Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość gość Joasia
JaaaAmi jutro u nas mija 5 tydzień:) coraz bliżej do zrzucenia gorsetu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaAmi
Eesmee a gdzie masz zabieg? Joasia odliczam godziny hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SssyLwiAaa
Mam pytanie? Czy ktoras z Was robila operacje w Lodzi lub planuje tam zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kala
Ja Ami, wiem jaki to staniczko-gorsecik, bo kolezanka miała, to fajnie chyba, bo nie taki pancernik, nie ? :) A dziewczyny powiedzcie mi, czy jest mozliwe, aby np. mezczyzna nie zorientowal się ,ze mam robione piersi ? na ile one beda naturalne? czy to w ogole mozliwe i czy blizna jest widoczna? Sie zasnatawiam, czy bede mogła oszukiwać hihih, a ewentualnie o operacji powiem jak ten ktos "zasłuzy". Jestem młoda i nie planuje jeszcze powaznego zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mifka
no blizny zawsze będą widoczne, mniej bardziej...można jej widoczność bardzo zminimalizować ale żęby jej nie było to tak się nie da....niestety:) ale myślę ze jak facet zobaczy fajny biust to nie będzie się zastanawiał czy to prawdziwy czy implant :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kala
Mysle,ze dobrym rozwiazaniem na bliznę jest laser....Bardziej mi sie rozchodzi o to, czy nie zrobiony przesadnie duzy biust moze wygladac tak naturalnie, że facet sie nie połapie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmarzona30
jak trafisz na konesera kobiecych piersi to może cos podejrzewać. Ale z reguły się nie orientują. Dopiero jak powiesz się dziwią. :) ale jeszcze nie spotkałam się żeby komuś to przeszkadzało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszesz głupoty >Zawsze jest wyczuwalne , że to plastyki. Szczególnie jak leżysz lub jesteś bzykana na pieska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę mieć robione przez doktora Libora Polaka w klinice w Raciborzu. Miałam robić u doktora Kasprzyka w Krakowie, ale niestety ze względu na chorobę nie będzie to możliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ala
A jak to jest dziewczyny z wymienieniem implantu ? Jak mam dawać się kroić co kilka lat to ja dziękuję za taki interes. Moje ciało to nie zabawka w której można w każdej chwili wymienić części... I czy to co napisal "gosc" o nienaturalnosc****ersi i " bzy..kaniu" to prawda? Sorry za takie pytania, ale dopiero rozwazam operacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady OD 350
wymiana implantow co 10 - 15 lat w zależności ale tez nie zawsze konieczna wszystko zalezy od ich stanu oraz opini lekarza pozatym po ciazy moze tez zajsc koniecznosc wymiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ala
Aha, to nie....nie chce. Za duza cena za ból i sztuczny wyglad. Nie cche by mnie jakis facet z łozka wygonił. Wole swoje B, male, ale jedrne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SssyLwiAaa
gość Ala Jeżeli by wygonił tzn, że nie zależy mu na Tobie.. Fajnie, że u nas byłas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ala
Chodzi mi o to, zeboje się reakcji jak np facet pozna,ze mialam robiony cyc. Wczesniej pytalam, czy faktycznie tak moze byc, ale nie uzyskalam odpowiedzi. Odpowiedziala tylko jedna dziewczyna,ze slabo sie poznac, ale zaraz po niej,ze pisze glupoty....Chcialabym poznac wiecej opini jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SssyLwiAaa
gość Ala Myślę, że u jednej poznasz szybciej u drugiej nie. Robisz to dla siebie, to Ty masz się czuć lepiej. Ja zupełnie nie mam zamiaru się przejmować czy będzie to odczuwalne czy nie. Kocha mnie to pokocha także moje sztuczne piersi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emcia26
