Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość gośćp
Ma ktoś implanty anatomiczne ? Jakie one wychodzą ?dużo mniejsze niż to co na przymiarce? Mam mieć anatomiczne, mentor 290 lub 345 i nie wiem ktore mam wybrać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiejka_lodz
Rosa jak czytam to wszystkie tak mówią, żeby brać większe tylko gdzie granica żeby nie przesadzić. Wczoraj byłam u asystentki dr. ma implanty 340ml ale jest niższa o głowę i 10cm mniej pod biustem niż ja. Zasugerowała, żeby brać większe jak się ma możliwość.... i jestem w kropce co robić. Widzę, że z tymi rozmiarami to nie tylko ja mam problem ale większość z nas która chce zrobić piersi. najważniejsze, że decyzja podjęta i termin jest i w końcu marzenie się spełni:) Proszę jednak dziewczyny o info bądź zdjęcia tych które miały 340ml i 375ml będzie to dla mnie ułatwienie. Jak narazie to wszędzie widzę teraz cycki i ooooo..... mail: kasiejka_luczak@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosa87
kasiejka lodz ja tez wszedzie widzialam :) ile stron przejrzalam to szoooook :D dla mnie granica jest wkladanie za duzych implantow wymiarowo czyli wieksza srednica niz wymierzyl lekarz, badz wieksza wysokosc i szerokosc niz zalecona, zeby miec pojemnosc wieksza, bo 350 brzmi inaczej niz 260, niewazne ze to 350 ma mniejsza projekcje i ze da mniejszy biust goscp jesli chodzi o Twoje pytanie, ja mam anatomiczne ale nie mialam przymiarki jako takiej przed, natomiast te implanty ktore masz zaproponowane maja roznice w projekcji 0,7 290 ma projekcje 5,1 345 ma projekcje 5,8 z tego co dziewczyny pisaly to zazwyczaj na przymiarce piers w staniku wydaje sie wieksza niz po operacji wiec teoretycznie jak wezmiesz 345, to bedziesz miec piers taka jak 290 w staniku, badz ciut wieksza a z jakiego rozmiaru wychodzisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Kasiejka ja mam 365 allergany okrągłe, waze 57 kg, mam 73 cm pod biustem, przed op w biuście 83 a obecnie 92 cm. To wychodzi 75c-75d, 70e. Zależy jaka firma. Ja bym wziela te 375 na twoim miejscu bo sama czuje niedosyt ;) choc piersi piekne akuratne, nieprzesadnie zrobione. Na codzień nosisz pushup? To po operacji nikt nie zauważy nawet ;) bo po op. Miękkie staniczki juz bedziesz nosic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćp
Rosa87 ten implant 290 wydawal mi się taki normalny- nie duzy , nie mały implant 345 troche duży,jakoś kosmiczne wyglądałam bo jestem mega wąska w tali i później biodra szersze. Jednak wybrałam tak wstępnie 345, ale lekarz powiedział , że spróbuję go włożyć jednak może się nie dać i włoży mniejsze. Ja mam teraz rozmiar B, takie mniejsze B w sumie. Niby te 290 będą jak takie pełne C albo male D 345 jak D, E. Wszystko zależy od stanika. Boję się , że jak włoży 345 to będą za duże, a 290 za małe :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiejka_lodz
Dziewczyny wychodzę od rozmiaru AA czyli deska :) mam pod biustem 72cm nie mało nie dużo jestem szczupła z racji 53kg ale bez przesady nie jak modelka. Stąd ten dylemat który rozmiar lepszy... Piszcie każda informacja jest dla mnie cenna i Pozwoli mi dobrze wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosa87
goscP ten 290 masz o 0,2cm projekcji mniejszy mniejszy niz ja ... ja na ta chwile z niewielka juz opuchlizna mam 91cm w biuscie i 72 pod, wychodzi rozmiar D, ja w ogole przed zabiegiem nie mialam piersi, wiec tak suma sumarum skoro masz male D z projekcja 5,1 w tym 290 bedziesz miec D, a z 345 to raczej bym E rozmiar obstawiala, pytanie co wolisz mniejsze czy wieksze tak pomiedzy tymi nie ma takiego wymiaru implantu zeby Ci przypasował, a ze stwierdzeniem lekarza ze moze sie nie zmiescic to fakt bo jeszcze zalezy jak bardzo skora jest rozciagliwa ... ja w lewej mialam taka kieszonke w miesniu ze ledwo ledwo sie zmiescilo , wiekszy by juz nie wszedl kasiejka_lodz ja bym u Ciebie stawiala na wiekszy bo bedziesz zawiedziona przy mniejszym... badz zapytala o to 350 z ta projekcja 375 Mojcijon masz 360 czy 365 allergan bo przeszukiwalam katalogi tych implantow i jedynie mam tutaj 360 z projekcja 5,1?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćP
