Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Będzie dobrze dziewczyny! Dacie radę! Ból minie, jakos da się to wytrzymać a zawsze można się pocieszyć myśla, jaki ładny biust będzie po tym wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak się dziś czujesz Daisy? Bedzie dobrze dziewczyny. Jeśli operacje robi dobry specjalista, to nie bójcie się, że moze cos się Wam stać albo że boli za bardzo. Tak na pewno ma być, a ból będzie mijać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też się bałam wszystkiego przed: narkoza, może coś nie pójdzie, może za duzy albo za mały rozmiar, potem będzie boleć. W końcu poszłam za ciosem, trochę bolało, ale to jest ból do przeżycia :) A widok pięknego biustu bardzo cieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Medziks ale co masz na myśli pytając co zabrać ze sobą do szpitala? Ja miałam porannik piżamę i nic z tego nie ubrałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmarzona30
daisy, myślę że możesz mieć rację. To właśnie trochę jak mega zakway. Ogólnie do zniesienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabierz przede wszystkim piżamkę wygodną - nie za ciasną, ja miałam rozpinaną ale wiem że sprawdzają się też lużne kobinezony. Na pewno nic wkładanego przez głowę - nie podniesiesz rąk do góry. do tego kapciuchy, coś ciepłego na nogi i dużo optymizmu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 104daisy
Toyska dzisiaj jest druga doba po operacji i tfu pfu jest chyba lepiej. Najgorzej jest z plecami, ale staram się "spacerować" po mieszkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytanie do dziewczyn, ktore duzo trenowaly przed operacja - czy Wy tez czujecie i widzicie, ze tyjecie mimo diety? Ja juz nie moge wytrzymac bez treningow psychicznie i fizycznie. Trzymam diete a widze jak tyje z dnia na dzien :(. Jestem prawie 6 tygodni po operacji i marze chociaz o rowerze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laureka
Operacja w poniedziałek u J.J we Wroclawiu usmiech.gif dziewczyny pisałam Wam o wizualizacji Vectra - jeśli któraś z Was ma dylemat jaki wybrać implant i rozmiar to polecam usmiech.gif warto zainwesyować 200zł, ja potwierdziłam rozmiar i zobacxyłam siebie w nowych piersiach usmiech.gif napiszę Wam jak będę po. Trzymajcie kciuki! Zgłoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny ja jestem jeszcze przed powiększeniem piersi. Czy któraś z Was powiększała bądź planuje u dr Witwickiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
widzę, że ktoś pisał o LineaCorporsis.. Ja tez tam miałam robione piersi.. jak i 3 moje koleżanki- u Stańczyka. Jestem bardzo zadowolona, i nigdy przenigdy nie cofnęłabym decyzji, choć mam wyczuwalny implant na dole.. Ale piersi są boskie. A i opieka w Linea jest też cudowna- Panie ktore poprawiają poduszkę, przełączają kanały w TV :) BOSKO :) czułam się jak na urlopie :P Nawet miałam wpadke z proszkami p.bólowymi(za duże dawki jak na mój organizm więc wymioty, wymioty i jeszcze raz wymioty i uczucie wyziębienia), i w 2 dobę po operacji musiałam wrócić na kroplówki i przeciwwymiotne leki.. to opiekowano się mną naprawdę bardzo fachowo.. Zazwyczaj człowiek czuje się jak 5te koło u wozu, jak coś idzie nie tak, i spotyka się z niechęcią w stosunku co do własnej osoby.. Tam przeciwnie- lekarz o 5 rano odebrał telefon, o 11 rano zadzwonił z kontrolą a o 12 już leżałam u nich na łóżku z kocem, a wokół mnie 2 pielęgniarki, i 2 lekarzy - Stańczyk i Anastezjolog.. Więc opieka fachowa, profesjonalna.. Widać, ze dbają o pacjenta nie tylko PRZED operacją ale i PO.. z takim samym zaangażowaniem. Czy którejś dziewczynie (tak min pół roku po operacji) w pozycji pochylonej MARSZCZY SIĘ SKÓRA NA PIERSIACH od dołu? Bo to, ze wyczuwam implant rozumiem, że normalna sprawa (mam 365cc) przy wiekszym implancie i dosć szczupłek budowie i prawie zerowym gruczołem przed op.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tej marszczącej się skóry to nie pomogę, a byłaś z tym może u lekarza do kontroli? pewnie takie rzeczy mogą się zdarzać, ale ja bym dopytała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_nuśka
