Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość MigotkaS
Dziewczyny czy któraś robiła piersi u dr Potockiego w Warszawie? Byłam już na konsultacji i termin mam na 14 listopada. Dopada mnie już stres ale w sumie najbardziej martwi mnie to że lekarz mi nie powiedział w sumie jakie implanty wybrał.. Powiedziałam mu tylko że chciałabym duże C/małe D , coś tam zapisał i wszystko mi naprawdę fantastycznie wytłumaczył oprócz rozmiaru właśnie.. Czy któraś z was była u Potockiego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MigotkaS
Dziewczyny czy któraś robiła piersi u dr Potockiego w Warszawie. Operacje mam 14 listopada. Byłam na konsultacji wszystko mi super wytłumaczył tyko w sumie nie dowiedziałam się jaki rozmiar implantu mi wybrał... Powiedziałam że chciałabym duże C małe D ale tak naprawdę to nie wiem co zdecydował. Czy któraś z was tak miała? I czy jesteście zadowolone z wybranego przez doktora rozmiaru? Powoli dopada mnie stres..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy któraś robiła piersi u dr Potockiego w Warszawie. Operacje mam 14 listopada. Byłam na konsultacji wszystko mi super wytłumaczył tyko w sumie nie dowiedziałam się jaki rozmiar implantu mi wybrał... Powiedziałam że chciałabym duże C małe D ale tak naprawdę to nie wiem co zdecydował. Czy któraś z was tak miała? I czy jesteście zadowolone z wybranego przez doktora rozmiaru? Powoli dopada mnie stres..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy któraś robiła piersi u dr Potockiego w Warszawie. Operacje mam 14 listopada. Byłam na konsultacji wszystko mi super wytłumaczył tyko w sumie nie dowiedziałam się jaki rozmiar implantu mi wybrał... Powiedziałam że chciałabym duże C małe D ale tak naprawdę to nie wiem co zdecydował. Czy któraś z was tak miała? I czy jesteście zadowolone z wybranego przez doktora rozmiaru? Powoli dopada mnie stres..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy któraś robiła piersi u dr Potockiego w Warszawie. Operacje mam 14 listopada. Byłam na konsultacji wszystko mi super wytłumaczył tyko w sumie nie dowiedziałam się jaki rozmiar implantu mi wybrał... Powiedziałam że chciałabym duże C małe D ale tak naprawdę to nie wiem co zdecydował. Czy któraś z was tak miała? I czy jesteście zadowolone z wybranego przez doktora rozmiaru? Powoli dopada mnie stres..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wimpern
dziewczyny jestem miesiac po operacji, nic mnie nie boli, wszytsko jest ok. Nie mieszkam w polsce i nie bede miała konsultacji po miesiacu, dopiero po 3, Prosze napiszcie mi jak masowac piersi, bo jestem zielona w temacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MigotkaS ja robiłam operacje u doktora Potockiego miesiac temu, wyszło perfekcyjnie, mam piersi w rozmiarze D tak jak chciałam. Mi doktor powiedział na konsultacji ze radzi mi implanty anatomiczne 370 pod miesien i przy takich zostalismy. jak nie zapytałas o implant to wyslij maila do doktora, ja zapomniałam zapytac o cene i wysłałam maila- odpisał tego samego dnia. Kiedy miałas konsultacje ze termin masz na 14 listopada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wimpern kilka dni temu miałam konsultacje ale mam troszęczkę łatwiej z załatwieniem terminu bo wybłagałam koleżankę która tam pracuje o wciśnięcie mnie. Dzięki za odpowiedz, jutro zapytam mailowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wimpern
MigotkaS Ale masz super, ja konsultacje miałam w maju a termin dostałam na październik 2017 ale dzwoniłam i wyblagalam i jestem miesiąc po. Daj znac jakie doktor wybrał Tobie implanty :) Mam do Ciebie prośbę skoro masz tam koleżankę, zapytaj jej jak możesz czy mam szanse dostać jeszcze zwolnienie lekarskie, dostałam na miesiąc ale mam taka prace która wymaga odemnie podnoszenia bardZo ciężkich rzeczy i osob. W zwiakU z tym czy mam szanse dostać jeszcE zwolnienie? Zapytaj prosze o taka sytuacje jak możesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_nuśka