Rosa 87 Oglądałam teraz ten katalog i chyba pomyliłam, mam mieć 295 albo 345 to wychodzi 11,5 cm ; 10,8 cm 295- projekcja 4,9 a 345 - projekcja 5,8 możliwe jest to, że taka różnica w projekcji ? Nic nie mówiła o jakimś pośrednim implancie tylko te dwa. Wolałabym większe piersi jak już robić to wole większe, z tego co czytałam to dziewczyny piszą, że lepsze większe. Boję się, że da 295 i będą za małe. Powiedz mi jak te implanty anatomiczne? Wyczytałam gdzieś, że jest ryzyko, że się przesuną. W ogóle jak w dotyku ? Są twardsze niż takie naturalne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćP
i jeżeli dobrze się mierze to też pod biustem mam 72 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiejka_lodz
Rosa patrzyłam tą projekcje 340-5,5 a 375-5,7 nie wiem czy to duża różnica czy raczej mało znacząca. Nie chciałabym mieć ich pod brodą. Jednak z tym doborem więcej stresu zamieszania niz chyba z samym Zabiegiem. To nie dało mi odpowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosa87
goscP ten implant 290 jest wymiarowo inny faktycznie, a 295 taki sam jak 345, szczerze mowiac nie wiem co bym wziela ... ja mam z tego rodzaju co twoje 345, tylko ze 260 260 dalo mi D a ma projekcje posrodku twoich 5,3 z calkowitego zera 345 z projekcja 5,8 i jeszcze Twoja tkanka tluszczowa moze Ci dac E/F , pytanie czy sie zmiesci pod miesien co do samego implantu ten co jest 260 i 345, jest z zelu "gummy bear type zel" ciekawa nazwa :P zaczal juz mieknac pewnie moze byc nieco twardszy ale niewiele jak mniemam, no i ja jeszcze nie jestem nawet 2 tyg po zabiegu :) a piersi miekna dluzej ryzyko: "W przypadku implantów anatomicznych o rozsądnej wielkości, ryzyko to wynosi ok 1-2 %, a przy większych nawet 10 %."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiekka_luczak
Mójcijon to wyższy Ci takie idealne skoro 11 cm różnicy w obwodzie przed i po ja niestety nie mam 83 cm w biuście mam mniej. Tylko czy te 375 ml nie bedą w kosmos bo przesadzę. Na codzień nosze push up oczywiście sama gąbka nie chce sie zdzwonić po operacji o doznać szoku ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiejka nie wyjda Ci wieksze niz Mojcijon bo projekcje 375 masz 4,9, a Mojcijon w swoich 360 ma projekcje 5,1 a do tego jak sama zauwazylas masz mniejszy biust teraz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćP
Rosa87 może skoro coś tam mam swojego to zmieści ten 345, a jak nie to chyba i tak będzie dobrze. Ja jeszcze mam dosyć sporo czasu bo operacja dopiero pod koniec sierpnia. Ale czym dłużej czekam to zaczynam się bardziej bać tego wszystkiego. Fajnie, że masz już to za sobą, a teraz będzie tylko lepiej :) Jakie implanty Ci proponował te 260 i jeszcze jakieś ? Skoro przy większej wielkości ryzyko jest 10% to te 345 będą miały większe ryzyko przesunięcia. Najlepiej to chyba zrobiłabym jeszcze raz tą przymiarkę i zobaczyła jak to wygląda. U kogo robiłaś operacje i ile płaciłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosa87
goscP zarowno 295 jak i 345 masz dobrane wymiarowo do klatki piersiowej mysle ze oba beda na poziomie tym 1-2%, z tymze ten 345 musi sie tam zmiescic jak sie zmiesci tzn ze bedzie odpowiednia wdlg lekarza ilosc skory i naciagnietego miesnia i bedzie bezpiecznie o o ja wstepnie mialam dylemat, bo widzac jak mnie wymierzyla zastanawialam sie czy bedzie proponowac 225 z projekcja 4,4 czy 260 z projekcja 5,3, tydzien przez zabiegiem padla propozycja rozmiaru 260 tego nad ktorym rozmyslalam i 290 tylko ze na wysokosc byla o 1cm większa, a projekcja ta sama , sama stwierdzilam ze to nie jest dobry pomysl zakladac inny wymiar skoro inaczej mnie wymierzyla, tym bardziej projekcja jest taka sama powiedzialam p. Doktor ze wole te 260, no i ona stwierdzila ze sie cieszy ze tak, bo i tak wlasnie do tych miala mnie przekonywac o o Robilam zabieg u dr. Chrapusty , a zaplacilam 13500 niecale, ale co do ceny to lepiej na wizycie u niej uzgadniac, bo mi sie trafilo ze byla niska, mialam taka przez to moje zero zamiast piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosa87
a goscP dziewczyny czasem sobie woreczki z ryzem wkladaly z odpowiednia waga do stanika zeby zobaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samosia13
wiktoria30 czarne myśli ma bok :) musisz zdrowieć, odpoczywać. Ja już parę latek po operacji. A piersi nadal piękne i kształtne. Trochę schudłam w tamtym roku więc wydają się jeszcze większe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikamimki
