Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość Sabi28
Jestem 6 tygodni po operacji. Pod biustem mam 70 cm, przy wzroście 185 cm ważę niecałe 60kg....jestem wręcz chuda. Lekarz włożył mi 255ml wysoki profil. To był max bo większy implant już wystawałby spod pachy. Mimo niewielkiego implantu z 70A przeszłam do 70D :) Myślę, że warto zasięgnąć opinii kilku specjalistów. Moje piersi są teraz idealne, ale gdyby to miała być różnica tylko jednego rozmiaru to też bym się zdecydowała. Życie z kompleksami to nic fajnego. ...a teraz wchodzę do sklepu z bielizną I nie ma stanika który by na mnie nie pasował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mzoe masz racje ze powinnam odwiedzic innego lekarza zeby upelnic sie czy tez tak samo mysli, ale tamten naprawde wydal mi sie kompetentny i jakby mu zaufalam.. szczeogolnei ze nei chce zeby ktos mi cos spiepszyl i bede miala nei wiem te300 ml na upartego a wyjdzie mi pod pache albo zlacza sie na mostku i wtedy to jest potrzebna kolejna operacja;/ poza tym nei rodzilam jeszcze dzieci i mowil ze moze sie zminic biust po urodzeniu no dobra ja o tym wiem i co mam czekac wtedy jak urodze a jak urodze 2 to mam czekac kolejne 8 lat bo mysle ze moze w sumei tyle wyjdzie zanim bym urodzila dwojke ... bo planuje moze za 3-4 lata pierwsze i po 3 kolejne i mam tyle czekac? to juz wole po dzieciach zrobic kolejna operacje wymiany .. nie mam nawet kogo sie poradzic bo lekarz mi nei ta takich opowiedzi a nareczony mowi ze w ogole po co mi to wiec juz mialam nawet rozmoawe z nim ze czemu mi tak gada ze po co mi zamiast powiedziec ze skoro mnei to uszczesliwi to powinnam zrobic wiec nawet nei pytam juz o takie rzeczy bo mowil z epoze wtedy po pierwsyzm ziecku no i zrobie po pierwym i wtedy za kilka lat drugie i znowu operacja bo porazka ;/ a mamy tez sie nei poradze bo powie ze oszalalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W twoim wypadku nie upierałbym sie przy duzym implancie 300 i wiekszym, bo serio z wymiarów wynika, ze masz spore piersi i brakuje ci jedyne fajnego dopełnienia. Wiec moze te 200-230 zalatwi sprawe, ze beda super, ale nie ogromne. A tak jak mowisz, po dzieciach za 10 lat wsadzisz 350 czy 400 w zaleznosci ile Ci twoje zmaleją po ciążach. Sluchalbym zatem lekarzy co do rozmiarow i sie mocno nie upieral. Zrob przymiarki wtedy bedziesz widziec jak wyjdą. Ale nie dal sie namowic, ze po co ci tylko jeden rozmiar wiekszy. Skoro 1 rozmiar to bedzie twoj komfort i zadowolenie i radosc to co za roznica czy 1 czy poltora czy 2...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabi28
Mam 28 lat, nie mam dzieci ani partnera. Lekarz mówił mi, że idealną pacjentką jest kobietą która już rodziła....kiedy na mnie przyjdzie czas? 5? 6? 7? a może 10 lat? Prędzej dostała bym depresji patrząc na te placki w lustrze :) Nie ma co myśleć jak będą wyglądały piersi po kilku porodach, trzeba żyć tu i teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie lekarz mowil zebym zastanowila sie czy warto sie kroic dla jednego rozmiaru ale mowil ze tak czy siak beda ogromne ale beda 1-1,5 rozmiara, ale niewazne ile rozmiarow wazne ze beda wieksze poza tym nosza te 65d mysle ze pelne 65e czy nawet niepelne 65f to sporo a nawet nei wyobrazam sobie nosic jakies 65 g ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane wiem ze stanik sportowy trzeba nosić 4 tyg po zabiegu. Ale zbliża się sylwester. Mam sukienkę z koronkowa góra. Koronka jest ulozona tak jakby w kształcie stanika .szczerze