Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość gośćRudi
Kasia musisz je zbierać z wyczuciem od boków żeby się rowek robił i puszczać, coś jak push up tylko z boków a nie od dołu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Anka.. ja bylam na kontroli u lekarza i tylko stwierdził- "aha czuje pani implant.. " i dodał, ze tak juz niestety bedzie. ufam swojemu lekarzowi, wiem ze gdyby cos bylo nie tak, powiedziałby mi o tym.. Jestem bardzo zadowolona z operacji, nie wyobrazam sobie nie miec tych piersi.. i znowu być płaską deską.. ale jednak to mi jakos "doskwiera" (nie boli ;), nie załuje, ale troche mi jednak to przeszkadza). Nie wiem czy istnialaby w ogole mozliwosc zeby tego nie czuc.. mam spory implant bo 365, .. no trudno musze z tym życ :) Moja kolezanka ma wizyte kontrolna za tydzien to ma sie wywwiedziec, czy w zwiazku z tym ze mam implant wyczuwalny to jestemw gorszej pozycji niz te co tego nie maja.. w takim znaczeniu czy mi sie te piersi nie przesyna, nie bedzie efektu 'duble buble" i tym podobnych rzeczy.. w zasadzie tylko to mnie martwi- czy kiedys bede narazona na operacje? co do masazy to ja masowalam piersi podczas kapieli i prysznica olejkiem biooil, ok. 5 minut.. zblizalam piersi do siebie, podnosilam je tak jakby w push upie, i na boki tez.. ja mam okrągłe, wiec nie wiem czy ta porada bedzie uzyteczna dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia a lekarz Ci zalecił masowanie? bo jeżeli nie to nie rób niczego na własną rękę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
MASOWANIE ja robilam to po 1 mies. po op. zblizalam piersi do siebie, potem od dołu (jak w push-upie) potem na boki i w dół. i tak ok. 5 mint podczas kąpieli np. z oliwką bioOil. Dziewczyny - te ktore mają implanty conajmniej pol roku- słuchajcie.. ja przy pochylaniu sie do przodu (jak do skłonu) widze ze pod spodem piersi pojawiają sie podczas "zwisu" takie fałdki, nierównosci an spodzie piersi.. Czy to normalne? gdy dotykam tego implantu od dołu czuje że tam coś zwyczajnie jest.. takie przeskakiwanie w placach.. jezu jak trudno to opisać.. Lekarz powiedział, że skoro juz teraz czuc implant to sie nie poprawi.. ze tak sie dzieje.. ale mam po prostu podejrzenie, że tylko ja tak mam. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpaola
mam pytanko, do jakiego czasu piersi maleją ? jestem 2,5 tygodnia po operacji i zaczęły maleć, jak byłam zadowolona z rozmiaru tak teraz są coraz mniejsze i jestem niezadowolona :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojcijon, gosc, nie wiem od czego jest uzalezniona wyczuwalnosc implantu, pewnie grubosci skury i ilosci tkanki, ale na pewno miesien nie pokrywa calego implantu tylko jakies 2/3 patrzac od gory, wiec, to ze nie jest pokryty caly miesniem to napewno nie jest zaden blad lekarza. A co mozna zrobic lub zepsuc, ze implant jest bardziej, mniej wyczuwalny to nie wiem, sadze, ze przytyc albo schudnąć :D Czy to jakos przeszkadza? Czy tylko swiadomosc, ze cos tam da sie wyczuc przez skore i kochanek się pozna ;)-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 104daisy
Dziewczyny widze , ze piszecie a ja od dwóch dni strona 219 :/ dramat to forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_nuśka
Jak tam dziewczyny swiezo po?? cos ostatnio cicho tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_nuśka
Ja sie boje ze jak wezme duze implany ..a chce duze to moj miesien nie pokryje ich calkiem i tez bede czuc implant..kazda z was czuje ze jest tam 'cos' w srodku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anuśka cicho jest bo to durne forum stron nie pokazuje :/ Mójcion ale sprawa z tym wyczuwaniem na dole tego implantu. Ja mam mieć 360 ciekawe jak to u mnie będzie. Dokładnie za 3 tygodnie będę już "po" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ile placilyscie za operacje?, mi lekarz powiedział 17 tys, nie wiem czy to nie za wysoka cena, czy nie chce ze mnie ściągnąć kasy. Chyba zmienię lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 104daisy
