Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość gośćP
a ja mam jeszcze jedno pytanie :) jak to później jest z ciążą i karmieniem piersią ? Znacie może kogoś ? Wyczytałam, że niby nic się nie dzieje, ale to tylko teoria , a jak w praktyce? Boję się , że później naciągnie mi się tak skóra, że będzie to wymagało kolejnej operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o karmienie piersią to mi lekarz powiedział, że nie ma przeciwwskazań, ale nie znam osoby, która po powiększeniu piersi karmiła. Mi podczas ciąży i karmienia piersi bardzo się powiększyły, ostatnio sama też się nad tym zastanawiałam, jakby to by było gdybym po powiększeniu jeszcze raz była w ciąży, to bym dopiero wyglądała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosa87
Wiktoria a jak dlugo schodzi Ci z suszeniem i na jak dlugo masz przewidziane noszenie ? goscP mi w trakcie karmienia zmienily sie piersi o dwa rozmiary przy kazdym niestety wrocily do tego co przed zaraz po zaprzestaniu karmienia ... nie wiem jak bedzie ze skora zaraz po ale moze przy dobrym nawilzaniu i dbaniu wroca do ladnej formy :) napewno nie zostana takie jak w trakcie karmienia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosa z przepraniem i wysuszeniem sprawa załatwiona w 20 minut, ten materiał dosyć szybko schnie. Rosa a jak u Ciebie piersi ułożyły się już dobrze ? Ja dzisiaj zdołowałam się trochę, ponieważ prawa pierś jest jednak mniejsza od lewej. Wczoraj wydawało mi się, że jest ok, ale jednak nie, pokazałam dzisiaj efekt siostrze i ona zwróciła uwagę na tą różnicę. Mam dwie koleżanki, które są po tym zabiegu i u nich nie było takich problemów. Od zabiegu to już praktycznie dwa tygodnie, na początku były idealne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosa87
wiktoria u mnie jeszcze lewa nie zeszla wiec jedna mam taka lezke a druga jakbym miala okragly zamiast anatomicznego :P mam jeszcze troche opuchlizny na gorze to widze no i mam nadzieje ze wraz z zejsciem tej lewej obnizy sie sutek do poziomu prawego :) na sciagnieciu szwow bede sie wszystkiego dopytywac moze u Ciebie z jednej szybciej opuchlizna schodzi niz z drugiej, chyba ze przed zabiegiem mialas jakas roznice w wielkosci biustonosz mam na trzy miesiace i kupilam wlasnie drugi zeby miec na zmiane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam pytanie o odczucia po nocy ? bo ja mam strasznie obolale piersi po nocy, czy tez tak mialyscie, macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosa naczytałam się dużo o asymetriach piersi po zabiegu. Wiele kobiet ma z tym problem, mimo upływu np. roku od zabiegu. Moje piersi przed operacją nie miały asymetrii, zresztą w takich przypadkach uważam, ze lekarz powinien podczas zabiegu taką asymetrię wyrównać. Czytałam też wypowiedz jakiegoś lekarza, który napisał, że jeżeli po pół roku różnica jest widoczna, należy wykonać poprawkę. W moim przypadku na pewno bym sobie ją odpuściła, ale z zabiegu nie byłabym w pełni zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosa87
Wiktoria nie bedzie zadnej asymetrii :) bedzie dobrze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosa87
albo i nie bedzie :( chce juz wizyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosa - oczywiście, że będzie dobrze! Drugi komentarz proszę skasować i zatrzymać nastawienie z pierwszego ;D pamiętajcie, że dużo czasu musi upłynąć, zanim efekt będzie taki, jak powinien. a jakimiś asymetriami na początku nie ma co się przejmować. jak ktoś mówił, nawet opuchlizna może schodzić w różnym tempie. jak po pół roku, roku dalej będzie coś nie halo to wtedy można się zacząć martwić :) chociaz wiadomo, że wcześniej jakieś konsultacje z lekarzem tez są ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktoria ja myślę,że to opuchlizna.Jeśli nie miałaś asymetri przed zabiegiem, a dr.włożył identyczne implanty w ml. to jest niemożliwością żeby teraz jeden był większy od drugiego.Nie martw się,moje też jeszcze opuchnięte. Mnie dobija ta sztywność na klatce piersiowej,czuję jakby stanik był o kilka rozmiarów za mały.l piersi nadal pobolewają zwłaszcza w pracy.Jak dotykam to skóra jest jeszcze bardzo wrażliwa jak po mocnym poparzeniu słonecznym.Minęło ponad trzy tygodnie a ja dalej dochodzę do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosa87