Ktora teraz jest nastepna do zabiegu?? Ja za 2 tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta79VA
Do Mójcijon.Ja jestem 7 m-cy po operacji i tez mam marszczenie przy pochylaniu.lekarz powiedział mi ze niestety im większy implant a mniejsza własna tkanka to normalne,bo miesien i gruczoł nie jest w stanie pokryc implantu bo jest za mało.ja miałam swoje A a teraz mam C/D,mam implant okrągły mentor 350 ml wysoki profil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
AVETA- wiec mamy identycznie zdanie lekarza- moj tez powiedział ze to mogło się udac bez tego. ale było wpisane w ryzyko, i ze to sie zdarza i ze to zaden błąd.. Mimo ze ufam swojemu lekarzowi BARDZO, to jednak wolałam sie podpytac innych kobietek :) wiesz jak jest. Bardzo Ci dziękuję za odpowiedz.. Ja własnie też startowałam z A/B ale pustego po dzieciach.. i mam 360tki okrągłe. Na stojąco wyglądaja pieknie. ale własnie przy pochylaniu się marszczą. Jak to dobrze że człowiek chodzi wyprostowany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laureka
Piszę do Was i nie widzę swoich komentarzy, widzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 104daisy
Laureka nie wyświetlają się :( jak się czujesz pisz co i jak u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laureka
Dziewczyny jestem! :) zabieg 10.10 o 9:00, nawet nie wiem kiedy zasnęłam...po prostu obudziłam się w cieplutkim łóżeczku z piersiami. Tuż po wybudzeniu zadzwoniłam do męża - nie pamiętam tego. Po narkozie spałam ok 3-4h i obudzil mnie ból pleców! Postanowiłam więc wstać, udało się i to bardzo pomogło w zniewlowaniu bólu krzyża. Najlepsza pozycja - siedząca, półsiedząca. Wczoraj wróciłam do domu, pierwsza noc była w pozycji półleżacej, ale przespałam. Teraz - 3 dzień, siedzę sobie i jest naprawdę super :) oczywiście jestem na lekach przeciwbólowych. Jestem mamą dwójki dzieci (3 i 5 lat) - bez pomocy męża niewiele mogłabym zrobić. Tak naprawdę nie robię nic bo nawet odkręcenie butelki jest niemożliwe, aczkolwiek każdy dzień jest lepszy :) Mentor średni profil 322 rozmiar 330.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęściara ;) ja dobę "po" żałowałam że zrobiłam bo ból był duży. Dziś w siódmej dobie choć leków juz nie biorę nie czuję się jakoś rewelacyjnie dzień jeszcze ok ale w nocy pobudka dwa razy i siedzenie lub chodzenie przez 20 minut bo plecy bolą ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_nuśka
No właśnie słyszałam że plecy bolą...ale to od złego spania czy przeciążenia na przodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anuśka od ciągłego spania na plecach. Ja przed op nigdy na nich nie spałam dlatego teraz bolą :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laureka
Plecy bolą od pozycji półsiedzącej - ja nie mogę leżeć bo za bardzo mnie rwie, więc podkładam sobie kilka poduszek i to chyba jest powód bólu pleców. Mnie dużo bardziej od samych piersi boli kark i barki :( teraz jestem bardzo ciekawa efektu końcowego ;) 104daisy a Ty jakie masz i u kogo robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laureka ja mam Motiva okrągłe 360 i 340 robiłam u Kubasika w Poznaniu właśnie czekam na ciągnięcie bandaży pierwszy raz zobaczę mój nowy nabytek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laureka
Bamybaby8 a skąd masz namiary na dr u którego Ty robisz? Ja jestem z Wrocławia, ale nie spotkałam się z tym nazwiskiem. Ja robiłam u J.J tak jak moja siostra i 3 koleżanki, także miałam pełne zaufanie no i przede wszystkim miałam okazję zobaczyć zrobione piersi na żywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr. Kamil Pietrasik ktoś coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJustyna
Sabi ja mam 320 ml a startowalam z małego rozmiaru A . Tylko jestem niższa 165 i 53kg Jak dla mnie to mąkę są ale dobrze dobrane do mojej sylwetki..Wyszło mi C .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×