Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość gośćAicha1985
Sylwia, mi lekarz powiedzial ze na przymiarce wydaja sie wieksze, bo po operacji troche miesian przycisnie implant, wiec gdy ja mierzylam 300ml wysoki profil, lekarz mowil ze wlozy mi 325ml zeby byl efekt taki jak podczas przymiarki, ja jednak zdecydowalam sie na 350ml, teraz tylko badania i czekam do 6 lipca ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pureNatalia
Ewelina822---> ale co Ci się śni, że bawisz się piersiami, czy że ktoś się bawi :D ? Pan doktor teraz ma chyba urlop, próbuje się umówić na koniec czerwca :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka089
Lady Od 350 165cm waga 53kg pod biustem 70 cm 13 czerwca będzie miesiąc od operacji a Ty ile masz teraz w biuście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka089
aaa i Lady od 350 ja mam anatomiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SssyLwiAaa
Aicha1985 Dziękuję za odpowiedź :) No właśnie tak myślałam, że trochę bedą mniejsze po włożeniu :) Też bym chciała 350 :O zobaczymy co powie lekarz ja mam dopiero 14.07 konsultacje a jak wszystko bedzie ok, to tydzień później nastąpi dzień oczekiwany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Sylwia mi tez dr powiedzial ze w rzeczywistosc****ers bedzie troche mniejsza niz przy mierzeniu i faktycznie tak jest,ale roznica nie jest zbyt duza,minimalna:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SssyLwiAaa
JaaaAmi No to będą miała to w głowie jak będę mierzyć :) A Ty jak się czujesz? Już prawie miesiąc po operacji z tego co pamiętam :D Są już jak Twoje? Czy coś cię pobolewa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Sylwia dokladnie,w czwartek mija 4 tyg po zabiegu.Juz są moje,jedyna co jest to to ze sa bardzooo wrazliwe ale to podobno dobrze bo wracają do swojego pierwotnego stany,tyle ze z czyms w srodku haha.A poza tym wszystko ok,chyba ładnie wygladaja i jeszcze tylkoo 2 tyg i w koncu kupie sobie normalny stanik:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pure Natalia, sny są od erotycznych po horrory :D m.in, ze leze na sali operacyjnej i czuje ból i widze moje cycki jak je kroją i mam ochotę uciec z krzykiem, ale nie mogę haha. Tak, doktor Sierociński ma teraz urlop. Umawiaj się wiec na koniec czerwca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Punani
Dziewczyny ktore sa 1-2 miesiace po, podeslalybyscie zdjecia? Ysiaa@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SssyLwiAaa
JaaaAmi To super, że dobrze się goją. :) Też bym chciała żeby wszystko się ładnie zagoiło bo potem musze wrócić do Holandii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Punani zdjęcia poszly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka089
Punani wyślij swoje cycuchy ja odesle Exstaza0089@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Punami wyslij mi tez aktualne fotki,wysle Ci tez moje.anecia9383@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asi28
Punami poszły foty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka089
Fotki poszły....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady OD 350
Kamilka 089 Ja jestem 3 tygodnie po operacji (20 maja) wymiary pod biustem mam 67 w biuscie mam 84 waga 47,5 kg wzrost 162 implanty 345 pod miesin okragle ksztalt ok ale siedza jeszcze wysoko, nosze pas i przyznam ze pomaga juz widze roznice :-) mam nadzieje ze troszke jeszcze zejda i zmaleja ... zobaczymy sa jeszcze twarde jutro mam konsultacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Dzewczyny mam dosc pass tak uviera pod pachami ze rece drentwiea.a lekarz zabronil ruszat.chyba umre.I jeszcze kark, boli I plecy.raaaatuuunkuuu.blizny ciagna.kurde chyba Bede tylko nazekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Goscelmo spokojnie, na początku zawsze tak jest, jeszcze kilka dni i bedzie lepiej,dasz radę:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina822
Jaaa Ami, o ktorej mialas operację i o ktorej wyszlas na drugi dzień ? Doktor sam ustala te godziny, terminy, czy jest elastyczny rowniez pod klientkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Jaaaami kochana mi sie wydaje ze juz nazawsze tak zostane :( a musze do siebie wracac bo mam dzeci I maz na miesiac wyjeza jak ja wracam.masaaakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Hej dziewczyny, ja juz po zdjęciu bandaża, ale ulga! Miałam go dwa tygodnie, i jeszcze przez 2 tygodnie tylko stanik uciskowy, a potem juz jaki chce, tylko oby bez fiszbin. Teraz dwa tygodnie smarowania alantanem, a potem maści sylikonowe lub plastry na blizny. Moje piersi z dnia na dzień są coraz piękniejsze, a tak się martwiłam, bólu już nie ma, ale czuję dyskomfort i ból przy większych *****ch, ogólnie jest super w porównaniu do początku. Co do wstawania z łóżka, to miałam świetny sposób! Może którejś się przyda :-) Przed wstaniem zginałam jedną z nóg i łapiąc się za nią podnosiłam na zasadzie przeciwwagi- dla mnie to był super sposób i zero bólu przy tym, nawet bokiem mi sie gorzej podnosiło. Czy przy pierwszej konsultacji (tej po dwóch tygodniach) Wasi lekarze także tak strasznie wymacali Wam piersi? Moja Pani doktor tak mi je wygniotła, że przez całą noc mnie bolały, że musiałam na przeciwbólowych jechać, podobno musiała wyczuć implant itp. Poza tym kupiłam stanik z Triumpha triaction extreme, wydaje się być bardzo solidny. Pozdrowienia dla wszystkich cycolinek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A powiedzcie mi Kochane bo stoje przed wyborem implantow Eurosilicone a Mentor. Nie wiem które wybrać, mentory sa drozsze ale czy faktycznie lepsze? Zalezy mi jak najbardziej miękkich i naturalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Ja mam polytechy. Podobno sa mieciutkie jak kaczuszka... Pisze podobno bo mam je dopiero miesiąc wiec ciężko mi ocenić. Ale dziewczyny na beauty w Polsce pisza ze sa najbardziej miękkie. Moze tam sie zaloguj i poczytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmelissam
Punani wysłałam wiadomość na maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmelissam
Co do firmy implantów to rowniez miałam do wyboru mentor i eurosilicone i wybrałam te drugie...bo tańsze troszkę, lekarz powiedział że dla niego nie ma to żadnej różnicy i on wybór pozostawił mi. Dla niego jako lekarza obie marki implantów są bardzo dobre i wysokiej jakości i nie skłaniał się bardziej ku żadnemu z producentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka089
Punani 13 maja miałam operacje wiec w sobotę będzie miesiac . rozmiar mam 70D w biuście 91. Lady Od 350 Ty to drobniutka kobitka jesteś....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Ewelina882 jesli chodzi o termin to pytają kiedy Ci pasuje, za tydzień,miesiąc.... Jesli jest wolny oczywiście, nic nie narzuca:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×