jak bardzo macie scisniete staniki ? czy ukadacie jakos piersi w nich czy zakladacie bez dotykania czegokolwiek? bola Was piersi po nocy? lapetitprincesse dzieki za dobre slowo ... chcialabym juz ta wizyte bo oszaleje zuza moze taka jestes wrazliwa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Rosa piersi należy układać tak jak zwyczajne piersi czyli zagarnianych od pachy z dołu i do gory wszystko. Nie wiem jak to opisać ;) Opuchlizna/asymetria- dajmy temu czas.. Ja miałam wczesniej asymetrię lekka, po operacji nie, a teraz (op. 21.03.16) juz zaczynam widzieć ze lewa jest jakby wyżej i większa- i tez jestem spokojna bo to musi sie ułożyć ;) Stanik pooperacyjny- miakam jeden i prałam go i szybko wysychał na grzejniku. Kolejny mam koronkowy po miesiącu- kekarz zezwolił chodzić i spac nawet bez stanika ale zaznaczył ze to wynik tego ze dobrze wszystko przechodzę i ze nie kazda tak może, bo ja raptem ponad miesiąc po op. A piersi zachowują sie jak 3 mies po. Podnosze juz corke, pcham wozek, bez zbytnich ciężarów ale robie juz wszystko- nawet moge zacząć lekkie ćwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Rosa sorry bo wczesniej uprościłam, ze 360 a to jednak ma znaczenie ;) mam 365 na pewno ;) Kasieńka z Łodzi - mam 165 cm wzrostu, teraz waze 57 kg, 73 pod biustem, 83 cm w biuście przed op. Biodra 81 cm. Daj mi maila ;) to ci cos wysle- moje przed + pierwsze pooperacyjne zdjęcia bo obecnych nadal nie zrobiłam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja stanik mam zciśnięty i ten pas od góry brrr.Piersi ładnie w nim "siedzą" ale męczę się.Jak na razie są w tym samym miejscu gdzie dr.je zainstalował. Nie układam ich w żaden sposób nawet nie byłabym w stanie bo są twarde,nieruchome i bolą.Zwłaszcza teraz prawa mi daje do wiwatu.A po nocy jak się budzę to jakby mięśnie mocno ściskały piersi.Bardzo nieprzyjemne uczucie, jak delikatnie pomasuję to przechodzi. Cieszyłam się ,że mam szwy rozpuszczalne,ale nie dopytałam dr.jak długo trwa rozpuszczanie.Po trzech tygodniach nie zauważyłam żeby się choć trochę rozpuściły.Może któraś z was miała takie szwy? Ile to trwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mójcijon masz podobne rozmiarowo implanty do mnie.Napisz czy też miałaś taką sztywność na klatce piersiowej? Mam takie uczucie jakby ktoś mi przykleił te piersi na super glue. Dokucza mi to bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
Mójcijon ,ale suuuper ,że tak to przeszłaś :) cieszę się ogromnie :) jak już możesz , wyślij mi fotki nowych cycuchów beatka3737@interia.pl _______ jejku , jak ja bym już chciała być pooo :) na razie żyję wypadem do Grecji , ale zaraz potem robię znowu wyniki , anestezjolog i CYCKI :) ___ pamiętam , jak razem się nakręcałyśmy w styczniu , a tu proszę , Ty już dawno po , szczęśliwa , a ja znowu przed , ale przynajmniej się już nie boję , bo przebadałam się na wylot u najlepszych specjalistów i wszystko ze mną jest ok _ kardiolog mi powiedział ,że anestezjolog spanikował { często tak bywa przy komercyjnych operacjach } , ale ok. przebadałam się tak jak chciał i wiem ,że jestem zdrowa :) byłam , u doktora i planowane mam dalej te same implanty co chciałam 345 ml mentory , okrągłe , wysoki profil __ operacja 21.06 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiejka_lodz
