Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Rozmiar musi być dopasowany tez do sylwetki i Ty musisz zdecydowac czy takie Ci odpowiadają. Spytaj też się lekarza, dobry specjalista na pewno doradzi Ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscmagda87
Już po zabieg był o 9:30 pospalam jest dobrze trochę ciągnie jak siedzę i stoję w klinice muszę zostać do czwartku.klinika lekrz pielęgniarki rewelacją! Polecam euroklinike i dr Wilgusa!!!! Wybrałam 350 mentor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscmagda87
I po zabiegu miałam o 9:30 pospalam czuję się ok jedynie jak siedzę i stoję to ciągnie, mam 350 mentor.polecam euroklinike jest jak w domu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscmagda87
Jestem po zabieg o 9:30, trochę boli ale daje radę opieka rewelacyjna!!!! Mam 350 mentor okrągłe.Polecam dr Jerzego Wilgusa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJustyna
Ja miałam zabieg 2 sierpnia 53 kg 165 zmieściło się 325 ml okrągłe mentor I powiem wam dziewczyny ze nic nie widać . Była wczoraj u mnie koleżanka i tak się wyginalam żeby zobaczyła bo nie widziałysmy się od sierpnia . Musiałam sama jej powiedzieć . Mówi ze małe są . Ja się mieszcze we wszystkie ciuchy sprzed operacji . Nawet kurtki mam teraz mały rozmiar C Wcześniej nosiłam push up podwójny staniki takie miałam. Teraz bez i efekt taki sam Ją będę ponownie robić operacje za jakiś czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadzia 123 cieszę się, że wszystko ok. Dziewczyny ja na początku też się zastanawiałam nad rozmiarem, zrobiłam sobie większe i jestem zadowolona. W sumie nie po to człowiek robi taki zabieg, by nie było zbytnio widać różnicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona83 gość
Dziewczyny jestem dzien po operacji. Wyjaciowka male B po dwuch karmieniach piersia. Implant 345 wysoki profil okragle. Czuje sie świetnie. Bólu nie odczuwam wcale.. Lekki ucisk w klatce. Wszystkim ktore zastanawiaja sie czy zrobic operacje mowie NIE BOJCIE SIE. Ja zaufalam doktorowi Stańczykowi ktory robi w LIneacorpolis i jestem zadowolona z efektu. Opieka w klinice była na najwyższym poziomie! Teraz tylko, aby sie dobrze goiły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona83 gość
Justyna skoro chodzilas zawsze w mega pushupie a teraz sa takie bez to chyba jednak widac efekt? To ze kolezanka zawsze widziala Cie w gabkach tez ma wplyw na to ze nie domyslila sie. Pociesz sie ze teraz w koronce bez gabek masz ładne i dłuzej Ci posłużą. A wielkie nie zawsze sa ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super dziewczyny że jesteście już po i w miarę dobrze się czujecie ;) teraz już będzie tylko lepiej ;) justyna ja właśnie pragnę aby nikt się nie zorientował a efekt z pewnością jest i jest różnica miedzy tym co było a co jest głowa do góry ;) ja już za 6 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona 83 gość
104daisy ja sie czuje lepiej niz po 2 CC. Poprostu nie boli nic. Balam sie bolu i itp. Ale nie ma czego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Justyna
Mi nie zmiescilo się więcej i tez przyznaje ze sporo się zmniejszyly. Efekt jest cudowny ale dla mnie za małe o rozmiar .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iowna83gość
Justyna wykonuje makijaż permanentny i wiem jak to jest z moja pracą. Czasem dla mnie efekt jest juz super , a klientka jednak chce grubiej lub mocniej. Napewno jesli nie czujesz sie dobrze z tym rozm.to warto zwiekszyc za jakis czas. Szkoda tylko ze tyle to kosztuje! Ja sama jestem dop.dobe po operacji i tez boje sie ze sie duzo zmniejsza, a lekarz wiecej nie chcial mi wlozyc. 345 to bylo max co proponowali u 3 lekarzy byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona83gość, dokładnie Ciebie popieram! Nie ma co się bać. Lekarze pomoga dobrać rozmiar i wszystko wytłumaczą. Nie ma co się martwić czy to będzie bolało, jak będziecie wyglądać. Bo i tak będzie wszystko ok, tylko się nakręcacie niepotrzebnie :) Trzymam za Was kciuki! :)\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscmagda87
Ja nawet się umalowalam czekam na męża, jutro wychodze:) boli ale da się wytrzymać jestem na środkach przeciwbólowych, z wstawaniem trochę problem ale dałam rade:) pomimo ze mam opatrunek czuję że w końcu mam piersi! !!!!!! Iw ona83 Ty już w domu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscmagda87
Daisy dasz radę 3mam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona 83
Magda87 tak juz w domu. O 9rano wyszlam. Ja mam bol na 1 w skali od 1-10. Takze spoko. Troche tylko dokuczac zaczyna biustonosz pod piersiami i plecy. Ale tak to czuje sie dobrze. Chodze po domu, zupe ugotowalam nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy Was tez po zabiegu bolaly piersi na dole na wysokosc***asa od biustonosza? Moze za mocno mam scicniety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela28
ma prawo Cię boleć. nie martw się :) przestanie tylko daj sobie czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marcela28 dzieki za szybka odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscmagda87
Wow podziwiam mnie dalej boli dzisiaj wychodzę mam jeszcze dreny ehhh musi być lepiej jestem dalej posciagana opatrunkiem.Ból od 1/10 to 7...Ale warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda dasz radę najważniejsze, że piszesz że warto pocierpieć :P już je masz hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
104Daisy i Magda będzie wszystko dobrze. Nawet jeśli będzie boleć trochę po zabiegu, to jest normalne. Pomyślcie o efekcie końcowym i jak biust będzie pięknie wyglądał i od razu będzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzzzz
Jak tak was czytam to już nie mogę się doczekać!! Mam w domu dwójkę dzieci i tylko martwię się tym czy dam radę się nimi zająć. Ale dwa porody za sobą mam więc mam nadzieję że będzie git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscmagda87
No dobrze że teściowa mi pomaga bo nie dałabym rady z dziećmi mała chce na ręce i płacz ehhh musi się nauczyć że nie mogę jej brac:( muszę być silna!!!! Ja biustonosz bede mieć w pon muszę się do nich przyzwyczaić bo trochę cisną na klatę.. kiedy mylyscie włosy??? Mi mąż pomoże?? Ale kiedy można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda to dobrze że masz pomoc bo te kilka dni będzie troszkę ciężko opiekować się na 100% maluchami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda jak mozesz to idz do fryzjera na mycie bez suszenia nawet. Wymysl ze masz uraz kregoslupa. Samej czy z pomica meza ciezko bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobra to jak się uczesac i zrobić sobie kitke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×