Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość gośćelmo
A w jakich sytuacjach daja pas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Marzenka albo asi albo ktoras z diewczyn.moglybyscie mi napisac na miala albo tutaj lists co musze miec w domu po operacji.czyli chcialabym zrobic zakupy przed operacja typu plaster jakies oklady z lodem.bo nie chce swojej kolerzanki po operacji ganiac do sklepow albo do apteki,bo I tak bedze miala ze MNA jazde.xxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćliana
Asi28 tak jechałam autem do pracy i dodam ze mam 42 km w jedna strone - choc autostrada a to juz duzo lżej - auto podprowadzilam mężowi w automacie zeby było lżej. Sama droga ok, gorzej było w pracy około 13 - kryzys miałam spory. Teraz jestem juz w domu i czuje ogólne zmęczenie ale tez moje piersi są strasznie gorące - dzwoniłam do kliniki pani powiedziała mi ze to jest przejściowe bo skoro nie mam gorączki to w taki sposób reaguje mój organizm na zmęczenie . Wiec sie uspokoiłam i juz leżąc jakies 20 min czyje jak sie relaksuje i to ciepło ze mnie schodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmo jasne daj maila, choć ja jeszcze jestem w opatrunkach i nic tam nie majstruje przy nich :) Liana tez tak miałam zamiar wrócić do pracy ale niepewnie się czuje i zostałam jeszcze tydz w domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Dziewczyny no niewiem co grane mi leci mleko z piersi!!! Przez dzisiejszy dzien wykarmilabym niejednego bobasa .Wyczytalam w necie ze to implant tak uciska na gryczoly i one produkuja mleko.Czy to znaczy ze bedzie mi mleko lecialo dopoki mam wkladki ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liana ja po 10 dniach wrocilam do pracy za barem, to dopiero byl hardkor :-) ale dalam rade, jutro rano mam kontrole znowu. Zuza no nie zartuj, nigdy o takim czyms nie slyszalam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza a kiedy ostatnio karmilas- ileś lat temu? Czytałam ze jest to możliwe. Zatrzymują lekami wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Zuza ale jazda! Ty to masz przeżycia. Ale myślę ze jak zejdzie opuchlizna z piersi to ucisk będzie mniejszy i przestanie lecieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Matko boska mleko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Ojjjjj mlekoooo?ratunku boje sieeee?Asi moj mail.........elmira.bloszko@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Asi kochana chodzi mi o to w co ogulnie musze sie zaopatrzyc zeby zlagodzic ta meke po operacji.xxxx a jeszcze chcialam sie zapytac czy the plastry przeciwbolowe mozna klasc na mostek naprzyklad na zebra,zeby mniej bolalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Asi I marzena a jak wy Tam,dalej boli????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia
Hej ja jestem po sobotniej konsultacji w sumie pierwszej po zabiegu. Wszystko ładnie zagojone masuje piersi oliwka i blizny , nakładam żel silikonowy na blizny . Stanik pooperacyjny mam nosić z pasem jeszcze tydzień. Na jakies wyjscia stanik sportowy. Staniki z fiszbinami 3 mce po operacji. Od jutra wracam na silownie ale mogę tylko robić cwiczenia aerobowe bez dzwigania żadnych ciężarów. Zacznę robić brzuch , nogi i pośladki i wreszcie wracam do żywych:) trzeba się ostro brać za siebie by w lipcu na plaży Mąż się za Mnie nie wstydził bo miesiac czasu nie ćwiczę i najbardziej widać po moim brzuchu :( teraz cierpliwie czekam az cycunie zmiękną i będę mogła układać je jak chce :) pozdrawiam wszystkie dziewczyny przed i po zabiegu. Życzę cierpliwości i wytrwałości. Warto zaryzykować by spełnić Swoje marzenia bo ja Swoje spełniłam i jestem szczęśliwa i tego też Wam wszystkim Kochane cycolinki życzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Ja karmilam ale to bylo 4 lata temu. Normalnie jak scisne nawet lekkk sutkk to mleczna kraina ...mam nadzieje ze to nic powaznego az sie boje .Podkladam waciki na sutki pod stanik i ciagle je musze zmieniac .niewiem skad u mnie mleko w piersiach :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Mialo byc 3 lata temu. Wetruje caly internet zeby sie czegos dowiedziec. W ciazy nie jestem przeciez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmo ja odstawiłam przeciwbólowe 2 dni temu. Piersi twarde jak głazy heeeelp. Ten ból w klacie to mi przeszedł jakoś po 4 dniach od zabiegu. No i ten pas ciśnie. Z tym pasem to widzę ze roznie. Nie ma reguły jak długo. Kasiu super masz też bym poćwiczyla juz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Elmo na tabletki p.bolowe napewno Ci wypisza recepty w klinice. Zaopatrz sie w jakies plastry p.bolowe lub masc w razie bolu plecow,slomki do szklanki (mi ulatwily zycie ) , duzy zapas