Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość Arletta77
Podobno implanty nie są już w modzie i dużo czytałam o metodzie odsysasz np z brzucha a potem przeszczepia się go w cycki? Wydaje mi się że to świetny pomysł jak można zdecydować że tłuszcz idzie w cycki :D Robiła któraś z was ten zabieg? Ja ma w lutym konsultację w http://www.kriocentrum.com/oferta/powiekszanie-piersi-tluszczem/ znalazłam tą klinikę dzięki forum właśnie tu czytałam i ktoś polecał. Poczytałam i się umówiłam :) opowiem jak wrócę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odn wstrzykiwania tłuszczu. Jedyne co wiem na ten temat ze sprawdzonego źródła to , ze efekt utrzymuje się najwyżej rok. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszałam o tym, ale tłuszcz to tłuszcz i miałabym jednak opory czy będą wystarczająco jędrne a nie "obwisłe". ja wybrałam implanty i mam to gdzieś czy są modne czy nie :D ważny jest efekt, a tłuszczu też nie miałabym za bardzo skąd brać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBetti
tak, ale trzeba mieć z czego odessać ;) A wszystkim szczupłym pozostają implanty :-) Modne czy niemodne ale dla częsci osób sa najlepszym rozwiazaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W lipcu zeszłego roku miałam robiony zabieg przeszczepiania tłuszczu do piersi. Ok, tłuszczu nie miałam za dużo, zostało mi przeszczepione po 150 ml do każdej piersi, zaraz po zabiegu jak spojrzałam w lustro było widać różnice, wiadomo piersi nie były duże, ale z rozmiaru zero zrobiło sie "coś" małe- ale widoczne piersi. Miesiąc pózniej po piersiach śladu nie było, nie przesadzam, po miesięcu nie było NIC. Jedyny plus zabiegu to pozbycie sie małej ale uciążliwej ilości tłuszczu z brzucha. I właśnie dlatego zdecydowałam sie na implanty. Także na prawdę odradzam taka próbę powiększenia, cały zabieg pójdzie na marne, chyba ze ktoś chce powiększyć piersi na tydzień, ale za to przez ten czas dochodzi sie do sobie po całym zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam przeszepu tłuszczu, efekt utrzymuje sie maksymalnie miesiąc. Cała tkanka przeszczepiona do piersi sie wchlania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpaula
Dlaczego nie pojawiają sie moje posty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki Slicznotka usmiech.gif Pewnie ze dam znac usmiech.gif Obawiam sie tylko terminu operacji. Bardzo mi zalezy aby to byl koniec marca. Gdy rozmawiałam z klinika to pani powiedziala ze zapisuja na marzec/kwiecien. Ale do mojej kons. jeszcze 2 tyg. Pani powiedziala tez ze moze przekazac lekarzowi ze zalezy mi na terminie w marcu ale z 2 strony nie wiem czy bedzie chcial tak zapisac w ciemno. Przeciez mnie nie zna jeszcze :-/ Z tymi rozmiarami stanikow - czy to nie jest troche tak, ze rozmiar zalezy od firmy stanika oraz kto w czym czuje sie lepiej? Bo niektore dziewczyny wola miec ciasniej a inne luzniej (pomijam juz fakt prawidlowego doboru biustonosza) Tak jak ktos niedawno linkowal do strony dotyczacej wlasciwego doboru, dziewczyna miala na sobie miske a, potem b az w koncu okazalo sie ze powinna nosic c. Ja np wole miseczke B ze wzgledu na rozstaw fiszbin. W A nie czuje sie komfortowo ale to tez zalezy od obwodu stanika bo inną ma miske 65 A, a inną 80 A. Tak jak mówicie, lekarz powinien dobrze doradzic ale tez brac pod uwage oczekiwania pacjentki. Ze strony medycznej i wskazań biorąc pod uwagę budowę pacjenki mysle ze dobrze dobierze usmiech.gif Ale różne są efekty tych samych wkładek u różnych dziewczyn. Lekarz jednak tyle tego robi i licze na jego dobre oko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki Slicznotka usmiech.gif Pewnie ze dam znac usmiech.gif Obawiam sie tylko terminu operacji. Bardzo mi zalezy aby to byl koniec marca. Gdy rozmawiałam z klinika to pani powiedziala ze zapisuja na marzec/kwiecien. Ale do mojej kons. jeszcze 2 tyg. Pani powiedziala tez ze moze przekazac lekarzowi ze zalezy mi na terminie w marcu ale z 2 strony nie wiem czy bedzie chcial tak zapisac w ciemno. Przeciez mnie nie zna jeszcze :-/ Z tymi rozmiarami stanikow - czy to nie jest