Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość gośćmagda87
Iwona83 co u ciebie?? Ty też masz w środę zabieg?? Ja już spać nie mogę... Byle do środy w klinice muszę być o 8;00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadzia 123 byłaś u lekarza? co Ci powiedział? Na szczęście mi się nic nie działo po zabiegu. Piersi są śliczne i wszyscy zazdroszczą! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadzia 123 byłaś u lekarza? co Ci powiedział? Na szczęście mi się nic nie działo po zabiegu. Piersi są śliczne i wszyscy zazdroszczą! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćmagda87 nie stresuj się i daj znać jak było! Ja też się bałam, ale warto zrobić zabieg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_nuśka
Aduuullar..mogę też poprosić zdjęcia dawajszybko@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny, jak dlugo musiałyscie nosic stanik pooperacyjny? bo na niektorych stranach podaja 3-4 tyg a na niektorych 8 ;/ a chcialabym jak najszybciej moj nosic koronkowe staniki, bez zadnych pushup'ow, a tego stanika pooperacyjnego nei mozna nalozyc pod jakas cienka bluzke bo od razu widac jak cos dziwnego ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmagda87
Iwona83 jak ty się czujesz bo zdaje mi się ze ty jutro też masz zabieg??? Ja już się stresuje!!!!!!!!!!! Jakieś Rady od tych które są po????????? Z góry dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A_nuśka, wysłałam, i jak? Magda, spokojnie, na pewno dasz radę, poza tym już się zdecydowałaś ne ma wyboru, a efekt będzie cudowny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmagda87
Bemybaby dam znać jak już dam rade... Tak bardzo boję się Sarkozy:( nie boję się bolu tylko tego wybudzania się!! Ehh zeby było już po!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmagda87
Aduular a ty swoje piersi przed zabiegiem jaki miałaś rozmiar rozmiar??? Bo na fotce Masz piękne!!!!! Jaki to rozmiar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 104daisy
Magda87 będzie dobrze zobaczysz ;) zobacz ile kobietek tu trzyma kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_nuśka
Aduullar..nic nie dostałam. Spróbuj jeszcze raz wysłać proszę dawajszybko@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny kiedy przestaly Wam sie zmniejszac piersi? :( Ja jestem miesiac po zabiegu i ryczec mi sie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 104daisy
Gość aż tak źle?? Juz kiedyś, którejś dziewczynie pisałam może to jest efekt przyzwyczajenia do nich? I już ich wielkość nie robi na Tobie wrażenia bo się "opatrzyły"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calutea
no bo tak jest, wszystko to kwestia czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona 83
Magda zabieg mam jutro o 14. Jakos jestem spokojna. Sama nie wiem dlaczego. Chyba poprostu staram sie myslec o innych rzeczach. Duzo pracowalam do dzis i dlatego nie mialam czasu rozmyslac. Najbardziej boje sie a) powiklan b) jak maz i niania dadza sobie rade przez pierwsze tyg.z moimi malymi dzicmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona83gość
Dziewczyny trzymajcie kciuki za nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 104daisy
Iwona Magda kciuki trzymam będzie dobrze ;) czekam na info "po" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzzzz
Ja mam termin na 02.11 i duży dylemat co do rozmiaru. Rozpiętość dość duża przynajmniej tak mi się wydaję. Między 325 a395 mentor okrągłe. Dodam tylko , że swojego materiału nie mam nic. Chciałabym te większe ale boję się, że będą za wielkie. ..z drugiej strony nie chce też za małych!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 104daisy
gośćzzzz czyli wszystko z Tobą w porządku masz te same dylematy jak my wszystkie ;-) obojętnie jakie weźmiesz to będziesz miała więcej niż masz teraz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzia 123
Po mojej kontroli lekarz piwiedzial ze wszystko jest ok z moimi .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_nuśka
Dziewczyny trzymam kciuki za was dziś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiwona83
Gosczzzzz nie sugeruj sie tylko wielkoscia bo duze nie znaczy piekne. Widzialam takie co byly duze, ale z daleka widac ze sztuczne bo implant az spod pachy wylazil. Ja radze wybrac po srodku. Pomysl tez o tym jak zestarzejesz sie troche i czy wtedy beda takie wielkie ci nie przeszkadzaly.nim wiekszy ciezar tym wieksze opadanie. Wszyatko ma swoje plusy i minusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa dziewczyny szybka zmiana terminu na 5.10 ;-) ale super już nie mogę się doczekać. Ciekawe jak tam Magda już pewnie jest po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_nuśka
Ale fajnie Masz że wcześniej..ja musze czekac jeszcze 4 tyg ! A dni się ciągną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idę na zabieg do dra Knakiewicza:) zdecydowałam się po rozmowie z jedną znajomą, która jest lekarzem i doradziła mi, że to u nas we Wrocławiu czołowy chirurg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciwona w pełni popieram to co piszesz. Dużo zależy od postury, od implantu, od lekarza. Nie zawsze można ocenić 1:1 i porownać z czyimś efektem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, niestety (bo teraz sie irytuje) robilam zdjecia od poczatku i widze gigantyczna roznice, zarowno z przodu jak i z profilu :(. W dodatku jestem wyjatkowo nalana wiec juz w ogole efekt beznadziejny :(. Zaluje, ze nie wzielam wiekszych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×