Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Mentor dziękuję za mile słowa cieszę się ze Ci się podobają. Twoje też na pewno będą piękne HP oznacza wysoki profil (High Profile) Moje mają szerokość 11,5 i projekcja 4,9 Implanty HP mają właśnie większą projekcję przez co możesz osiągnąć większy rozmiar przy mniejszym imlancie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Mentor 300 ty napewno masz projekcję tylko 3,7 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MENTOR 300CC
tak dzwonilam dzis do kliniki i okazalo sie ze mi doktor dobral nie wysoki profil a round moderate plus, juz dziewczyny na innym forum odradzily mi te i kazaly mi brac hp inaczej beda splaszczone, kurcze teraz musze isc na kolejna konsultacje dobrze ze w pore sie skapnelam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Ja mam anatomiczne 330ml wysoki profil i projekcję mam aż 6cm tylko że ja byłam płaska. A ty jaką masz wyjściówkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MENTOR 300CC
ona ma cudne ale starotowala z b a ja z a takze musze brac wysoki profil i wieksza projekcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Jeżeli startujesz od A to koniecznie wysoki profil. Mi wyszło D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MENTOR 300CC
podobaja mi sie okragle wysoki profil 325 i 350 takze chcialabym takie nie wiem czemu lekarz wzsokich nie wzial pod uwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fokoloko
Hej Dziewczyny, poradzcie cos:( za miesiac mam operacje i nie wiem nadal na co sie zdecydowac. Obecnie mam rozmiar 80B ale to jest raczej wspomnienie po biuscie. Wizualnie dwa puste woreczki, ale upycham w stanik z miseczka C bo wtedy mam pewnosc ze sie np przy nachylaniu nie wyleja;) Bede miala lifting z implantem wiec przypuszczam ze lekarz zredukuje mi je do malego B. I teraz nie wiem czy lepszy bylby implant z wysokim profilem czy te posrednie moderate/moderate plus. Mialam miec 415cc allergan trx ale teraz juz nie wiem. Nie chce efektu przyklejonych pilek, waskich implantow wystajacych do przodu jak np swego czasu miala Victoria Beckham. Juz bardziej podobaja mi sie takie szersze poersi a bardziej plaskie i moze nawet troszke obnizone. Oczywiscie po tym co mam kazde beda lepsze;) Nie do konca jednak rozumiem roznice miedzy tymi rodzajami wkladek:/ stad moj dylemat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Zastanawialiście się kiedyś ile miesięcznie wydajecie na internet? A gdyby tak zupełnie nic nie płacić? Świetna opcja co? Oferta limitowana więc spieszcie się ludziska!! ZAMÓW : http://news-pl.ml/WAvd4 Korzystam już kilka dni i spisuję się świetnie! Internet dostępny dla sieci: Plus, T-Mobile, Orange oraz Play

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SssyLwiAaa
Coś tu cicho i pusto :) JaaaAmi jak tam, już po zakupach? Ciekawe jak tam Tequilla.. Jak nas czytasz to napisz co u Ciebie słychac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaAmi
Sylwia hej,nie jezzcze nie,w czwartek mija dopiero 5 tyg albo juz:))) a Ty jak tam?ale moje cycuszki coraz ladniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaAmi
Sylwia hej,nie jezzcze nie,w czwartek mija dopiero 5 tyg albo juz:))) a Ty jak tam?ale moje cycuszki coraz ladniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Talka, dziekuje Ci za fotke. Piersi masz superrr. Baaardzo naturalnie wyglądaja! :-). Ja 25 czerwca mam konsultacje, strasznie ślimaczy mi sie czas. Wyczekuje tego momentu. Dzisiaj mialam niespokojną noc, bo ciągle o tym myslałam, jak to bedzie itp, sciska mnie w żołądku od rana...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SssyLwiAaa
JaaaAmi Tak pamietam, ale myslalam ze juz sie skusilas na jakas nowa bielizne :) Ja jeszcze prawie miesiac na konsultacje musze czekac no i potem tydzien po operacja jak wszystkie badania beda oke :) Ale narazie wogole sie tym nie stresuje :D Mysle ze jak juz bede w drodze do PL to wtedy zaczne sobie cuda wyobrazac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SsYlwia, a skad wiesz,ze tydzień po konsultacji operacje bedziesz miała? Bo ja sie zastanawiam jak u mnie bedzie, czy szybko pójdzie od konsultacji. Chcialabym nawet miec za tydzien po. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama pamiętam jak to wszystko przeżywalam, więc wiem co czujesz. Ale nie musisz się martwić, jeśli oddajesz się w ręce dobrego, doświadczonego lakarza to z pewnością będzie ok. Za pół roku już będziesz posiadaczką najlepszsych cyców na ziemi i to się liczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SssyLwiAaa
