Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość JaaaAmi
Gośćelmo spokojnie, zobaczysz szybko minie i nie martw sie ja tez musiałam szybko wrócić do codziennych obowiązków, mąż całe dnie w pracy a w domu dwie córki w tym jedna 8 miesięczna.DAsz radę!!!!:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaAmi
Ewelian882 stawić sie miałam w szpitalu o 10, powiedzieli ze zabieg bedzie ok 13,przyszedł lekarz pooglądał moja klatkę porysował coś, dali mi tabletki i brali, na bloku operacyjnym coś ze mną pożartowali i zaraz zasnęłam,obudziłam sie po zabiegu, a oni ze mam już swoje ukochane cycuszki haha.Wyszlam następnego dnia ok 14, lekarz zobaczysz piersi, stwierdził ze mozna już wyjąc dreny i do domku:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania1572
Dziewczyny a jak dlugo nie mozna chodzic w stanikach z fiszbinami? Jesli nie z fiszbinami to zostaja tylko sportowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćM
Gość Marzena, a przypomnij mi kiedy robiłaś te polytechy? jaka wielkość? może wymienimy się zdjęciami? bo ja też mam polytechy, operka 28.04 i jakoś bardzo miękkością kaczuszki nie przypominają...wręcz przeciwnie...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Ja pytałam i po 6 tyg mozna nosić wszystkie staniki, z fiszbinami,sportowe....wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi doktor powiedział ze po 4 tygodniach mogę już nosić wszystkie staniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaAmi
Mi powiedziano ze po 6 tyg mogę już wszystko, masować je, ćwiczyć, jeździć na rowerku, dosłownie wszystko, spać na brzuszku, już chce te 6 tygodni!!!:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Jeszcze 2 tygodnie huuuraaaa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka089
ja mam Mentory i moim zdaniem są miękkie miesiąc po jestem a piersi są powoli fajnie miekkie wiadomo nie jak naturalny cycek ale to jest chyba wiadome

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina822
Bardzo ten dotyk jest inny od naturalnych piersi ? Pytanie do Pan dluzszy czas po operacji :) Czytalam opinie na innych forach,ze czasami ciezko odroznic piers sztuczna od naturalnej- wizualnie i w dotyku i jestem ciekawa Waszych opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SssyLwiAaa
JaaaAmi Zleci szybko! Ty bedziesz kupowac nowe biustonosze a ja bede stresowac sie przed operacja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od pasa w dół
Organizuję konferencję dla kobiet- WARSZAWA Już za nieco ponad tydzień (20-21 czerwca) w Hotelu Hilton w Warszawie odbędzie się organizowana przez moje Stowarzyszenie konferencja. odpasawdol.org/konferencja Moje Drogie, Serdecznie Was zapraszam, wejście jest w cenie przerw kawowych hotelu. Nie zarabiamy na tym. Udało nam się zaprosić cudownych wykładowców: Małgosię Ohme, Omenę Mensah, będzie też zdalnie Marek Kamiński, oraz innych kilkunastu doktorów i profesorów. Będziemy rozmawiać o zdrowiu intymnym kobiet, seksie, okresie poporodowym, hormonach, menopauzie. To bardzo duże wydarzenie na ponad 500 osób. Bardzo Was serdecznie zapraszam! Na prawdę nie chodzi o pieniądze! link do tanich wejść: odpasawdol.org/oferta-specjalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŚlicznotkaNR1
Ewelina822 - ja na początku miałam takie dziwne uczucie ale to chyba dlatego, że wiedziałam, że nie są naturalne. Ale mój mężczyzna mówi, ze nie ma różnicy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka089
Asi28 kochana Ty już używasz coś na blizny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asi28
Kamilka hii właśnie dziś zamierzałam użyć tej próbki z kliniki a potem chyba plastry kupie bo wygodniej a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka089
no kurcze ja właśnie nie wiem miałam w tym tygodniu mieć konsultacje ale musiałam zmienić termin na 23 czerwca. I teraz nie wiem czy smarować to cały czas tym alantanem czy kupić coś na blizny. hehe ta tube czka wielkości małego palca u reki:) a jak tam w ogóle Twoje cycynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może będzie wydajna hii :). Ja mam wizytę dopiero za mc to nie będę czekać kupie plastry. Moje juz miekna ale to nie to na co czekam. Jedna mnie boli bardziej no ale może dłużej się goi. Czekam cierpliwie. A Ty jak i nowe nabytkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Gość M. Nie ma problemu. Możemy sie wymienić fotami. Ja mialam 13 maja. Okrągłe 360 m.stokrota@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka089
no ja chyba też nie będę czekać i kupię te plastry i masc.... moje cycuchy rzadko kiedy już dają się we znaki tez są juz miękkie ale tak jak mówisz to jeszcze nie to chodź je kocham hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i plastry i maść? a nie lepiej już w same plastry zainwestować? one są wystarczająco dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka089
ta tylko tych plastrów jest 5 szt i cena też nie tania wiec na długo mi te plastry nie starcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka089 jak masz tylko cięcie pod piersią to tych plastrów starczy ci na miesiąc :) z jednego plastra 4 odcinki wychodzą które jeszcze przecinasz po długości na pół zeby na dwie piersi starczyło :) nosisz dwie doby i zmieniasz więc tych 5 długich pasków starczy ci na długo ;) a maści nie ma kiedy używać w jednym czasie bo w sumie kiedy jak to ciągle zaklejone ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka089
ooo to je kupie dziękuję za radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Ja kupilam te plastry kilka dni temu,zmieniam je co 24 godziny,jak narazie jestem bardzoo zadowolona i faktycznie pewnie na dlugo starcza,polecam:))) a poza tym w ogole ich nie widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Dziewczynki powiedzcie mi gdzie kupie fajne staniki,nie push up,pytam bo mam pod biustem 70, a powiedziano mi ze mam nosic staniki 65 pod biustem....;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćM
JaaMi, ja również mam pod biustem w tej chwili 65 i miseczkę E,F. kupiłam kilka staników w Dalji http://www.dalia.pl/ tylko nie internetowo. jest jeszcze nasza rodzima firma Tessa linea czy coś takiego (ich nie znalazłam w necie....)może coś znajdziesz dla siebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam pod biustem 75 cm i nie wyobrazam sobie nosic 5 cm ciasniejszego stanika, kiedys tą szkołą brafitterek kupilam taki stanik to mialam odcisniety biustonosz po zdjeciu go i bylo mi w ogole niewygodnie w noszeniu takowego. Ja kupuje staniki nawet pod biustem 80 i sa ok, zapinam na ostatnie zastrzaski i pozniej w miare rozciagania sie stanika o jeden zastrzask do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
GoscM dzieki bardzo za info.Teraz ten stanik pozabiegowy nosze 65 pod biustem i nie cisnie wiec powinno byc oki;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×