Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość Darsianka
Ja miałam operację 1 maja tego roku i już się do nich przyzwyczaiłam. Jesteśmy jakby jednością;) Ale pierwsze 3 tyg tak jak piszesz dwa kamienie i czułam że są nie moje tylko takie doklejone . Teraz jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość appelka
Ja jestem dwa miesiące po zabiegu i już w zasadzie o nim zapomniałam a piersi są cudne :) Mogę polecić wam szpital Lux Med, szpital jest wyspecjalizowany , pracują świetni specjaliści. Od początku czułam się dobrze i bezpiecznie :) A to jest najważniejsze. Także u mnie wszystko jest na duży plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie piersi miałas przed operacją ,a jakie masz teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile kosztuje powiekszanie piersi u Knakiewiczow orientuje się któraś? Jestem z Wrocławia i szukam odpowiedniej kliniki dla siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak znosisz ciężar nowych piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynkaaaapaj
Dziewczyny w sobotę mam zabieg .... boje się cholernie ze się nie obudzę ale marze o piersiach bo mam jedno wielkie zero .. dość tego upokorzenia !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Appelka super! najważniejsze ze masz za sobą, wszystko się udało i nie masz co narzekać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, powiększyłam sobie piersi implantami w szpitalu lux med, nie żałuje swojej decyzji wcale a wcale :) Cały zabieg a potem rekonwalescencja odbyła się bez najmniejszych problemów. Ogólnie maja tam świetnych fachowców, szpital jest dobrze wyposażony w najlepszy sprzęt . W takich miejscach i pod taka opieką człowiek na prawdę czuje się bezpiecznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd tyle jadu? Nie stać Cię na operację? Lepiej Ci się zrobiło? Pamiętaj karma wraca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z pustego i Salomon nie naleje Gdyby każdy mógł zorganizować taką kasę to większość kobiet chodzilaby bez kompleksów. Dlaczego kobiety występują w programach o chirurgii? Dlaczego pokazują swoją twarz? Pewnie dlatego że operacja jest za darmo a warunek jest taki, że trzeba się rozebrać i pokazać przed całą Polską. Czy każda miałaby taką odwagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jadąc do pracy też ryzykuje ze inny pojazd we mnie wjedzie i mnie zabije. Może się zwolnie? Bo twoim tokiem myślenia ryzyko czyha wszędzie. Ja rozumiem że Ciebie nie stać i doprowadza Cię do szału szczęście innych. Ale dlaczego życzysz innym jak najgorzej? Czyżby w życiu spotkało Cię tyle nieszczęść? Mąż Cię zostawił dla innej ze sztucznym biustem? Taki uraz czy co? Nie pojmuję twojej nienawiści do ludzi których nigdy nie widziałaś na oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dziewczyny jestem po konsultacji. Mój naturalny biust jest żaden czyli A poprostu sutki i doslownie 1cm gruczołu,generalnie płasko. Czy któraś z was przeszła już operacje z miseczki A lub AA ale na B przy małym implancie anatomicznym? większość kobiet powiększa je znacznie a ja chciałabym mieć pełne B kompletnie nigdzie nie mogę znaleźć zdjęć ani opisów z tak małymi implantami 200-230ml. Jeśli któraś was ma mniej więcej takie bardzo proszę o kontakt. Jestem zdecydowana termin juz też ustalony ale trudno przewidzieć mi wizualnie efekt jest szansa na zobaczenie gdzieś takich zdjęć z opisami? przekopałam internet i lipa same duże cycory :D bez urazy co kto lubi :) ssegregator@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz zrobić tylko o jeden rozmiar to szkoda kasy. Lepiej kup biustonosz push up. Za kilka tysięcy to będziesz miec duuuuzo push upow. Bez urazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny po raz kolejny, opisze trochę dokładniej :) mam 170cm 53kg wąska klatka 75pod i 81 klatka wyjściowe A znikoma ilość gruczołu jak to pięknie lekarz określił deska po mojemu :) stwierdził że mam waską klatkę przez co w moim przypadku implant będzie wypchany bardziej do przodu niz na boki, wybrałam anatomiczne rozmiar zaproponowany 215 wysoki profil allergan , podstawowe pytanie: czy nie za małe? bo widzę że dziewczyny startują powyżej 300, jeśli jest któraś z was juz po zabiegu a ma podobne wymiary bardzo proszę o zdjęcia przed i po nawet te powyżej 300 żebym miała jakiś obraz bardzo mi to pomoże w wyborze. Zabieg 3.10 proszę nie piszcie że jeden rozmiar to bez sensu, szkoda kasy itd itp każda z nas ma inne odczucia i wymagania DUŻE/MAŁE przecież o gustach się nie dyskutuje :) pozdrawiam ciepło i trzymam kciuki za te przed i po bez względu na rozmiar :) ssegregator@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Wiki : Hej, a jaki masz rozmiar implantu jeśli można wiedzieć? ☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Operacje mam za dwa tygodnie i mam wybrany 330 allergan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Wiki
