Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Proszę o radę w sprawie dbania o rany po szwach. Lekarz po zdjęciu szwów kazał powstałe strupki smarować wazeliną, po trzech tygodniach mam kolejną wizytę na której lekarz ma powiedzieć co robić dalej z bliznami. Zastosowałam się oczywiście do zaleceń lekarza, ale efekt jest taki, że ta wazelina powoduję, że strupek schodzi i robi się świeża rana. Opatrunki zmienia mi mąż i jego zdaniem to bzdura, żeby smarować to wazeliną, dlatego wczoraj wieczorem odkaził mi te ranki octeniseptem i przyłożył jałową gazę. Dodam jeszcze, że jak smarowałam ranę wazeliną i ona się robiła znowu świeża to nakładanie na to biustonosza po operacyjnego nie wydaję mi się dobrym rozwiązaniem. Po wczorajszym odkażeniu i przyłożeniu opatrunku pod biustonosz zrobił się znowu strupek. Czy możecie powiedzieć jak u was to wyglądało ? Rano miałam też dziwną sytuację, jestem 11 dobę po zabiegu i nie odczuwam już praktycznie żadnych dolegliwości, a nagle dzisiaj zaczęło mi się robić strasznie słabo, gdyby nie mąż to chyba zemdlałabym w łazience, nigdy nie miałam takich sytuacji, trochę mnie to zaniepokoiło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosa jeżeli chodzi o spanie to śpię oczywiście na plecach na trochę wyższej niż normalnie poduszce. Ogólnie nie dokuczają mi już plecy i kark, chyba się przyzwyczaiłam. Lekarz powiedział, że jeszcze trzy tygodnie tak trzeba, a później mogę próbować kłaść się na boku. Pozdrawiam Cię serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscMika
Rosa, u mnie w porządku, nic nie boli, czuję się jak bym żadnej operacji nie miała. Co do spania to śpię na plecach wg zaleceń. Tak czytałam troszkę i nie wiem o co chodzi z tym masowaniem czy s ciaganiem piersi, j wg moich zaleceń nie należy tego robić. No ale co lekarz to inna opinia na ten temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 wiktoria a ile jesteś po zabiegu jeśli można spytać? Wiesz organizm może róznie reagowąć. Brałaś jakieś środki przeciwbólowe? One też mają przeciwwskazania i czasem się można po nich źle czuć. Ja ogólnie bylam słaba w 3 dni po zabiegu. Potem nie czułam się rewelacyjnie ale z każdym dniem bylo coraz lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samosia13 Od zabiegu mija 13 doba, od paru dni nie biorę żadnych tabletek przeciwbólowych, ponieważ czuje się już bardzo dobrze. Dzisiaj zdarzyło się takie osłabienie, ale teraz już jest ok, jednak wystraszyłam się, zaraz jakieś czarne myśli zaczęły przychodzić mi do głowy. A Ty jaki czas temu robiłaś zabieg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Co do blizn to moj lekarz twierdził ze im mniej przy tym majstruje tym lepiej. U mnie wyglądało to tak - po operacji miałam opatrunki zdjęte dopiero w 7-8 dobie. Potem bez opatrunków, jedynie mycie żelem którego używałam zazwyczaj ( bez zbytniego nakazania - zwykły prysznic -nie kapiel) wysuszenie, psikania Oscaniseptem. I teraz po miesiącu niczym takze nie smaruje niczym, żadnych maści plastrow itd. Piersi smaruje natomiast natłuszczającymi balsamami i biooil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nakazania - Namaczania // przepraszam za błąd - Mójcijon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez spie na plecach tylko zazwyczaj z podwyzszeniem pod plecami a nie calkiem na plask a wczoraj polozylam sie calkiem na plask i w nocy musialam jednak cos podlozyc a rano odczuwalam dyskomfort pomimo tego ze juz bylo niemal idealniej, zaczelo uwierac w jednym miejscu tam gdzie na poczatku czy piersi jakos ukladacie, zbieracie w biustonoszu czy zakladacie jak leci i juz? Wiktoria ja bym z natluszczaniem blizn poczekala do calkowitego wygojenia Mika poopowiadaj cos o swoim zabiegu ... juz pare razy probowalam podpytac moze przeoczylas: jak Kasprzyk? jaka cene dalas w koncu? jakie masz implanty ? jak to sie stalo ze tak szybko udalo sie znalezc termin zaraz po konsultacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjola
Ja dostałam zalecenia psikania octaniseptem. I to rzadko. Mój doktor powiedział żeby czekać aż się same wygoja i nie cudowac. Po zupełnym wygojeniu stosowałam cepan a na ostatniej wizycie po dwóch miesiącach mam masować blizny tak jak bym położyła palce w kącikach ust i zesuwala je do środka. Ponoć to jest najlepsze na blizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiejka_lodz
Dziewczyny pomóżcie, mam za 3 tygodnie operację, nie wiem na jaki rozmiar się zdecydować. Dr.Rykała proponuje 340cc albo 375cc allergana okrągłe. Nie wiem na które się zdecydować nie umiem sobie ich wyobrazić. Proszę żeby odezwały się dziewczyny, które mają te rozmiary. Jestem wysoka 170cm waga 53-54kg obecny biust AA (bardzo mały praktycznie nic) pod biustem 72cm . Chcę wybrać dobrze ale.... nie wiem cosmutas.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosa87