pięknie to wygląda bez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czemu pół odpowiedzi mi się pokazało. Chodziło o to czy można po takim czasie wyjść na kilka godzin bez stanika czy lepiej nie ryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będę prawie 4 tyg po zabiegu braknie mi 2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym ja sie w zadnym wypadku nie upieram przy wiekszych bo to on ma doswiadczenie 25 letnie a ja zerowe.. wiem tylko to co widze, przymiarki robilam 290 ml i smiesnzie wygladalo bo strasznie sterczy w poownaniu z waskim obowem pod biustem patrzac profilem na sylwetke, i on ciagle mowil mi zeby patrzyla na proporcje czy nie uwazam ze beda zaburzone ze bede musiala nowe zakiety itp bo nie beda pasowac na bank i ze mzoe szyc nawet ze bede jak dolly parton xd i ze nei ma mowy nie zrobi mi tych 290 i ja mowie ze ok ze chce zeby byla to mozliwe naturalna zmiana a lekarz ze z tym rozmiarem najpierw cycki potem ja, wiec stanelo na tym 200 ml i 250 ml max powiedzial ze moze ale to juz max i czy warto sie pyta czy warto na taki rozmiar sie kroic a ja mwoei ze nei wiem xd a on ze musi uslyszec ode mnei odpowiedz a ja mowie ze jej nei dam w tej chwilixd no i wlasnie tak mysle sobie caly czas. Patrze np na opakowania z zawartoscia 200 ml przeciez to jest duzo, duzo miec tyle wiecej w jednej piersi nei uwazam ze to jest jakas niezauwazalna roznica, nie chce wsadzic sobie 300 i wygladac jak laska z p****la jakas tania sztuczna lala zeby wszystcy widzieli nawet ci co mnei nei znaja ze zrobilam biust. Mam taka znajoma ktora zawsze byla naprawde plaska w podstawowce, gimnazjum i chuda do tego, i dlugo bez biustu potem w liceum juz jej troche urosl jakies takie b srednie, na studiach tez takie miala pasujace do sylwetki a jakis czas temu ja widzialam w stroju i zastanawiam sie co ona z tymi cycami zrobila ze jej tak urosly xd i wygladaja naturalnie a ona dalej szczupla jest i nei wiem przy przybylo jej moze 2 kg i faktycznie w cycki wiekszosc czy tabletki anty bo jakos ciezko mi uwierzyc ze mialaby operacje no i teraz ma fajne spore ale nadal pasuja jej do sylwtki ale nei sa jakies wulgarne , a historie opowiedzialam po to ze tez wolalabym zeby ludzie zastanawiali sie tak jak ja co sie stalo niz ewidentnie wiadomo ze operacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszłam teraz i szok ! ile odpowiedz nagle sie pojawiło , a forum sie zepsuło chyba , bo nie działało wgl ;/do ostatniej wypowiedzi , Wiesz co , zadaj sobie pytanie , czy się podobasz sama sobie czy nie . Jezeli staniesz przed lustrem i uznasz ,ze biust jest jenak fajny to nie idxsie kroić , ale jeżeli stwierdzisz ,ze niebardzo się sama sobie podobasz to powiększ sobie ten biust . ja musiałam powiększyć bo wyglądałam tragicznie . A co na to twój partner / mąż ? Jest jeszcze Ci ktoś w stanie coś doradzić np z rodziny w tej sprawie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc, mi wynika, ze a) chcesz miec ten wiekszy jedrny biust i czuc sie dobrze, ale B) lekarz podwazyl troche twoja decyzje i sie wahasz, c) chlopak nie ro konca cie rozumie i d) mywlisz o tym malym implancie i czy warto. Mi wyglada, ze trafilas na madrego lekarza, bo z wymiarow o ktorych piszesz wynika, ze te 200-250 ci wystarczy spokojnie i na twoim miejscu nie robilabym wiekszych. Dopiero po ciazy jqk sie piersi zmniejsza to wtedy wiekezy implant. Wątpliwości bedziesz miala do samego konca, qle z mojego doswiadczenia powiem, ze warto. Wiec namqwiam ci zebys to zrobila