Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość gość
Hej Dziewczyny, Dziś mija 5 doba po mojej operacji,lewa 300ml prawa 325ml o wyzszym profilu ze względu na asymetrie,okrągłe. Wczoraj bylam na zdjeciu drenów.lekarz bardzo sie zdziwil bo piersi nic nie opadly (za luźno i za nisko załozyli mi pas uciskający,dopiero wczoraj doktor podciagnał go wysoko) w dodatku widac przez to cięcie (nie jest rowno pod piersia tylko konczy sie piers,jest przerwa i następnie cięcie) lekarz mowi ze jesli piersi nie opadną na tyle zeby zakryc blizne,to bedzie w znieczuleniu miejscowym te blizne poprawiac. Czy ktoras miala podobny przypadek? Bo zaczełam sie bardzo stresowac smutas.gif jeszcze zaczęły mnie bardziej bolec od czasu jak mnie dokor scisnal tak wysoko tym pasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się! jak ktoś coś źle zrobi to powinien za darmo poprawiać ;/ u mnie też całe szczęście obyło się bez poprawek i efekt jest super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy ktoras z was miala zrobione cięcie tak nisko,ze piers go nie zakrywala? Jestem 5 dobe po, wczoraj na kontroli lekarz zdziwiony bo piersi jeszcze nie opadly bo mialam za luźno i za nisko zalozony pas.nikt tego nie dopilnował :( lekarz mowi ze jesli piersi nie opadna na tyle zeby zakryc cięcie to w znieczuleniu miejscowym te blizne poprawi.czy ktoras spotkala sie z czyms takim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabix222
amellia_25 czytałam ten artykuł i trochę mnie to przeraziło dziewczyny. Ja miałam już zabieg rok temu i jak byłam na kontroli po zabiegu to mowiłam, że mnie strasznie wszystko boli, a lekarz powiedział, że tak dużo kobiet ma i ból minie... Polecam przeczytać ten artykuł dziewczyyn http://www.rp.pl/Biznes/170209534-Johnson--Johnson-pozwany-za-wadliwe-implanty-piersi.html#ap-1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welionetka
Czy stosowałyście na swoje blizny produkt kelo - cote? Czytałam, że świetnie zmiękcza i spłaszcza powierzchnię blizny, niweluje odbarwienia i łagodzi swedzenie wokol blizny. Chyba sprobuje bo mnie moja blizna wrecz odstrasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Derbinka
ja jestem już po zabiegu...i nie udzielałam się w wątkach ciążowych :) jakaś zbieżność nicków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja radziłam się lekarza z bliznami. Moja na szczęście jakieś mega straszne nie były, ale też mnie to denerwowało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhala
fejkaaa kurcze nie słyszałam o czymś takim! widzę, że jak pójdę na drugie konsultacje do lekarza to muszę mocno wypytać lekarza o implanty itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fejkaaa
Ja chyba tak samo jeszcze dopytam się lekarza. Nie dośc, że zabieg tyle kosztuje, to jeszcze wadliwe implanty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaGd
Dziewczyny jak oceniacie wyglad swoich piersi po 1 miesiacu od operacji? u mnie jest bardzo zle, nie wiem czy ktoras miała podobnie... lekarz dzisiaj uznał, ze jak nic sie nie poprowi to bede miała 2 operacje :( załamało mnie to! wyglada to tak: implanty 335 ml anatomiczne... moj biust wyglada tak, jakby "spływał po włożonym do srodka twardym implancie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie Dziewczyny,czy jest ktos kto jest zadowolony po wlozeniu malych implantow. Lekarz doradzil mi 210 bo mam okragla klatke i zalezy mi na mega naturalnym efekcie. Typ pod powieź. Dajcie znac. Z gory dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabi28
Hej! Jestem 4 miesiące po operacji i moje piersi wyglądają fantastycznie! Zastanawia mnie tylko kiedy zmiękną. ...nadal są dość twarde. Wiem, że to moje tkanki są jeszcze takie twarde...dotykałam implantu przed operacją i był mięciutki jak jedwab, więc wierzę w zapewnienia lekarza, że trzeba czasu. Tylko ile? Dziewczyny czy wasze piersi po np roku od operacji są mięciutkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asterixa
Hej Sabi, a na jaki rozmiar implantu sie zdecydowalas? Pod miesien czy powiez, ja mam operacje w kwietniu, implant tylko 210 ml. Ciekawe czy miekkosc zalezy od rozmiaru. Pozdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2017
Witajcie dziewczyny, Jestem ty nowa i mam nadzieje ze będziecie w stanie mi choć troche doradzić :) Czy któraś z was robiła piersi u dr Chęcińskiego w Warszawie? We wtorek mam u niego konsultacje i chciała bym sie zorientować jak to jest w realiach czy warto sie na niego zdecydować? Ma stosunkowo szybkie terminy w porównaniu do innych klinik i troche mnie to zaniepokoiło bo na konsultacje czekałam tydzień a operacje mogę mieć juz pod koniec Marca. Byłam juz na konsultacji w Linea Corporis u dr Łonia lecz nie jestem do konca usatysfakcjonowana z doboru implantów dlatego poszukuje drugiego chirurga aby porównać dobór. Z góry bardzo wam dziekuje za pomoc i cenne rady :) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabi28
Mam 255 ml pod mięsień i z A wyszło D/E :) Tylko czekam aż zmiękną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asterixa
Dzieki za odpowiedz Sabi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asterixa
Kasiu, ja tez przed zabiegiem jeszcze, rezerwacja na kwiecien, konsultacje mialam w lutym (i kilka lat temu ale wowczas sie niezdecydowalam choc lekarz juz wtedy wzbudzil moje zaufanie) dr Lembasa. W miedzyczasie bliska przyjaciolka sie u niego operowala (wlasciwie on jej poprawil po inny chirurgu). Dr Lembas wydaje mi sie bardzo profesjonalny, ma renome w Warszawie, moze sprobuj u niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asteriksa bardzo dziekuje za odpowiedź :) Tak jak mówisz zadzwonię jutro i zobaczymy co powie. A jak u niego z terminami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuuzka9022
Hej hej. Ja mam zabieg na 8.04 więc jeszcze miesiąc usmiech.gif mam 173cm i 62kg, wybrałam 325cc mentor. Ale jak tak teraz myślę to obawiam się że będą za duże.. Czy jakaś miła osóbka mogłaby by też opowiedzieć jak wyglądał zabieg, jak było zaraz po i kilka następnych dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asterixa
Okolo 3 mc czeka sie na konsultacje :/ ale chyba warto bo to bardzo dobry lekarz. Ciekawe czy sa tu dziewczyny juz po operacji kt moga to potwierdzic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela28
Zuzzaaa no po operacji to różnei bywa. czasem boli bardzo czasem mniej. to bardzo indywidualna sprawa. ale warto miec kogoś do pomocy bo proste czynności mogą sprawiać trudność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula1509
Witam kochane cycolinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula1509
Witam kochane cycolinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula1509
Witam kochane cycolinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka9022
Marcela28 Narzyczony stwierdził że będzie nawet mnie mył :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×