a jakie chcesz uzyskac wielkosciowo ? 340 jak patrze na katalog ma projekcje 4,3, rednica 11,5 a 375 ma projekcje 4,9, srednica 11,7 ja mialam wybor 4,4 i 5,3 wzielam 5,3 wyszlo mi D (tylko ja mialam mniejsza pojemnosc na mniejszym wymiarze implantu) Dziewczyny polecaja wieksza pojemnosc :) i i choc z tego co patrze do katalogu jest tam jeszcze taka pojemnosc 350 z projekcja 4,9 i srednica 11,4 (no chyba ze ten wymiar 11,7 bedzie taki akurat, ale jesli lepszy bylby 11,4 to bym wziela to 350) bo mimo ze jest tylko roznicy 10ml od 340 to projekcje ma duzo wyzsza taka sama jak 375 (nie patrzec na pojemnosc tylko na wymiar implantu, ta ktora bezpieczniejsza i projekcje ) a jak Cie lekarz wymierzyl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosa87
a i tez mialam bardzo male piersi pewnie mniejsze niz TY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiejka_lodz
problem w tym , że nie mówił mi o tych wymiarach. Coś mierzyła ale mówił, że 340 będą idealne ale 375 boskie i na tym koniec tematu. Z racji, iż na konsultacji byłam w takiej euforii (jak pewnie każda z was wcześniej )nie zapamiętałam za wiele:) nie mówił o tych projekcjach. Nie chcę wyglądać jak nadmuchana lala, jak czytam wasze wpisy wcześniejsze to wychodzi , że te 375 nie są przesadzone. Tylko jak sobie to wyobrazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiejka_lodz
Rosa_87 a jaką miałaś pojemność implantu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosa87
kasiejka_lodz ja mam 260 i duza projekcje 5,3 :) i nie sugeruj się pojemnoscia bo wyszlo mi D nawet jesli zmaleja jeszcze bede miec C jesli mowil ze 340 bedzie najlepsze to pewnie lepsza srednica to 11,5 jesli masz z nim jakis kontakt to moze zapytaj go co mysli o 350 z wysokim profilem :) (no chyba ze nie ma takich implantow na stanie tylko do zamowienia) mysle ze z tym 375 jak i 350 wyjdzie Ci cos kolo C/D (raczej nie nastawiaj sie na wiecej) z 340 wyjdzie max srednie C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiejka_lodz
Chciałabym takie większe C, jak już mam robić to tak by coś w końcu po 35 latach było widać:) On pewnie to widzi, swoimi oczami jak niestety nie stąd mam teraz dylemat... ciągle myślę jaki będzie dobry rozmiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiejka_lodz
gość piękne sa te twoje, ile masz pod biustem .Jaka miseczka wyszła cie tego 375 ? Radzisz większe czy mniejsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiejka_lodz
Rosa to ja swoje wyjściowe mam niestety takie jak Ty wysłałaś. Czyli żenujące....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosa87
kasiejka_lodz to nie moje :) to do tych co wyzej puszczalam linki tylko nie wpisalam pseudo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasiejka_lodz to nie moje :) to do tych co wyzej puszczalam linki tylko nie wpisalam pseudo :) zaraz sprobuje znalezc jaki kobietka ma wymiar pod ale szczupla jest z tego co widac Eolka ja mam w biuscie 91 cm (jaki masz implant ?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiejka_lodz
A.... Sorki :) to dobrze że nie miałaś takich żenujących :) chyba Poproszę by na zabieg miał 340 i 375 I wtedy ostatecznie zdecyduję, bo inaczej nie potrafię. Od 4 dni nic nie robię tylko myśle, oglądam zdjęcia ale to i tak nie daje mi wyobrażenia u siebie. Jak całe życie nic nie było to cieżko teraz to zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosa87
kasiejka_lodz spoko mialam jeszcze bardziej zenujace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosa87
ta kobitka ma pod biustem 75cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosa87
a i ja na ta chwile jestem wdzieczna dziewczynom ze sklonily mnie do wiekszego profilu :) tego 5,3, przy tym mniejszym bylby niedosyt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoperowana
Jestem 25 dni po operacji. Od 4 dni tylko po lewej stronie męczy mnie silny ból mieśni nad piersią i w łopatce. Myślałam, że może mnie przewiało i stad taki efekt. Ale mąż namówił mnie do zadzwonienia do kliniki w której miałam operacje. Ku mojemu zdziwieniu chirurg powiedział mi, że mięśnie się zazębiają i niektóre kobiety taki ból odczuwają i żeby brała leki przeciwzapalne jak Ibuprom. Czy któraś z was tak miała, żeby tyle czasu od operacji odczuwać bóle mieśni w takich miejsach. Dodam, że sama ta lewa pierś mnie nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×