Mójcijon jesteś kochana poproszę o te foty kasiejka_luczak@wp.pl, dramat jest dla mnie z tym wyborem... nie wiem na co się zdecydować, nie chcę przesadzić jednak jak już robię to nie chcę żałować, że za małe. W snach cycki w myślach cycki już chyba wszystko w necie obejrzałam co możliwe :) i dalej nie wiem. Wymiary mamy prawie idealne jestem ciut wyższa tylko czy to ma znaczenie. Allegran 340 ml i 375ml u mnie taka propozycja padła. Czy Ty też miałaś dylemat z rozmiarem cy zdecydowałaś się na te jaka byłą propozycja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Hej, tez odczuwałam sztywność, zdretwienie, obolała byłam, ale po 3, 7, 14 dniach zaczęło byc lepiej .. Z kazdym lepiej ;) słuchajcie musicie sobie powiedzieć same- ten dzien juz nie wróci jutro bedzie lepiej :) i obiecuje wam ze bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiejka_lodz
Mójcijon ja mam 170cm waga 53kg, pod biustem 72-73 cm w biuście haha 0 a poważnie nie wiem może 80-82cm, biodra 90-92cm (tyłek wystający)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosa87
no to mam dwa staniki ale ten drugi faaaajny :D niby sportowy ale bardzo symaptyczny Mojcijon dzieki za odpowiedz w sprawie zagarniania ... moje sie jako tako zaczynaja poddawac wiec tak bede robic ... mam nadzijee ze sie uloza bo jak nie to sie zaplacze na smierc ... tym bardziej ze u mnie niemal to jak rekonstrukcjja niz powiekszanie Zuza ja po porodach pamietam ze jak one sa suche to bardzo dlugo sie rozpuszczaja , i co na ten bol mowi lekarz ? mnie tylko po nocy jeszcze pobolewaja ale to wlasnie takim zdretwieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiejka bym wzięła oczywiście 375 :) Wysoka jesteś, będą pięknie wyglądały.Ja mam 153 cm wzrostu taki krasnoludek ze mnie :) mam implanty 375.Bałam się,że będę "ciężko" wyglądała,że duże będą.Nic z tych rzeczy, w ciuchach wyglądam jak w staniku z gąbki.Między 345 a 375 jest niewielka różnica,to tak jakbyś sobie rozsmarowała 30 ml kremu na całej piersi, zgubi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eolka
kasiejka_lodz ja mam nieco większe teraz niż na zdjęciach, zdecydowałam się na większe, bo miałam możliwość, a Ty, już wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiejka_lodz
ale czy ja nie przesadzę z tym 375, nie będę dmuchana lalą:) chciałabym uniknąć tego efektu... decydowałam się na operację sporo lat bo zawsze coś, kasa, rodzenie dzieci ale teraz już mam wszystko za sobą. Czas się zebrać i w końcu podrasować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiejka_lodz
zuza 067 czy naprawdę te 375 nie wyglądają duże? nie są takie wiesz "sztuczne" tego się boję.... ty faktycznie niziutka jesteś to teraz musisz mieć kawał ładnego cycocha:) a ja tu się boję i zastanawiam... nie umiem sobie tego wyobrazić i tu tkwi problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiejka_lodz
zuza 067 dzięki za odpowiedź , czy faktycznie te Twoje 375 nie wygląda duże? masz pewnie śliczny kawałek cycocha przy takim wzroście. Ja niestety nie umiem sobie tego wyobrazić i tu tkwi problem... tyle lat czekałam aż to zrobię a teraz jak mogę nie wiem co zrobić ambaras:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiejka_lodz
zuza 067 dzięki za odpowiedź , czy faktycznie te Twoje 375 nie wygląda duże? masz pewnie śliczny kawałek cycocha przy takim wzroście. Ja niestety nie umiem sobie tego wyobrazić i tu tkwi problem... tyle lat czekałam aż to zrobię a teraz jak mogę nie wiem co zrobić ambaras:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiejka_lodz
przepraszam za zdublowane odpowiedzi serwer nie działał i coś się pomieszało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosa smaruje je detromycyną ,ona dosyć tłusta.Myślałam, że szybciej będą się rozpuszczać.Wy już dawno zapomnicie o szwach,a ja dalej będę się z nimi bujała. Do lekarza nie dzwoniłam bo z każdym dniem jest lepiej.Ale w ślimaczym tempie to idzie.Do tego w pracy pracuję głównie rękoma,i myślę,że dlatego tak kiepsko mi się to goi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×