Dziś idę do domu..leci mi strasznie krew tam gdzie były dreny...mam dużo gazy i jutro mam rano przyjść jeszcze. Dali stanik C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzzz
Dziewczęta, w środę akcja. Myśli mam tysiące. Podnieta razem ze strachem. Strachem co będzie ze mną po. Czy będą mdłości. .. zastanawiam się czy dam radę zaraz po wyjściu z kliniki wrócić autem do domu oczywiście jako pasażer ale odległość spora warszawa -gdańsk. Któraś z Was też może musiała wracać zaraz po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MigotkaS
Wimpern wiem juz wszystko, powinni Ci zwolnienie przedłużyć bez problemu:-) Dziewczyny kiedy po operacji mija to uczucie wielkiego ciężaru na klatce piersiowej? Bo jakiś mam lęk ze mi przez to będzie trudno oddychać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wimpern
MigotkaS Serdecznie Tobie dziękuje, ze sie zorientowałas:) to jak mi dobiegnie końca zwolnienie to napisze do dr :) Kochana ja miałam to uczucie tylko pare dni i nie było ono jakies mocno dokwierajace. To nie jest tak ze przez to uczucie nie można wstać z lozka i chodzi sie po ścianach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćzzz Nie martw sie masz autostradę. Warszawy do Gdańska :) dasz rade:) ja jechałam z WarsAwy do Grudziądza ( właśnie ta autostrada) jechałam dobę po operacji i było ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzzz
Wimpern dziękuję, uspokoilas mnie a na pierwszą konsultacje kiedy jechałas? Miałaś założone dreny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wimpern
Po 10 dniach jechałam na zdjecie szwów, nie miałam założonych drenów. Jechałam pociągiem na konsultacje te 10 dni po operacji i było wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoraś z was pytała, czy jak boli po 2 miesiącach, to czy źle? Jak boli sporadycznie - to nie.Ale jak mówisz że codziennie, to arto to skonsultować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_nuśka
4 doba. Strasznie ucieka ten stanik i ciężko oddychać. Czuję że te piersi mi puchną od środka i ekspolduja .spać nie mogę..może nie tyle z bólu co z dyskomfortu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpaola
Cześć dziewczyny. Jestem ponad 2 miesiące po operacji, mam pytanko po jakim czasie piersi robią się miękkie ? Moje trochę zmiekly porównując do tego co było na początku , ale dalej są twarde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wimpern
A_nuśka Wszystko przejdzie, spróbuj spać na półleżąco, ja podkładałem sobie w pierwszym tygodniu duzo poduszek i tak spałam, lepiej sie oddychało. Chociaż moze to dlatego ze mi piersi opuchły bardO malutko, lekar nawet nie nazwał tego opuchlizna tylko obrzękiem, moze dlatego nie było mi tak cieZnko oddychać i nie miałam tego ciężaru na klatce. Nie wiem sama, ale Możesz spróbować z tymi poduszkami do spani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jak się czułyście 6 dnia od zabiegu? Bo w poniedziałek mam zabieg a w sobotę gości dawno zaproszonych.. Myślicie że dam radę z nimi posiedzieć czy raczej kombinować z odwołaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wimpern czym się różni opuchlizna od obrzęku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny u mnie od zabiegu minęło pół roku. Moje piersi nie są jednak miękkie tak jak normalny biust. Czy tak już zostanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_nuśka
Ja jestem 5 dni po i dalej czuje się bardzo średnio. Nie wyobrażam sobie gościć ludzi. Ale to indywidualna sprawa. Ja długo dochodzę do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MigotkaS- możesz mieć problem żey się wyluzować, jak będzie bolało, kręgosłup mnie bolał na pocztku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MigotkaS - możesz mieć problem żeby się wyluzowac, ja bym odwołała, kręgosłup bolał na początku bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×