troche tak, ze rozmiar zalezy od firmy stanika oraz kto w czym czuje sie lepiej? Bo niektore dziewczyny wola miec ciasniej a inne luzniej (pomijam juz fakt prawidlowego doboru biustonosza) Tak jak ktos niedawno linkowal do strony dotyczacej wlasciwego doboru, dziewczyna miala na sobie miske a, potem b az w koncu okazalo sie ze powinna nosic c. Ja np wole miseczke B ze wzgledu na rozstaw fiszbin. W A nie czuje sie komfortowo ale to tez zalezy od obwodu stanika bo inną ma miske 65 A, a inną 80 A. Tak jak mówicie, lekarz powinien dobrze doradzic ale tez brac pod uwage oczekiwania pacjentki. Ze strony medycznej i wskazań biorąc pod uwagę budowę pacjenki mysle ze dobrze dobierze usmiech.gif Ale różne są efekty tych samych wkładek u różnych dziewczyn. Lekarz jednak tyle tego robi i licze na jego dobre oko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki Slicznotka usmiech.gif Pewnie ze dam znac usmiech.gif Obawiam sie tylko terminu operacji. Bardzo mi zalezy aby to byl koniec marca. Gdy rozmawiałam z klinika to pani powiedziala ze zapisuja na marzec/kwiecien. Ale do mojej kons. jeszcze 2 tyg. Pani powiedziala tez ze moze przekazac lekarzowi ze zalezy mi na terminie w marcu ale z 2 strony nie wiem czy bedzie chcial tak zapisac w ciemno. Przeciez mnie nie zna jeszcze :-/ Z tymi rozmiarami stanikow - czy to nie jest troche tak, ze rozmiar zalezy od firmy stanika oraz kto w czym czuje sie lepiej? Bo niektore dziewczyny wola miec ciasniej a inne luzniej (pomijam juz fakt prawidlowego doboru biustonosza) Tak jak ktos niedawno linkowal do strony dotyczacej wlasciwego doboru, dziewczyna miala na sobie miske a, potem b az w koncu okazalo sie ze powinna nosic c. Ja np wole miseczke B ze wzgledu na rozstaw fiszbin. W A nie czuje sie komfortowo ale to tez zalezy od obwodu stanika bo inną ma miske 65 A, a inną 80 A. Tak jak mówicie, lekarz powinien dobrze doradzic ale tez brac pod uwage oczekiwania pacjentki. Ze strony medycznej i wskazań biorąc pod uwagę budowę pacjenki mysle ze dobrze dobierze usmiech.gif Ale różne są efekty tych samych wkładek u różnych dziewczyn. Lekarz jednak tyle tego robi i licze na jego dobre oko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki Slicznotka usmiech.gif Pewnie ze dam znac usmiech.gif Obawiam sie tylko terminu operacji. Bardzo mi zalezy aby to byl koniec marca. Gdy rozmawiałam z klinika to pani powiedziala ze zapisuja na marzec/kwiecien. Ale do mojej kons. jeszcze 2 tyg. Pani powiedziala tez ze moze przekazac lekarzowi ze zalezy mi na terminie w marcu ale z 2 strony nie wiem czy bedzie chcial tak zapisac w ciemno. Przeciez mnie nie zna jeszcze :-/ Z tymi rozmiarami stanikow - czy to nie jest troche tak, ze rozmiar zalezy od firmy stanika oraz kto w czym czuje sie lepiej? Bo niektore dziewczyny wola miec ciasniej a inne luzniej (pomijam juz fakt prawidlowego doboru biustonosza) Tak jak ktos niedawno linkowal do strony dotyczacej wlasciwego doboru, dziewczyna miala na sobie miske a, potem b az w koncu okazalo sie ze powinna nosic c. Ja np wole miseczke B ze wzgledu na rozstaw fiszbin. W A nie czuje sie komfortowo ale to tez zalezy od obwodu stanika bo inną ma miske 65 A, a inną 80 A. Tak jak mówicie, lekarz powinien dobrze doradzic ale tez brac pod uwage oczekiwania pacjentki. Ze strony medycznej i wskazań biorąc pod uwagę budowę pacjenki mysle ze dobrze dobierze usmiech.gif Ale różne są efekty tych samych wkładek u różnych dziewczyn. Lekarz jednak tyle tego robi i licze na jego dobre oko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBetti
Czy tez macie wrazenie ze forum nie dziala prawidlowo? Jakies cuda tu sie dzieja :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś nasze forum szwankuje ;/ Wiadomo, że warto radzić się lekarza - po to on jest. Trzeba o wszystko się pytać, mówić o swoich wątpliwościach i oczekiwaniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość223344
Ja jestem jeden dzien po... bardzo zle sie czuje, mam dość tego bólu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie mialas implanty i gdzie robilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilly2_4
