Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Hej. 18 PAZDZIERNIKA mam konsultacjie w Poznaniu u dr.Kuzlan. chcem miec 280.... Slyszeliscie moze cos o taj pani doktor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona 83
Dziewczyny czy Wy tez po operacji mialyscie duzy brzuch. Czuje sie strasznie z takim duzym. Jescze do tego strasznie sie garbie bo ciażą mi plecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goscmagda87 tak jak napisałaś wszystko się musi ułozyć. To jest kwestia czasu i wasz ciało się przyzwyczai i wy też. Będzie wszystko dobrze. Jeśli poszłyście do sprawdzonego i dobrego leakrza, to nie ma się czym przeciez martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_nuśka
Dziś chyba 104dasy ma zabieg. Trzymam kciuki! Daj znać u zrób dużo fotek przed i po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabi28
Hej dziewczyny! Już 3.11 spełni się moje największe marzenie! Poddaję się operacji w Sopocie w klinice Orchid. Czas leci a ja nadal myślę nad rozmiarem. Dr Jankau zaproponował implanty okrągłe mentor 320ml. Moja wyjściówka to biedne A :) Mam 185cm/60 kg. Chciałabym mieć duże krągłe piersi, jednak obawiam się, że przy mojej szczupłej sylwetce więcej niż 320ml będzie wyglądać nienaturalnie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabi28
Hej dziewczyny! Już 3.11 spełni się moje największe marzenie! Poddaję się operacji w Sopocie w klinice Orchid. Czas leci a ja nadal myślę nad rozmiarem. Dr Jankau zaproponował implanty okrągłe mentor 320ml. Moja wyjściówka to biedne A :) Mam 185cm / 60 kg. Chciałabym mieć duże krągłe piersi. Jednak obawiam się, że przy mojej szczupłej sylwetce więcej niż 320ml będzie wyglądać nienaturalnie. ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscmagda87
Daisy trzymam kciuki bo Ty masz chyba dzisiaj zabieg???? Powodzenia i daj znac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscmgda87
Sabi weź 350 ja też prawie nic nie miałam i nie żałuję że wzięłam te większe bo nie wyglądają jak balony, bardzo naturalnie choć są jeszcze opuchnięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leylan
Iwona83 Tak, też mam większy brzuch niż zwykle. Na szczęście to minie. I też się garbię... Plecy bolą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy104 powodzenia w takim razie! Dziewczyny ból będzie mijać, nie przerazajcie się na początku, bo tak może być. Zresztą jak pojdziecie do dobrego lekarza to napewno Wam wszystko wyjaśni. Efekt będzie super i tym się pocieszajcie, jak Was boli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 104daisy
A_nuśka Magda jestem już po dziewczyny :) operację miałam chwilkę po 10 jeszcze ich nie widziałam czuję się dobrze sama byłam w toalecie zjadłam już kolację ale nie ukrywam ból jest pozdrawiam was serdecznie dziewczęta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscmagda87
Super daisy ze już po!!!:) teraz zbieraj siły i odpoczywaj :) ja byłam dzisiaj u mojego lekarza na zmianie opatrunku i mam w końcu założony specjalny stanik, wszystko super się goi już prawie nic nie boli, no i jestem w końcu usatysfakcjonowana bo mam piersi !!!!! Dobrze że wzięłam te 350 są idealne:)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 104daisy
Magda no to extra że już nie boli :) mam nadzieję że mnie też szybko przestanie kurczę to pół dnia dopiero a już mi plecy doskwierają :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy Brawo!!! :) Cieszę się, że juz jesteś po i jest ok wszystko z Tobą. Ból będzie na początku, ale najważniejsze, ze niedlugo będziesz się mogła cieszyć i chwalić ładnym biustem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sabi przy twoich wymiarach to minimum 400-430. Po 325, 350 biora dziewczyny co maja 160-165cm i 48-53kg wagi. I wygladają dobrze, a niektore narzekają jeszcze, że małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy dałaś radę!! Kiedy ból minie będziesz się na maksa cieszyć swoimi pięknym biustem :) Nie będziesz mogła się napatrzeć i ci chwilę będziesz przeglądac się w lustrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona 83
Daisy, gratulacje!!! Będzie parę lepszych i gorszych dni, ale do przeżycia. Ja jestem super zadowolona, a mój mąż jeszcze bardziej :) Szybkiego powrotu do zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscmagda87
Ja też jestem mega zadowolona :) kiedy dziewczyny mogę spierać kurz, powoli ogarniać dom??? Jestem tydzień i jeden dzień po:) mam jesCze tydzień teściowa ale pytanie czy po 2tyg dam radę?kiedy przebieralyscie dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Medziks
Dziewczyny a jak z tym bólem zaraz po? Bi słyszałam ze aż taki do omdleń jest to prawda:(? Aż tak boli?? W szpitalu podają przeciwbólowe pewnie mocniejsze a pozniej w domu da rade wytrzymać na tych przeciwbólowych z recepty?ja mam w poniedziałek obkuć sie słaniam ze strachu po ścianach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Medziks a kiedy idziesz na zabieg? I mną się nie mozesz sugerować bo jak czytam to dziewczyny łagodnie przechodzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam mieć w poniedziałek w Poznaniu u dr Dydymskiego. Boke sie tego bólu jak piszesz ze taka masakra:-: a to boli jak co? Ucisk zakwas czy jak ;:? Narkozy tez sie boje jak cholera:/ Ty Daisy jestes teraz ile po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziks na początku będzie boleć i miej tego świadomość, nie forsuj się, oszczędzaj się. Nie myśl tylko o tym bólu, bo da się jakoś wytrzymać. A myśli jakie obcisłe ubrania będę nosić i jak wszystkim będzie sie podobać twój biust- poprawia Ci humor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki dziewczęta ;) no wlasnie tak sie staram myślec o tym ze sama sie na to decyduje ale boje sie i bólu i narkozy i wszystkiego :-/ mam nadzieje ze będę przynajmniej miała opiekę dobra w klinice itp. A to boli jak zakwasy jak ból głowy zęba czy jak;)? Wiem ze to śmieszne pytania ale startam sie jakos uspokoić i przygotować :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy poleci ktoś sprawdzona klinikę i lekarza z Warszawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do goscia od dr Dydymskiego - ja jestem 5 tygodni od operacji u niego i jest bajka :). Po zabiegu tylko w 1 dzien dostalam morfine, na drugi ketonal a na trzeci juz tylko paracetamol :). W domu to tylko 2 razy wzielam sobie wlasnie paracetamol (ketonal nie byl potrzebny). Na bank bedzie sie Toba opiekowal m.in. pielegniarz Marcin - mega wesolek z niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Medziks
O no to mega fajnie słyszeć ze dr Dydymski daje rade;) a tak serio to myślicie ze na bił moze mieć wpływ dobrze wykonana robota przez lekarza? Co polecacie zeby zabrać ze sobą do szpitala ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona 83
Ja jestem pewna ze dobrze wykonana robota daje mniejszy bol. Techniki znieczulania tez sa wazne przy wyborze kliniki. Ja bylam chyba w 5 w Warszawie i w Lineacorpolis moge poleciec Stanczyka i Łonia. Łon jest troche opryskliwy ale to mega fachowiec. Moje dwie kolezanki operowal juz kilka lat temu i biusty mega naturalne i ladne. Mnie oerował Stańczyk ( lon chcial inny profil a ja chialam bardziej wypelnione gora na co nie chcial sie zgidzic). Dr Stanczyk zeobil mi super naturalne piersi ktore sa zaokraglone gora delikatnie tak jakchcialam. Szczerze polecam klinike!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×