Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

gość Joasia miękkie zaczynają być po jakiś 5-6 tygodniach ale to też nie u wszystkich. Daj im trochę czasu :) też nie byłam zadowolona tym, że mam jedną niżej, drugą wyżej. Ciągle oglądałam się w lusterku czy choćby odrobinę zeszła w dół i dopiero po 2 miesiącach gdzieś zrównały się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Widzialam zdjecia dziewczyn na forum beauty gdzie mialy krzywe,wychodzace pod pachy,nierowne i po 3 miesiacach byly idealne jak arcydziela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Czyli trzeba cierpliwie czekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Joasia amasz już zdjęcia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Dziewczynki a wam lekarz powiedział ze ile czasu nie możecie nosić ciężkich rzeczy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JaaaAmi do 6 tygodni nie powinnaś nic dźwigać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Bb320 mi powiedziano ze 4 tyg, tylko martwię sie bardzoooo bo mam 8 miesieczne dziecko i to jest niemożliwe:((((( narazie mam załatwiona opiekę ale po 2 tygodniach....:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiezdecydowana
JaaAmi, Cześć:) ostatecznie wzięłaś 300 okrągłe czy zdecydowałaś się na większe? Jakbyś mogła mi również powiedzieć ile kosztował Cię zabieg to byłoby super, mam konsultacje 26.06 i chciałabym się przygotować konkretnie na rozmowę z Sierocińskim. Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
PRawiezdecydowana, tak mam 300 okrągłe i jestem bardzoooo zadowolona,w poniedziałek byłam na zmianie opatrunków i kontroli u niego a jutro jadę na zdjęcie szwów.Zabieg kosztował 13,5 tyś. A Ty myślisz już o konkretnym rozmiarze? A masz jakieś zdjęcia swego aktualnego biustu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiezdecydowana
JaaaAmi Mam zdjęcia swoich obecnych, a chciałabym je zmienić na jędre D (chyba), nie jestem filigranowa. Na tym forum http://www.realself.com/question/breast-augmentation-quality-under-4000 przeglądałam wiele zdjec kobiet po z moją wagą i wzrostem albo z podobnym ksztaltem piersi, a mimo wszystko potrzebuje konsultacji. Sierocinski na konsultacji za 150zl robi ta symulacje 3D czy to jest dodatkowo platne? Moge wyslac zdjecia swojego obecnego na maila, ogolnie jest tak, ze nie jest totalna deska ale prawie i od spania na brzuchu wygladam jakbym wykarmila 2 dzieci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JaaaAmi doskonale Cię rozumiem bo ja mam 13 miesięcznego syna i przez pierwsze 3 tygodnie tez mi było ciężko ale nie dzwigalam go wcale. Teraz miesiąc po juz trochę to biorę ale staram się jak najmniej. A Ty możesz się pochwalić swoimi fotkami przed i po? Jestem bardzo ciekawa bo mam podobne implanty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Bb320 tak mam zdjęcia, zaraz Ci wyślę, daj emaila, jeśli możesz to tez mi prześlij:)) anecia9383@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Prawiezdecydowana za wizytę płaciłam 100 a symulacje 3d nie robiłam, mierzyłam tylko w ich staniku rożne modele,kształty i rozmiary implantów.To wyślij anecia9383@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiezdecydowana
JaaaAmi, poszły na maila. Na stronie jest 150zł, najwyżej zadzwonie bliżej terminu i się dowiem ile teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Bb320 i PRawiezdecydowana fotki wyslene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawiezdecydowana
JaaaAmi, no super! Jestem jeszcze bardziej zdecydowana po tym co zobaczyłam !!! :):):) dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
PRawiezdecydowana dzięki bardzo i powodzenia:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JaaaAmi Twoje piersi są mega piękne jestem pod wrażeniem ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Bb320 dzieki, mi tez sie podobają haha:))) czekam aż minie te 6 tyg. żeby wszystko było ok i wtedy dopiero będę spokojna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka089
JaaaAmi mogę też zobaczyć fotki Exstaza0089@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Kamilka089 wyslane,i jak?podobaja sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, czy ja też mogę prosić o zdjęcia reszzzka@interia.pl Mam operację 1 czerwca i zaczynam się już ostro bać. Proszę dziewczyny, które jesteście już po o radę co zabrać ze sobą do szpitala. Lekarz kazał mi wziąć piżamę z rozpinaną górą, wiadomo osobiste kosmetyki, ale może jest jeszcze coś co warto ze sobą zabrać. Czy można mieć pomalowane paznokcie (ewentualnie żel, akryl) bo na którymś z forum przeczytałam, że nie jest to wskazane. Proszę powiedźcie jak to było u Was. Będę wdzięczna za każdą radę, podpowiedź bo szczerze to zaczynam już głupieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Agulek ja zabieg miałam tydzień temu,do szpitala miałam wsiąść tylko piżamę.Makijaz, paznokcie itd musiały być usunięte:))) ja tez strasznie sie stresowałam i bałam ale jestem po i jestem szczęśliwa:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JaaaAmi cieszę się, że jesteś już po i przede wszystkim, że jesteś szczęśliwa :):):) Szczerze, to też już bym chciała mieć to za sobą i tak jak Ty móc powiedzieć, że jestem szczęśliwa. Dzięki za odpowiedź z tymi paznokciami, bo też mi się tak wydawało, że powinny być naturalne. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Agulek a gdzie masz zabieg i jakie implanty masz wybrane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JaaaAmi zabieg będę miała w Gdynii, implanty anatomicze Mentor 350 / 313 cpg wysoki profil. Troszkę się boję, że może za małe, ale doktor powiedział, że będą w sam raz i zdaję się na jego doświadczenie, bo chciałabym uzyskać taki naturalny w miarę efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Agulek to czy bedą dobre zależy troszkę od wzrostu i wagi.Ja mam 170cm i wazę 53kg, mam 300okragle i uważamy ze są w sam raz,cieszę sie ze nie wzięłam większych bo byłabym niezadowolona. a jak wyglądają twoje wymiary??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam 170 cm, ale ważę więcej od Ciebie bo 65 kg. jeżeli chodzi o aktualny stan to jestem jak to dziewczyny mówią "płaska deska" skazana na push-up aby jakoś wyglądać, a właściwie to mam dwa puste "woreczki", bo wcześniej dużo schudłam, a przedtem też natura mnie nie obdarzyła biustem, więc jak schudłam to zostały mi tylko woreczki. A i doktor powiedział, że większych nie możemy dać bo mam mało tkanki mięśniowej i tłuszczowej, i gdyby były większe to nie miałoby co ich przykryć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Agulek261 z tymi paznokciami to zależy pewnie od kliniki. Ja robiłam w klinice dr Szczyta i mogłam mieć żele. W dzień operacji to nawet miałam paznokcie z kolorowymi żelami w dużo wzorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×