Ja mam allergany 290 anatomy i u mnie rozmiar wyszedł fajny. Lekarz dobrał implant na podstawie pomiarów i żadne moje gadanie żeby wpychał więcej nie miało nic do rzeczy nawet mierzył mnie w dniu zabiegu i był pewny że będę zadowolona. Wszystko mi się fajnie zagoiło żadnych problemów jak do tej pory nie mam. żadnych drenów ani pasów o prostu stanik sportowy i dwa dni przeciwbólowych,oczywiście ból pleców i spanie z cycem do góry w pakiecie ale o bolu i braku cyckow już zapomniałam.Do rozmiaru się szybko przyzwyczaiłam nikomu się nie chwaliłam i nikt z rodziny i znajomych nie zauważył że teraz mam piersi w biustonoszu a nie gąbki. Proporcje ciała zmieniły się totalnie w końcu wyglądam jak kobieta. W biuście mam ok 90 pod 75 biustonosze kupuję w różnych rozm. 70e 75d 75c zależy od firmy ale najważniejsze że nie materace. Jak czytam że dziewczyny mają większe wkładki to niby zastanawiam się czy nie mam za małych bo ja mam 64 kg żywej wagi i 170 wzrostu więc do wiotkich nie należę . Ale moje zastanawianie to chyba pozostałości po kompleksach kiedy nie miałam biustu i pewnie jeszcze potrwa zanim dotrze do mnie ze mam biust i jeszcze trochę czasu upłynie zanim przestanę myśleć ze mam małe cycki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŚlicznotkaNR1
Prawda - te kompleksy potrafią siedzieć w głowie jeszcze długo po op...ale wierz mi, mijają z czasem - kiedy włozyłam stanik bez supergrubych gąbek - koronkowy! i wyglądał pięknie to dla mnie chyba był przełom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćP
Rosa87 to już rozumiem jak to z tymi projekcjami i wymiarami :) Niech spróbuje wsadzić te 345, a jak nie to 295- będą nie za małe, nie za duże :) chociaż w tych 295 mam mniejszą projekcje od Ciebie 13500 to już fajna cena za anatomiczne , mi powiedziała 15500 - trochę dużo, ale raczej nie będę chyba już nic zmieniać bo tutaj przynajmniej mam w miarę blisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaMW85
Dziewczyny ratujcie, co mam zrobić? Od dwóch tygodni jestem osłabiona. W zeszłym tygodniu bolało mnie gardło. Teraz mam chrypę. Za 12 dni mam zabieg. Jak wybealczylysvie z przeziębieniem przed? :( Osłabiona pewnie jestem rownież ze stresu przed- chociaż nie denerwuje sie aż tak bardzo. Ale podejrzewam, ze podświadomość robi swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Hej, ja mam 365 allergany okrągłe, operacja Ze wszystkimi wrzutami stanikiem itd 11300 plus doba po operacji 1200 zł. Robiłam u stanczyka w warszawie i jestem mega zadowolona. Co do rozmiaru to pisałam ze zbytnio nie dyskutowałem bo mi dwóch dr dobrali identyczne implanty, i mi w tym staniku to sie podobało. Efekt niezauważalny dla otoczenia (to samo co dziewczyna wyZej pisała) tylko w głowie ze zmienia bo kompleksu nie ma ;) sa koronki a push-Upy wszystkie pocięłam nożyczkami z szaleńczym uśmiechem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosa87
monikamimki najwazniejsze ze jestes zadowolona :) konkretny i ulozony lekarz :) goscP 15500-17000 to taka norma ja nie placilam Vat i dlatego bylo mniej MagdaMW85 ja mialam wrazenie ze tez mnie rozklada, pilam witamine C, vitrum d3 (czyli wit D) i jadlam orofar do ok 7 dni przed operacja, potem psikalam gardlo laktoangin (same nat. skladniki) Mojcijon dobre z tymi gabkami :P ja akurat chwile przed decyzja o powiekszaniu, przed decyzja o zapisaniu na konsultacje zakupiam 4 nowe puch-upy .... a mialabym za to piekny koronkowy stanik :) i nie chce byc upierdliwa ale w pierwszych Twoich postach pisalas o 360 :P stad moje pytanie wczesniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ŚlicznotkaNR dajesz nadzieje na kolejne lata :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiejka_lodz
Mójcijon czy te 365 ml nie są bardzo duże? jaki masz wzrost i wagę? kurcze ja mam propozycje 340ml i 375 ml więc w sumie blisko Ciebie. Wychodzę od aa więc prawie nic...fajnie, że mamy już możliwość spełniać marzenia, dziwne uczucie pewnie następuje po zabiegu, budzisz się a tu bimbały :) a całe życie była pustka to chyba niesamowita radość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiktoria w porzadku wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosa87
dziewczyny po ile macie stanikow pooperacyjnych ? jeden dwa wiecej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak u mnie wszystko w porządku :) Mija 12 doba, czuje się bardzo dobrze, dbam tylko o opatrunki, opuchlizna zeszła i piersi coraz ładniej wyglądają :) Nie mogę się już doczekać kiedy kupie normalny biustonosz :) Tak naprawdę jedynym ograniczeniem jest dla mnie to, że nie mogę podnosić synka i tutaj mimo mojego dobrego samopoczucia lekarz stanowczo zabronił podnosić małego :( pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×