Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość JaaaAmi
Joasia daj emaila to prześle Ci fotki przed i po :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
JaaAmi Super:) mój email bez spacji zyrafa2003@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Joasia wysłane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Marzena Jak sie czujesz po operacji?nadal masz to uczucie ciezkosci na klatce??Jak tam sobie radzisz ? I jak ekekty widziałas juz masz jakies fotki ?? ellenii sa piekne ;) choc jeszcze widac ze nie zeszly chyba calkiem w dol ,chyba ze majz byc takie z zarysem u gory jak w pushupie?? A po takim czasie ponad 2 mce sa juz miekkie ??czy nadal takie jak po operacji ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćliana
Cześć dziewczyny. Nie wiem jak Wy ale ja czuje ogromna poprawę z dnia na dzien, 8 dni po operacji a ja czuje ze wracam do żywych. W pracy jestem juz drugi dzien i z dnia na dzien czuje sie coraz lepiej - mam tylko ogromna nadzieje, ze nic sie nie wydarzy ani sama sobie nie zrobię krzywdy poprzez taka chęć powrotu do codzienności. Oczywiście nie jestem sprawna fizycznie w 100 % i nie jest tez tak ze nic nie boli - choc z dnia na dzien ustępuje bol a stopa słonia juz w niedziele dała mi spokój - problem pojawił sie nocą - bol kręgosłupa !! Wiec jedno odchodzi a drugie przychodzi! Trzymam mocno kciuki za Was wszystkie i za siebie rownież-czytam, ze u każdej z Was pojawia sie światełko w tunelu co cieszy mnie niezmiernie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Zuza dziś nastąpi ta chwila przed kapaniem. Mam nadzieje ze z kaczatka zamienie się w pięknego łabędzia hi hi. Oczywiście jutro ci fotki posle... Nadal w nocy się budze co kilka godzin chyba z bólu kręgosłupa albo kurde mam prostate bo tez często sikam... U mnie słoń nadal przesiaduje na klacie ale trochę mniejszy. Pozdrawiam wszystkie cycoliny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
U mnie po pierszym razie slon zeszedl ze mnie po 1,5 tygodnia :) a kregoslup tez bolał ,ale przeszlo wszystko razem juz po dwoch tygodniach :-) takze mysle ze rownie szybko wrocisz do formy . co do nocnego budzenia tez tak podobnie mialam faktycznie ,tyle ze ja jeszcze zza dnia drzemki ucinalam .Teraz jest ok tylko w najblizszym czasie sie wybieram na kompletne badania krwi bo ciagle mam niskie cisnienie,wlosy mi wypadaja i ogolnie slabo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Ja tez w dzień sobie ucinam drzemki. I dziś pierwszy raz po tygodniu umylam głowę. Włosów na grzebieniu tez było sporo. Jak bym się uparla to małego jaska bym wypchala... Od jutra zaczynam lykac witaminę e bo gdzieś w zaleceniach to wyczytalam. Ogólnie to inne witaminki tez by się przydały. Muszę pomyśleć nad jakąś belissa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talka01
Polecam na wlosy szwedzkie tabletki h-pantoten. Uzywalam je z rok temu i znow zaczne po operacji jak mowiecie,ze wlosy wypadaja..to z porownaniem jak teraz lysieje przez tarczyce to masakra będzie; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Marzena u mnie pelna szczotka ,cera jakas szara sucha...do bani .Kupilam zestaw witamin i witamine E ,wit c****elno kremow i balsamow do twarzy i wlosow .A nogi to takie suche ze zamumiowana jestem kremami i tak klade warstwe z centymetr :) I tak siedze w domu to mam czas na takie rzeczy. Wydaje mi sie ze to narkoza taka chemia,jeszcze oslabienie po operacji i ten antybiotyk .To konkretna dawka jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Talka to przez tarczyce wypadaja wlosy?przepraszam ze tak pytam ale nie znam sie zabardzo na sprawach medycznych. Ja zeby przejsc operacje musialam miec tarczce zdrowa tzn hormon Tsh czy jakos takie nazwy ,bo to tez mialam zlecone przed operacja,nawet funkcje nerek itp.Ogolnie wyszly mi 4 strony wynikow z krwi i moczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talka01