Hej dziewczyny, niedawno pisałam o moim efekcie po powiększaniu piersi mentorami anatomicznymi 275, wysoki profil. Już prawie dwa miesiące po zabiegu, a efekt jak dla mnie taki sam, czyli niezadowalający :( Lekarz twierdzi inaczej, że są to większe piersi proporcjonalne, wiadomo nie przyzna się, że po prostu przekoloryzował i nie ma zapewnianego efektu d. Teraz widzę, że mógł doradzić mi wkładki okrągłe, które by na pewno lepiej wyglądały i oczywiście większy rozmiar. Lekarz z całej sytuacji sobie żartuje, na konsultacji jest mi wręcz przykro, bo przecież nie będę udawać, że mi się piersi podobają jak tak nie jest. Owszem są kształtne, ale są to mniejsze piersi spod zwykłej koszulki wręcz niewidoczne. Zastanówcie się dobrze jak jeszcze jesteście przed operacją, żebyście wreszcie mogły cieszyć się piersiami,a nie tak jak ja przyglądać się w lustrze i być niezadowoloną, że dokonałam takiego wyboru implantów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem już pół roku po zabiegu powiększania piersi i w końcu widać upragnione efekty. Jeśli szukacie dobrego chirurga w Warszawie, to polecam te klinikę http://www.drchecinski.pl/. Maja wysokiej jakości implanty, a poza tym zapewniają świetną opiekę również przed i po zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj wiele jest dobrych klinik, warto poszukać takiego który będzie nam odpowiadać w 100%. ja byłam chyba na 3 konsultacjach zanim zdecydowałam się na konkretnego lekarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_lodz
Dziewczyny!! Mam operacje 12 kwietnia u dr Pisery w Łodzi. Wstępnie anatomiczne wysoki profi 290 ale jeszcze będziemy przymierzać. Nie mogę się doczekać!! Któraś robiła u tego lekarza ?? Pozdrawiam wszystkie po i przed :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAneta79
ja tez mam mam miec zabieg 12.04 :) tylko u innego lekarza,powodzonka,trzymam za nas kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O Fajnie! nie jestem sama :)) oby wszystko poszło dobrze u nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszkaaa
amellia nieźle. Nie dość, że człowiek tyle płaci za operację, to może się jeszcze okazać, że mu dali wadliwy implanty. Widziałam jak na forum pisały dziewczyny, że mega bolą je piersi po operacji. Może to ma związek z tymi wadliwymi implantami? Ja się zdecydowałam juz na zabieg, ale teraz zaczyanm się bać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Derbinka miałaś już zabieg czy dopiero będziesz miała??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Derbinka: pytanie nie na temt:) czy udzielalas sie kiedys na forum o ciazy? podobny nick :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dziewczyny długo szukałam lekarza i czytałam opinie, pytałam znajomych. Bałam się zabiegu i komplikacji. Tak jak piszesz Eolka - darmowe poprawki są bardzo dobrą opcją i warto sprawdzić przed zabiegiem, czy w tek klinice, w której chcemy zrobić operację też oferują tkaie coś. Tyle człowiek płaci już za sam zabieg, więc powinno to być już w cenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Dziewczyny! Miło mi Was poznać:) W kwietniu mam konsultację w Klinice Ambroziak u dr. Tomasza Dębskiego. Dlatego moja gorąca prośba o opinie dla tego lekarza od kobitek, które wykonały u niego zabieg. Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Dziewczyny, Dziś mija 5 doba po mojej operacji,lewa 300ml prawa 325ml o wyzszym profilu ze względu na asymetrie,okrągłe. Wczoraj bylam na zdjeciu drenów.lekarz bardzo sie zdziwil bo piersi nic nie opadly (za luźno i za nisko załozyli mi pas uciskający,dopiero wczoraj doktor podciagnał go wysoko) w dodatku widac przez to cięcie (nie jest rowno pod piersia tylko konczy sie piers,jest przerwa i następnie cięcie) lekarz mowi ze jesli piersi nie opadną na tyle zeby zakryc blizne,to bedzie w znieczuleniu miejscowym te blizne poprawiac. Czy ktoras miala podobny przypadek? Bo zaczełam sie bardzo stresowac smutas.gif jeszcze zaczęły mnie bardziej bolec od czasu jak mnie dokor scisnal tak wysoko tym pasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×