Ewelina822 Bo tak się umówiłam :) Nie mogę zostać i nawet nie bardzo chce zostać w PL dłużej niż miesiąc.. Dlatego chce żeby to wszystko sprawnie ruszyło. Jeżeli badania bedą pozytywne to na co czekać? Jestem zdecydowana martwie się tylko o rozmiar :D no ale zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, rozumiem, pewnie,ze lepiej szybciej, nie ma co czekać. :) Samosia 13, ubawiłam się Twoją wypowiedzią, oczywiście w pozytywnym znaczeniu ;) Udławiłam się prawie kawą - You made my day! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Ja juz jutro na stol! Ale stres... Szybko zleci bo jestem po nocce i zaraz sie klade a potem prosto z nocki do kliniki... Nie moge sie doczekac!!!! Jutro o tej porze bede miala biust ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SssyLwiAaa
Ania1572 Trzymam kciuki! Odezwij się po, jak bedziesz sie mogła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie dzwonila babeczka z kliniki i pytała, czy nie moge przyjsc na konsultację 22-go czerwca, a nie jak było ustalone 25-go! Aaaa czyżby oni byli w moich snach i wiedzieli,że czas mi się dłuży i męczarnie myślowe przechodzę? haha :D. Cieszę się bardzo, szybciej mi zleci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle ze jakos bedzie :) dostalam mnostwo roznych tabletek ktore mam brac a na bol paracetamol, a przy bolu nie do wytrzymania jakis taki lek z opium... Wiec grubo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŚlicznotkaNR1
Ewelina nie dziwę Ci się, że nie możesz się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie do dziewczyn, które mają dłuższy "staż". Są przynajmniej pół roku po operacji. Jak długo będzie schodzić opuchlizna. Czy po miesiącu, dwóch mogą jeszcze piersi zmaleć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady OD 350
JaaAmi jak tam twoje piersi ja jestem prawie 4 tygodnie po operacji i widze ze jedna piers obniza sie wolniej , pamietam ze mialas podobny problem podaj meila wymienimy sie fotkami. Talka jaki rozmiar masz implantow? dziewczeta czy ktoras ma 345 shp okragle i jest juz jakis czas po operacji pytam w celach porownawczych ? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaAmi
Lady od 350 ja juz w czwartej jestem 5 tyg po.Prawa szybko mi opadla lewej wolno to idzie:)) no i prawa mam.troszke mniejsza,przed zabiegiem tez tak bylo wiec jest ok:)) masz juz jakas bielizne na nowe cycuszki? Ja narazie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady OD 350
Jaaami podaj meila podesle fotki u mnie jest to samo :-/ jeszcze nie bylam na zakupach ale w weekend ruszam ;-)a jak u ciebie z rozmiarem maleja jeszcze , mi pani doktor na ostatniej konsulatcji z zeszla srode powiedziala ze mam jeszcxe opuchlizne Zuza1234 ja tam twoje nabytki ? ;-) Zmierzylam sie i mam 68 cm pod biustem i 84 w biuscie ponoc 65 d ale jak mierzylam w triumph to byly za male poleco ktos jakis sklep??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćM
Ladyodd350 ja jestem 6 tyg po, też mam jedną mniejszą pierś od drugiej, jeszcze nie opadniętą. mój doktor powiedział że się mają układać do 3 mcy i może to różnie wyglądać (i wygląda ;( ) ja po wadkach 335, anatomam uzyskałam rozmiar 65 e-f (w biuście teraz 90-91) jakoś od pewnego czasu już nie maleją:):). a staniki tak jak już pisałam polecam dalii tessy, konrada. polskie firmy, niedrogie a u mnie rozmiary 65 e-f się sprawdziły (zmiana miseczek w zależności od fasonu:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny bede miala operacje 6 lipca i sie zastanawiam jak ja wytrzymam w tym gorsecie z pasem po operacji? W sensie jak beda upały i jakie ubranmia dobrac, tak by nikt sie nie zorientowal,ze miałam operację. Help! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×