Witajcie dziewczyny przed i po zabiegach! Jestem tu nowa. Śledze ten watek od dluzszego czasu bo sama chce sie mu poddac. Zastanawiam sie jaka klinike wybrac tyle teraz sie slyszy o pseudo chirurgach... Jestem ze slaska, mozecie mi cos polecic w okolicy? Podziwiam was za odwage do dazenia do spelnienia marzen, za to jak sie wspieracie. Mam nadzieje ze zagoszcze tu na dluzej! Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina822
Emcia, ja jestem z okolic Katowic, w poniedzialek mam konsultacje u dr Marcina Sierocińskiego w Katowicach, to Ci mogę zdać relację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emcia26
Ewelina822 bede Ci bardzo wdzieczna. Ja juz mam pelna glowe od tych nazwisk... Nie wiem czy lepiej jechac gdzies dalej czy szukac czegos blizej miejsca zamieszkania zeby pozniej wizyty kontrolne nie byly wielka wyprawą.. A ktos stad slyszal o dr Annie Olender? Opinie z innego tematu sa podzielone... Czy lepiej wybrac mezczyzne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Hej dziewczyny. Nie wiem jak to było u was ale ją to zrobilam tylko i wyłącznie dla siebie. To ją się źle czulam z moimi zwisami mimo że mąż mówił że wszystko jest ok. Nie wyobrazam sobie żeby podjąć taki krok dla kogoś, chłopaka, męża... A co jeśli zmienisz sobie partnera i ten następny będzie chciał żebyś miała większe lub żeby je wyjąć? Też pobiegniesz na zabieg? Bez sensu, takie rzeczy robi się dla siebie. A partner jeśli nas kocha to będzie nas wspierał w każdej decyzji. Taki zabieg musi być przemyślany a nie podjęty pod wpływem chwili. U mnie to było marzenie już jakieś 20 lat temu jak wykarmilam moje pierwsze dziecko, tylko nigdy nie sadzilam że się spełni. Po pierwsze to nie są tanie sprawy po drugie ból. Ale jak poczytalam wpisy dziewczyn które są po to stwierdzilam że żyje się raz i trzeba działać. Teraz już moje bimbaly maja 5 tygodni. A koleżanki które oglądały je na żywo stwierdziły że mam zrobione mega naturalnie. Nie mam efektu przy klejonych piłek i w życiu by nie powiedzialy że są sztuczne. Na razie zdradzają mnie blizny ale myślę że jak się wygoja to nikt się nie zorientuje. Pozdrawiam wszystkie cycolinki i te które się wahaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćM
popieram Cię marzenko w 100%. w moim przypadku wszystkie kobietki (poza mną ) w rodzince mają duuże ładne biusty. czułam się zawsze oszukana przez los, było mi z tym źle. i to moja decyzja że poddałam się zabiegowi. może porównam to do takiej sytuacji: mam kilka tatuaży. moja nastoletnia córka też chce mieć tatuaże. powiedziałam jej ok. ale jak przemyślisz to przez kilka lat, nadal ci się nie zmieni, nadal bedziesz chciała ten sam wzór (niezależnie od mody). bo to Twoje ciało i robisz to na zawsze. więc masz prawo do decyzji i szczęścia. a to czy ja (czyli matka) mam tatuaże czy nie, to nie ma znaczenia. i czy komuś się to będzie podobało. to Twoje żytko. masz je jedno. tylko przeżyj je mądrze, a decyzje podejmuj powoli i rozsądnie. ot i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emcia26
gosc marzena, zgadzam sie z Toba w 100% taki zabieg jest tylko i wylacznie dla samej siebie. Mowi sie ze cycki wcale nie swiadcza ze ma sie wiecej lub mniej kobiecosci w sobie ale to chyba mowia tylko posiadaczki biustu conajmniej C bo te ktore maja A (tak jak Ja;(((( ) i maja ten dyskomfort ze nie moga ubrac bluzki z dekoltem bo wyglada sie jak dziecko to juz szczegol. Zyjemy w takich czasach gdzie spelnianie takich marzen mozna osiagnac latwiej niz 20 lat temu... Ja jedynie waham sie do kogo isc by zmniejszyc ryzyko powiklan do minimum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie dziewczyny z czego