i w koncu czula sie jak chcesz sie czuc ze swoim biustem, latala bez stanikow i w ogole byla zachwycona patrzac w luetro. Ja tak mam i tego Ci zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt:( kiedy powiedzialam mamie to mnie wysmiala bo mowi po co, maly biust jest zgrabny itp itd.Rozumiem mozna nalozyc push up i zawsze cos tam jest, jak ktos operuje nos, uszy odstajace to troche inaczej niz biust, bo wiekszy biust od razu kojarzy sie z jakas wulgarnoscia, seksualnoscia, i pewnie tez mamie o to chodzi ze po co mi wielkie cycki, ze cos tam mam i wystarczy , wieksze nie sa potrzebne bo po co? zeby bys bardziej seksowna dla kogos? wiec absolutnie mama odpada a to jedyna osoba ktorej ewentualnie bym mogla powiedziec, raz juz obnazylam przed nia komplekty zostalam wysmiana i wiecej nie mam zamiaru. Narzeczony na poczatku mowil ze zwariowalam ale juz go mecze kilka miesiecy wiec mowi ze ok rob jesli chcesz i on wie ze ja chce. Codziennie o tym mysle i naprawde chce miec te cycki i chce sie czuc w pelni kobietą. I wlasnie odnosnie tego co pisala jakas dziewczyna wyzej ze wg wymiarów wychodzi ze nie mam takiego malego tego biustu i lekarz tez ze ladny biust a ile razy np kolezanki jakies mowily ze mam male;/ wiec sprzecznosci niestety;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość - ja bym nie ryzykowała, wiesz lepiej odczekać i mieć pewność, że wszystko będzie pod kontrolą i ok, a nie potem żałować i robić sobie wyrzuty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 17:28 oto samo pytałam mojego doktorka czy mogę ubrać normalny stanik na sylwestra z tym , że ja jestem 7 tygodni po operacji i odpisał mi ze stanik pooperacyjny powinno się nosić minimum 8 tygodni i ze jeden dzień niczego nie zepsuje lecz należy nadal uwazac przez kolejny miesiąc. W szczególności na pionowne ruchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabi28
Dziewczyny mam pytanie! Jakie miałyście zalecenia co do czasu noszenia gorsetu? Chodzi mi o to, co dalej gdy minie zalecany czas noszenia gorsetu? Mogłyście zupełnie przestać go nosić i kupić pierwszy stanik, czy np zakładałyście go tylko na noc? Ja miałam nosić gorset 8 tygodni i za tydzień ten czas mija. Zastanawiam się czy definitywnie mam się z nim rozstać :) bo zapomniałam dopytać lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darciadarcia
Dokładnie miesiąc po, sa dni gorsze i lepsze ale generalnie jest super. Wszytko pieknie sie goi a pierś sa już miękkie i zaczynaja naturalnie sie ruszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba znów forum się coś zacięło ;/ wczoraj nie działało ;/ Bo tez probowałam wejśc i nie szło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam gdzieś czy ktoś się zastanawia czy miałam operację czy nie... to moja sprawa. Ważne żebyś Ty się sobie podobała, a to, że biust uroście po taletkach anty to też sprawa indywidualna i jak urośnie za dużo to niekoniecznie będzie to jędrny i ładny biust :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calutea
Decyzja o operacji powinna być tylko i wyłącznie nasza - to my ingerujemy w nasze ciało. I nie powinno to się odbywać pod naciskiem innych osób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie tak jak piszesz aduuuular. Musisz sama zobaczyć czy się Tobie podoba Twój obecny biust, czy chcesz mieć wiekszy i co Twoi bliscy Ci radzą. Ja nie żałuję, że powiększyłam. Ciesze się i uwielbiam nosić obcisłe bluzki i wiem, że mój biust wygląda sexy. ale warto przemyśleć decyzję zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelajust
Cześć ja się tu kiedyś często udzielałam teraz nie wchodziłam ale powiem jak to jest po czasie - operacja była w sierpniu tego roku :) mam 165 cm wzrostu wazę 49 kg i wzięłam 325 czy tam 330 ml jakoś tak :) bałam się ze będą za duże a są za małe w ubraniu nie widać żadnej różnicy rozmiar wyszedł C :) tAkze jak czytałam ze któraś chce robić 200 to w ogóle bez sensu jest ;) sama jestem drobna wzięłam 330 i nikt nie zauważył nawet jak nie powiedziałam sama i to na prawdę nie jest dużo marzyłam myślałam codziennie jak to inaczej będę wyglądać a tu dupa .. ale i tak dobrze ze zrobiłam chociaż teraz chciałabym większe jeśli by weszły :/ jak chodzi o ból to boli mnie do tej pory w sensie nie cały czas ale chwilami klocie takie ale po operacji do przeżycia wcale nie tak strasznie jak niektórzy mówią :) sutki bolą mnie tez do tej pory ale myśle ze to wszystko minie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie dziewczyny biust to nasza sprawa indywidualna jak zresztą nasz wygląd. Musi się tylko i wyłącznie nam podobac i już. Jedni sobie robią opreacje plastyczne, tatuaże, korekcje nosa albo biust i jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny czy któras z Was miala powiekszone piersi Mentorami 225cc? Moje wymiary to 47 kg 164 cm obecnie jestem po zabiegu 2 tygodnie, przed zabiegiem bylam calkiem plaska..... mam wszczepione mentory 225 cc, nie spotkalam sie z nikim kto ma tak male implanty, razem z lekarzem uznalismy ze takie beda odpowiednie do mojej sylwetki, nie marzylam nigdy o mega wielkim biuscie ale o jego braku tez nie :) mam 70 cm pod bisutem i w biuscie ok. 83cm czy to bardzo malo (dodam zdjecia w wolnym czasie) ??? aa i co z bliznami? Mój lekarz nie zalecil mi stosowania zadnych masci... a mam wrazenie ze blizny sa dosc spore :( Po jakim czasie usiadlyscie za kierownice? Zaraz po nowym roku wracam do pracy, dziennie pokonuje okolo 80km.. martwie sie ze bedzie to zbyt duzy wysilek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelajust mam bardzo podobne wymiary do twoich czy moglabys podeslac mi zdjecia swoich piersi na maila? chcialabym porownac do moich bo martwie sie ze sa za male mam 225 cc mentory anatomiczne jak pisalam powyzej. Chetnie przeslalabym tez moje zdjecia bo wpadlam w panike ze podjelam zla decyzje.... A co do wrazliwosci sutków to moj***ardzo bola, mam nadzieje ze z czasem minie. Daj znac jakiej firmy masz implanty i ile kosztowal cie zabieg :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm myślę ze będziesz wyglądać na prawdę dobrze:) ważne żeby się dobrze czuć w wybranym rozmiarze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjustynaangela
mentory , okrągłe wysoki profil .. jak dla mnie te 225 czy coś to musza być za małe.. szkoda ze ja większych nie wzięłam ale trudno kiedyś poprawie :) jak macie dziewczyny pytania do czegoś po zabiegu to piszcie odpowiem :) daj @ to wyślę zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjustynanagela
Zapłaciłam nie pamietam ale chyba z 12 tys jakoś tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jestem tu nowa. Czy ktoś może wie dlaczego nikt w szpitalu w Trincu nie odbiera? Dzwonię do recepcji i do lekarzy, ale wciąż nic. Może ktoś robił z rozmiaru A pelne B lub małe C i moglby pokazać mi fotki? Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie pamiętam ile dokładnie kosztowal mnie zabieg, ale trzeba liczyć w okolicy 10 tysięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×