Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość Laureka
104daisy mamy podobny termin zabiegu :) ja mam 10.10 :) u kogo robisz i czy podjęłaś już decyzję względem wielkości implantów? Podaj swoje wymiary (wzrost,waga,biust) i wielkość implantów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRudi
gośćona78, ja mam niski puls, czasem jak mierzę ciśnienie jest takie niskie że nie odczytuje i jest error na aparacie, puls mam przeważnie 50 do 60max po wysiłku oczywiście wzrasta ale tak na co dzień niskie ciśnienie + niski puls, wszystko to powiedziałam na rozmowie z anestezjologiem i było oki a po operacji pielegniarka też była poinformowana i pilnowała mnie do tego stopnia że miałam podłączony aparat sprawdzający puls i jak zasypiałam to tętno mi spadało zaczynał piszczeć i się budziłam no i przybiegała pielęgniarka więc sobie nie pospałyśmy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaMW85
104daisy ja bardzo długo sie oszczędzałam. Zazwyczaj dziewczyny zaczynaja po dwóch miesiącach. Ja czekałam 4 miesiące. Do czwartego miesiąca chodziłam z kijkami. U każdego rekonwalescencja przebiega inaczej. Mi lekarz powiedział, ze mam siebie obserwować i wracać do ruchu z wyczuciem. Przez ta lewa pierś napewno nie pójdę biegać przez jakiś czas. Ale polecam chodzenie, jak jeszcze nie możecie biegać :) Kazdy ruch jest dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojcijon, bo z tymi piersiami pewnie tak jak ze wszystkim innym (ubiorem, wlosami) - najlepiej działają na obcych mężczyzn ;-) Musisz się troszkę odsłonic, zamienic parę słów z jedny czy drugim przystojniakiem i jak maz to zobaczy od razu nutka zazdrosci zrobi swoje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmarzona30
magda ja czasem też tak miałam na początku, ale na szczęćie minęło. Co prawda piersi nie goiły się równomiernie ale nie było jakiejś przepastnej różnicy pomiędzy nimi. Widziałam że się różnią, ale nie było nigdy tak, że np. na lewej były strupki a prawa już wygojona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
do 19:19 Słuchaj, ja mialam operacje w pierwszy dzień wiosny, więc minęło już poł roku.. jesli chodzi o blizny to powoli bledną.. jesli chodzi o uczucie drętwienia to mialam tak przez 2 miesiące.. NIe wiem ile czasu sie regenerują nerwy, ale słyszałam ze te pół roku trzeba czekać.. Może idż do lekarza.. mialas kontrolną wizytę na poł roku "po"? I wydaje mi sie ze wieksza czułośc na ból jest własnie spowodowana tym, ze mogłas spac na piersiach, biegać, podnieść coś cieżkiego.. ta nadwrazliwosc sutków by mnie niepokoiła.. a pomyslalas o tym aby isc do innego lekarza? aby zasiegnac opinii? ja mialam takie mysli.. ale sprobuje jeszcze napisac maila i zrobic zdjecia lakarzowi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaMW85
104daisy Ja miałam długa przerwę. Zaczęłam biegać po 4 miesiącach- nie czułam sie na tyle pewnie, ale za to chodziłam z kijkami :) lekarz ni powiedział, zebym stopniowo i bez presji wracała do biegania. Szczerze po ostatnim biegu jeszcze dam sobie spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm po 3 miesiącach zaczęłaś biegać? no generalnie wydaje mi się ze 3 miesiace to jednak szybko na taki sport...gdzie każdy fragment ciała w tym uczestniczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 104daisy
Lauerka robię u Kubasika w Poznaniu wybrane mam 360 i 340 średni profil okrągłe. Wymiary to wzrost 160, waga 56 pod biustem 75 maleńkie A. MagdaMW85 4 dzięki za info no trudno z bieganiem będę musiała poczekać Jeszcze 13 dni tiruriru :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmagda87
Rudi ja tez boje sie tej narkozy, tez mam niskie cisniene i puls mam nadzieje ze beda tego pilnowac!!!Zabieg mam w srode,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda87 będzie dobrze zobaczysz ;) koniecznie nam pisz tu co i jak oczywiscie jak już będziesz mogła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscmagda87
Daisy napisze tylko jutro jeszcze muszę zrobić badanie krwi na krzepnięcia bo kazano w lab powtórzyć...ehh tyle stresu..ja już chce środa i być po..Pozdrawiam oczekujące i szczęśliwie majace;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goscmagda - nie ma co się stresować:) wszystko będzie dobrze. tyle z nas to przeszło to przejdziesz i ty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmagda87
Dzieki marcela:) a ty masz impalnty mentor 350 okragle?jaka mialas wyjsciowke??wyslesz mi fotke jak wygladaja??ja tez mam wybrac w dzien zabiegu miedzy 325 a 350, moich prawie brak po dwoch ciazazch i karmieniu...Z gory dziekuje:) moniqa87@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscmagda87
Alle jak lekarz się zgodzi to wezmę te 350...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goscmagda87 na pewno będą pilnować pulsu itp!! ;) już dziś poniedziałek, zleci do środy szybko i będziesz już po :) Dawaj znać jak tam wszystko idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzia 123
Dziewczyny jestem 4 tyg.po....czy wasze piersi też wyglądały inaczej niż na początku. Najpierw były piękne równe idealne. Teraz jedna z nich ma kształt'' jajka ''jest troche niżej niż ta druga.jutro jade na kontrole i lekarz ma mi pojazac jak je masować.no i plastry silikonowe nakleic.nadal noszę stanik po operacyjnym i spie na plecach.co jest nie tak.jestem załamana.A byłam taka szczęśliwa zaraz po. Czy ten kształt się zmieni i będzie taki jak tej pierwszej.czy wy też tak mialyscie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzia 123
Dodam że mam silikony okragle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_nuśka
Jadzia mam nadzieję że wszystko się jeszcze ułoży..koniecznie odpisz co lekarz na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goscmagda87 Dasz radę! JA tez się bałam i stresowałam, ale mam teraz piękny biust i wszyscy mi go zazdroszczą :D Daj znać, jak będziesz juz po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzia 123
Już nie mogę się doczekać wizyty u lekarza zaraz po odpisze.sama jestem ciekawa co powie.też mam nadzieję że wszystko się tam ułoży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_nuśka
Ja też poproszę fotki dawajszybko@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscmagda87
Jadzia i Ninia wyślijcie proszę mi fotki ja mam w środę zabieg już mam stres!!!!!!!! Jaki macie rozmiar??? Jaki przed???z góry dziękuję!!!! moniqa87@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscmagda87
No właśnie teraz sparawdzam i nic :( dziewczyny proszę przesljicie mi fotki!!!! moniqa87@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmagda87
Aduular tak boskie są!!! Jaki miałas biust przed rozmiar? I jaki masz implant rozmiar?? Ja zamierzam mieć 350 mentor okrągłe mam nadzieje że się zmieszczą bo Mam prawie zero moich..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×