to się bierze? Z tego, że zyjemy jeszcze w dośc konserwatywnym kraju, na zachodzie to, ze zrobiłas za przeproszeniem cycki nikogo nie obchodzi, nikogo nie bulwersuje, jest wręcz normalne. Ja szczerze powiem waham się, ale wynika to z faktu jak zostane odebrana przez otoczenie, ewentualnego nowego partnera, jestem po rozwodzie, teraz z nikim się nie spotyka, jak zareaguje? itp, ale z drugiej strony sobie myślę, ze co mnie to obchodzi ? Zalezy mi rownież na naturalnym efekcie i mam glęboka nadzieję, ze to się spełni. Innej opcji chyba nie biorę pod uwagę, nie chcę o tym myśleć :( Zrobie to! nie chce żalować później jako dojrzała kobieta, ze stchórzyłam, bo "co ludzie powiedzą".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Emcia masz rację że wybór lekarza jest bardzo ważny ale nawet najlepszy chirurg nie zagwarantuje ci że nie będzie powikłań. Radze ci żebyś odwiedziła przynajmniej 2 wg ciebie najlepszych i zdać się na swoją kobieca intuicję. Ją byłam u jednego i jak zobaczył mój biust to kazał mi przyjść za 2 tygodnie bo on musi przemyśleć jak się za nie zabrać. Oczywiście już do niego nie wrocilam bo to świadczy jakim jest specjalista... Poszlam do dr Witwickiego poleconego przez koleżankę z forum. Mimo że w Warszawie a ją jestem z Łodzi. W sumie warto pojechać nawet gdzieś dalej żeby trafić na dobrego specjalistę. Na forum o chirurgach z Łodzi piszą o tym moim pierwszym że jest rzeczowy i konkretny i miły. Ją potwierdzania tylko że miły i na tym się jego zalety kończą. Jak już wybierzesz swojego dobrze by było żebyś zobaczyła jakieś jego dzieła i na pewno nie na stronie o tym lekarzu bo oni tam wstawiaja najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Ewelina wiem o co ci chodzi. Też miałam takie obawy. Tego najbardziej się balam że otoczenie odbierze mnie za głupia silikonowa lale. W pracy wszyscy nie wiedzą że zrobilam cycki. Na razie nic nie podejrzewają więc chyba nie przesądziłam z wielkością. Jak kiedyś się dowiedzą to trudno. Pogadaja i przestana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, ze jak sie nie przesadzi z wielkościa, ala Pamela Anderson, czy Doda to się ludzie nie połapią. I tej wersji się trzymam Eh muszę uspokoić myśli....:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w pracy wszyscy wiedzą; nie robiłam z tego tajemnicy. W d.. pie miałam co pomyślą. To jest moje ciało i ja mam się w nim czuć dobrze. Dziewczyny nie sugerujcie się tym co inni powiedzą. Część z tych osób same by sobie zrobiły cycki, ale nie ukrywajmy że nie kazdego na nie stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SssyLwiAaa
gość marzena To mnie teraz przestraszyłas.. Bo mam miec konsultacje i operacje w Łodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emcia, jedynie co moge Ci zasugerować to nie bierz pod uwagę dr Mazana z Katowic, jakies 15 lat temu mialam tam poprawiane ucho, bo upadłam niefortunnie i zrobiło mi sie ogromne "ała" :) to takiego stopnia,ze potrzebna była ingerencja chirurga :) Zrobił mi taką kaszanę, ze musiaałam poprawiać. Czytałam w ogole bardzo duzo negatywnych opini o tym lekarzu i na jego niekorzysc przemawia również to,ze nie kojarze go jako osobę sympatyczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evew
Witam, Wszystkie posiadaczki wymarzonych nowych piersi, moje maja 3 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Sssylwia a u kogo będziesz mieć ta konsultacje? Jedyny plastyk z Łodzi jakiego mogę polecić to dr Pisera. Nie zrobilam u niego ponieważ pracujemy w tym samym szpitalu. Znam go z widzenia i ponoć specjalista jest dobry. Jeśli chcesz wiedzieć u kogo byłam napisze ci prywatnie m.stokrota@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×