Gość ja płacę 16 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_nuśka
Ja płacę 16 tys.. 200 za konsultacje a potem 15800 reszta.. bo implnanty anatomiczne są droższe Moim zdaniem warto się kierować opinia i renoma lekarza.w końcu to poważny zabieg..a te tysiąc w tą czy tamta przy takiej sumie nie robi różnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaŁdz
Ja placilam 13400 juz ze stanikiem w Łodzi u dr. Pisery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjola
Mojcijon. Witam Cię kochana. Czytam co piszesz i myślę że z tą wyczuwalnoscią musimy już żyć. Tez się cieszę z moich piersi. Mam anatomiczne są mięciutkie i fajne. Jedno co mi przeszkadzało to gdy kladlam się na bok to pierś która jest wyżej opada na bok powodując dziwne uczucie ciągnięcia. Kupiłam sobie sportowy stanik taki bardzo wygodny i śpię w nim. Wszystko to jest kwestią naszej psychiki. Ogólnie to jestem przeszczesliwa. Pozdrawiam Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiek2191
Lekarz polecil mi masaz aby staly sie mieksze, jestem 7 tugodni po operacji. Sama na wlasna reke nie wymyslam rozych dzialan. Dzieki za rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMichasia
Placilam 13700 w Łodzi plus konsultacja 150. Zaczynam jiz 9 dobę jest już coraz lepiej, ale dalej nie potrafię się podnieść sama rano:/ Mi lekarz nie zalecal masować piersi ( okrągłe) pod prysznic wchodzę juz od 2 doby, mogę moczyc blizny. Kiedy schodzi opuchlizna? Najbardziej denerwuje mnie brzuch:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, wybieracie sie do brafitterki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eolka
MIchasia- brzuch niestety trochę schodzi, ka miałam 1,5tyg bęben. Musisz czekać ;) Ja po operacji byłam u brafitterki bo czułam się zagubiona z takimi wielkimi piersiami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak, dobrala jakies fajne staniki, ktore pieknie podkreslaja nowe cycuchy? :D swoja droga jestem ciekawa jaki rozmiar ma teraz Rozenkowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A_nuśka dokładnie najważniejsza jest renoma lekarza i opinie. Zabieg dotyczy naszego wyglądu, więc warto wybrać dobrego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaŁdz
Dziewczyny jestem 12 dni po operacji ! Jest genialnie od 3ch dni nic nie boli :D efekt super jutro mam zdjęcie szwów! Polecam wszystkim, którzy się zastanawiają ! Jestem bardzo szczęśliwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 104daisy
MonikaŁdz czy mogłabyś mi przesłać fotki jeżeli to nie byłby problem :) ja jeszcze 18 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmagda87
Do Monika Ale ci zazdroszczę ja za tydzień w środę, boję się i cieszę.. Najbardziej to narkozy i tego jak dam radę po 2tyg z dziecmi 1,5 i 6 lat... Około tyg z nami będzie teściowa;)I kolejny dylemat to wybór 325 czy350 okrągłe mentor, obcenie to prawie wogole biustu nie mam... W dzień zabiegu z lekarzem uzgodnimy.Dajcie mi kochane jakieś wskazówki!!!! Po ilu dniach np umylyscie włosy??? Ja mam do ramion więc może być problem... Muszę Dax radę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmagda87
Monika mogę też prosić o zdjęcia!!!! Jakie ty masz implant? moniqa87@interia.pl dziękuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerzze, pierwszą dobę po zabiegu swojego półrocznego synusia bałam się przytulać, żeby mnie nie uderzył, więc nie dziwię się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmagda87
Aduuular a ile jesteś po zabiegu?? Jaki rozmiar??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmagda87
A czy któraś miała złe wyniki przed bo mi wyszedł cukier 106:/ muszę to powtórzy... Nigdy nie miałam takiego problemu..,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, zbliża się termin mojego zabiegu i mam w głowie mętlik. Wzrost 168, waga 55-56, pod biustem 76. Rozważam mentor cpg 322 330 albo cpg 323 390....może jest wśród Was osoba o podobnych proporcjach? :) Podzielcie się sugestiami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×