Zuza- po ciazy mam od nadczynnosci do niedoczynnosci wahania i okropnie wlosy leca przez tarczyce. Ja co 2 tyg.robie tsh i ft4. Tabletkami uformowalam i lekarz wie,choc nie chciał wyników tego. Wiadomo,ze przez hormony,ale z calego serca te tabletki na wlosy polecam, bo po nich to moj facet nawet doszukiwal sie wlosow w mieszkaniu i podziwial ;) Marzenka juz po kapieli i jak.. ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem już prawie miesiąc po operacji już wsztsko ok ale mam jakieś załamanie nastroju. Czy też ktoraś tak miała? Czy to jakiś zjazd po przeciwbólowych czy cos? Czuje się fatalnie jakby chora przygnębiona...masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Talka to ja kupilam podobne tzn. calcium pantothenicum ,wlasnie p.wypadaniu i maja je wzmacniać. Strasznie mi przykro z powodu chorej tarczycy ,ja tylko ze slyszenia wiem ze leki trzeba ciagle brać na te chorobe I jest bardzo uciążliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Gosc mam to samo i nic mi sie nie chce ,tyle ze ja dwie operacje w miesiac przeszlam i miałam wielki stres, i teraz to sie wszystko na mnie odbija .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaaAmi
Hej dziewczynki:))) wczoraj pierwszy raz kąpałem swe cytrynki,dobrze zareagowały na prysznic haha:))) Jutro jadę ściągać szwy,czyli 7 dni po zabiegu.Powiedzcie czy to boli???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuza1234 ja nie chcę żeby one niżej już schodziły :P takie mi się podobają, nie lubię takich całkiem nisko, a jakby nie patrzeć za jakiś czas grawitacja zrobi swoje i i tak pójdą :) z resztą i tak czuję się najlepiej w biustonoszu gdzie one takie podniesione do góry i uformowane są :P bo tylko w staniku w sumie takie odcięcie widać ale akurat mi się to podoba :) Tak już są mięciutkie, nie takie jak naturalne bo one nigdy takie już nie będą ale w porównaniu z tymi kamieniami jakie były po operacji to są miękkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Dzewczyny a ja po dwoch tygodniach operacji bede wracala samolotem do domu (((((( I nie wiem jak to bedze dalej jezeli bedze cos nie tak.ale staram sie byc dobrej mysli.ze wszystko bedze dobrze.((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Elmo spokojnie wszystko bedzie ok.Nie masz sie czym martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
JaaMi nic nie boli :-) ja zacisnelam zeby i juz mialam krzyczec a lekarz mowi ze juz skonczone haha ;-) wystarszylam sie jak bral do reki taki maly nozyk auuu ale bylo ok. Teraz we wtorek mam sciagniecie szwow bo raz drugi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaaAmi
Zuza1234 a dlaczego drugi raz? Tych samych rana??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Ellenii1 nie mialam nic zlego na mysli :-) sa swietnie ladne rowne :-) Mi tez taki efekt koncowy by sie podobal bo wkoncu poto wzielam okragle a nie anatomy ,tylko boje sie ze to z czasem wlasnie i tak obwisna i beda jak anatomiczne ,oby nie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
JAaaaMi ja w ciagu miesiaca mialam dwie operacje .po pierwszej byly komplikacje i bylam operowana drugi raz. Przez to szwy beda mi drugi raz sciagac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Aha,No tak pisałaś o dwóch zabiegach:)) ja już marzę żeby iść do sklepu z bielizna i kupić sobie jakiś super stanik bez push up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Dziewczyny po jakim czasie piersi będą się robiły miękkie? Kiedy one opadną? Ja dziś ściągnęłam stanik żeby zobaczyć i te moje piersi wyglądają nijak:( Napęczniałe bez wyrazu aż mi łzy cisnęły się do oczu. Ja mam anatomiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Joasia nie martw się ze masz je jeszcze wysoko i obrzekniete. Ja wczoraj tez pierwszy raz widziałam moje. Tez są takie a na dodatek jeszcze mam rany wokół otoczek bo miałam je zmniejszane i tamtędy wkładane implanty. Mowie ci to dopiero masakryczny widok. Na dodatek odgniecione gaziki i bandaz plus siniaki. Na razie nie są zbyt piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia ja tez mam anatomiczne i narazie sa twarde jak glazy - az strach ich dotknąć, heheh. mam nadzieje ze będzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Wiem za szybko bym chciała żeby wyglądały ok. Asi moje też są twarde jak głazy. Boki mnie pobolewają bliżej pach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuza ja źle tego wcale nie odebrałam ;) dobrze, że pasa nie nosiłam bo właśnie zepchnęłabym je w dół, a teraz są w tym miejscu w jakim chciałam :) jedynie jedną przyciskałam w dół bo była wyżej na samym początku i ten uskok gdzie zaczyna się implant na górze był większy ale teraz już równiutko jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie Joasia nawet dziś nic nie boli, ale ty mialas chyba 2-3 dni później o ile dobrze kojarze. wiec może to jakiś przełom, oby jeszcze zmiekly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×