wody (mi sie bardzo chcialo pic po operacji ), i jesli cos to kup w Polsce plastry na blizny ,jesli u Ciebie za granica sa drozsze czy cos to lepiej kup sobie jak przyjedziesz przed operacja . Noi ja za drugim razem musialam wziasc kropelki guttalax zeby sie wyproznic bo po narkozie dosc ciezko a nie chcialam dluzej czekac bo juz brzuch mi rosl bardzo :-) Nie matrw sie bedzie dobrze .Jesli twoja kolezanka bedzie sie Toba opiekowac to napewno jak Ci cos braknie to skoczy do sklepu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Kasia to super ze szybko dochodzisz do siebie .Ja co prawda z tych nie cwiczacych jestem ale balabym sie cokolwiek robic,u Ciebie jest ok , a ja po drugiej operacji to juz jestem tak przewrazliwiona ze boje sie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Kasia super ze juz wszystko ładnie się wygoilo. I po co była ta panika? Ciocia Marzena mówiła ze wszystko będzie ok. Czasem warto jest posłuchać glupszego.... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Dziewczyny po operacji macie jakiekolwiek czucie w piersiach czy takie jakby je ktos znieczulil ;) ?? Troche sie boje bo minal tydzien i ich za bardzo nie czuje ,to ze nie sa miekkie to zrozumiale.Ale chodzi mi o czucie w piersiach i brodawkach .Macie jakiekolwiek czy czujecie je przy dotyku normalnie tak jak wczesniej ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Ciociu Marzenko a jak u Ciebie ?? ;-) Jak sie czujesz i jak sobie radzisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmelissam
Zuza moja koleżanka miała podobnie jej zaczęła siatka z piersi lecieć jak zadzwoniła do lekarza i opowiedziała o tym to powiedział jej ze nie ma powodu do niepokoju ze czasem tak jest i to normalne nie ma się czym przejmować:) oczywiscie jej to minęło po niedługim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
U mnie w srode bedzie miesiąc po op a nadal mam wiele miejsc odretwialych. Jutro kontrola. .. znów stres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela28
no to jak będziesz na kontroli to powiedz to swojemu lekarzowi! ale moim zdaniem miesiąc po operacji to bardzo krótko i możesz jeszcze tak mieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Melissam troche mnie uspokoilas ,bo nie mam zamiaru chodzic z kapiacym mlekiem :-/ Sylwia po miesiach nadal tak ??o jej no mam nadzieje ze to czucie mi powroci bo poki co to w jednym miejscu cos czuje a reszta jakby zdretwiała i kompletne zaburzenia czucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmelissam
Gość Sylwia wejdź sobie na forum beauty w Polsce tak dziewczyny wszystko fajnie opisują.... Mi jutro mija 4 tygodnie i też mam odrętwiałe podobno to całkowicie normalne i moze utrzymywać się jeszcze przez jakiś czas...ale daj znać co Ci lekarz powie...a swoją drogą to czytam te wpisy i wy dziewczynki macie tak czesto konsultacje, ja to miałam zabieg 21.04 tydzień pozniej zdjecie szwów i lekarz tylko powiedział ze zaleca się kontole za jakies 3 miesiące i to wszystko, kurczę aż tak dziwnie. Punani wysłałam meila;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Elmo dla mnie była najgorsza noc z soboty na niedziele nie wiem dlaczego, to 3 nocka,ból niesamowity....PRawiezdecydowana ja robiłam w Katowicach u dr Sierociñskiego w czwartek 14.05 i jak narazie jestem bardzo zadowolona :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćliana
Zuza1234 ja miałam operacje w tym samym dniu co ty czyli 6 dni temu - moje piersi po operacji to miałam wrażenie ze mam przyklejone cos obcego zupełnie nie mojego, dzisiaj tydzień po są bardzo wrażliwe ale zaczynam odbierać je jako moje, martwię sie troche bo w ciagu dnia mnie pobolewają ale nie tak ze całe tylko miejscami - i wydaje mi sie ze juz nie są tak mocno twarde - w czwartek jade na kontrole i ściągnięcie szwów - oby tylko wszystko szło w dobrym kierunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza Ja prAwie 4 tygodnie po operacji i od początku w jednym sutku mam normalne czucie a drugi cały czas drętwy jakby znieczulony. Mam konsultacje za tydzień więc zapytam o to ale wydaje mi się ze taki stan może trwać do kilku miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Laina BB320 Czyli mowicie ze to normalny stan przejsciowy.Ja mam nadzieje ze one beda w czuciu takie jak przed operacja.poki co minał tydzien ,wiem ze to krotko zeby cokolwiek stwierdzic ale dotykam je i prawie ich nie czuje ,zeby nie powiedziec wcale .Melissam tak ja mialam w poniedzialek tydzien temu,czuje sie swietnie nic nie boli nie wzielam ani jednej tabletki p.bolowej teraz po tej drugiej operacji , tylko mam nadzieje ze to czucie w pelni wroci noi myslałam ze to krocej potrwa :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×