mam Arion gladki 320

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wiki : No i jak odczucia A propo rozmiaru? Ja będę miała 330 cc i ciekawe jaki wyjdzie u mnie rozmiar, wyjściowo nie mam prawie nic jakieś AA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Wiki
ja chciałam mieć bardzo naturalny efekt. mam 172 i 60kg. mam szeroką klatkę. wybralam z lekarzem implanty o szerokiej podstawie. póki co u góry mam duże piłki a pod brodawkami u dołu pusto. niemniej implant mają opaśc i właśnie wypełnić dolna część. dziś po 6 dobach 1szy Raz widzialam moje piersi stojąc i musze przyznać ze wydaja się być duze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam imp0lanty ALLERGAN - operację miałam u doktora Lembasa w Lux Medzie i polecam, świetny specjalista. A szpital LM na Puławskiej bardzo dobrze wyposażony z nowoczesnym sprzętem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duże sztuczne cycochy ładnie się układają i fantastycznie wyglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wiki, No to fajnie,że jesteś już po, też bym chciała, odliczam normalnie dni, a powiedz jeszcze lekarz zaproponował Ci implanty gładkie? Podobno już coraz rzadziej się je używa ze względu na większe ryzyko powstania torebki, powiem szczerze że chyba najbardziej się tego po operacji biustu obawiam, dlatego ciekawi mnie jak to jest dlaczego masz gładkie, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałam niektóre komentarze wyżej, i naprawdę jestem w szoku jak można nienawidzić tak ludzi za ich decyzje kiedy te decyzje nikogo nie krzywdza. Naprawdę albo odwodzenie od operacji poprzez straszenie innych, to tylko i wyłącznie nasza sprawa co robimy z własnym ciałem, i nic nikomu do tego. Biust był od zawsze moim kompleksem, który mnie ograniczał, w kontaktach z ludźmi w relacjach z partnerem, strasznie wstydził się jak kobieta 30 lat nie ma co włożyć do stanika, kupowanie bielizny to był dramat, aż płakać się chciało mogę się że miałam przez to stany depresyjne, i co? Niby miałabym tak się męczyć do konca życia??? Powiedzialam dość tego, chce się czuć piękna, chce czuć że jestem prawdziwą stu procentową kobietą, zdecydowałam się na operację, którą mam za kilka dni, a czekałam na to kilkanaście lat, żyje tym u wierzę że wszystko będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wiki: A czemu wybrałaś z lekarzem gładkie implanty? Mówił dlaczego taki wybór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale spokojnie, przeciez jeszcze opuchlizna nie zeszła - na pewno troszkę się zmniejszą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta198798
Sceptycznie nastawiona do tabletek na powiększenie piersi,znalazłam pochlebne opinie w internecie na temat perfect bust, kupiłam stosuję już miesiąc i rzeczywiście widać różnice, nie jest to efekt operacji plastycznej,ale myślę,że pół rozmiara jak najbardziej. Naprawdę polecam https://www.purefun.pl/glowna/584-perfect-bust-preparat-powiekszajacy-piersi.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mając nic wydają ci się duże.Z tymi implantami bedzie między B/C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacielo sie forum? U mnie nie ma nowych wpisów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Wiki
coś się zacielo stąd nie widzialam żadnych nowych wpisow. dziś 15 doba, odczuwam napięcie ale to już nie jest ból. jest wszystko do zniesienia. co do implantu, dlaczego gladki, otóż z najnowszych badań niby wynika, że gladki implant nie drażni mięśnia co nie wywołuje stanu zapalnego i ewentualnego raka piersi. co do torebki, jeśli mój organizm będzie miał problem z ciałem obcym to wydaje mi się, że niezależnie czy gladki czy teksturowany torebka się pojawi. oby tak nie było.... odnośnie rozmiaru (320), w biuście aktualnie mam 91. jeśli to się nie zmieni bądź max zmniejszy się o 2 cm to będzie idealnie. powiem szczerze, że naogladalam się i naczytalam dużo historii na temat powikłań jak double babble czy właśnie torebka i wynika z tego, że im większy implant tym większe ich ryzyko wystąpienia. zapamiętałam z forum estheticon szczególnie zdanie jednego z lekarzy, które utkwiło mi w pamieci - skoro już decydujemy się na wstawienie obcego ciała do organizmu to niech ono jest jak najmniejsze żeby stanowiło minimalny problem. wiem wiem, że większość z Was myśli, że skoro już robić i płacić to niech widać efekty. u mnie efekty są widoczne dla mnie i o to chodziło. nie zależy mi w ogóle na tym, żeby każdy facet gapił mi się w biust. wierzcie, że jest kolosalna różnica, między tym co było a tym co jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×