Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość gość
Dziewczyny ja mam pytanie natury formalnej. Mam zabieg w środę 12.04 czyli już za 3 dni! Chciałabym się dowiedzieć jak to wyglądało u was z finansowaniem, przelewalysxie kase na konto kliniki czy płacilyscie lekarzowi? Podpisywalyscie jakaś umowę? Dostalyscie jakaś gwarancje na implanty itp? Jak to POWINNO wyglądać? Jutro mam konsultacje i chciałabym wiedzieć jakie powinnam mieć oczekiwania. Z góry dzięki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 2017
Eolka zabieg miałam 6 wzięłam okrągłe 325 hp. Narazie jestem zadowolona. Zobaczymy za jakis czas jak opuchlizna zejdzie. Nowajahelcia to ja miałam zabieg 6.04 czuje sie super. Bólu zero tylko takie zakwasy czuje z lewej strony i mam sporo ograniczony ruch ręka a z prawej strony luz zero bólu zero zakwasow. No i oczywiście opuchłam troche nawet miedzy piersiami mam taki wałeczek. Siniaków nie mam, opatrunki bez plamki krwi wiec wszystko w porządku. Przeciwbólowych nie biorę od wczoraj. Jedyny problem to te zakwasy po lewej i wstawanie rano po nocy jak sie zastane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liv87
Kasia 2017 a mialas pod miesien czy pod gruczol? Jaki byl twok rozmiar wyjsciowy? Ja nie mam nawet A i doktor zaproponowal 320 ultra wysokie, kurde wiesz ze sama niewiem czy high profil to to samo co ultra. Chociaz chyba sa jeszcze wyzsze nie mam pojecia. Jaki rozmiar ci wyszedl? Ja mam operacje jutro i zyczylabym sobie tak dobrze wszystko przejsc jak ty. Pozdrowienia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2017
Liv87 miałam robione pod mięsień. Swoje wyjściowe miałam bardzo małe A jesli wogole to było A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liv87
Ja tez juz dolaczylam do Waszego grona. Nie taki diabel straszny jak go maluja. Operacje mialam wczoraj, i jak narazie nie mam wielkiego bolu. Jest nawet bardziej niz ok. Lewa strona to wogole lajcik. Gorzej z prawa, bo piers jest bardziej opuchnieta, zebra i pod pacha mam spuchniete. To jest normalne ze obrzek jest wiekszy na jednej piersi/ z jednej strony? I wiecie co bardziej dupa mnie boli od spania na plecach niz cycki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2017
Liv87 super ze dobrze sie czujesz. Ja mam dokładnie to samo dupa i plecy to jakaś maskara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2017
Liv87 super ze dobrze sie czujesz. Ja mam dokładnie to samo dupa i plecy to jakaś maskara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2017
Liv87 super ze dobrze sie czujesz. Ja mam dokładnie to samo dupa i plecy to jakaś maskara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liv gratuluję..;) a jaki wybralas rozmiar..pewnie gdzieś było ale ciężko to odnaleźć...ja już na bank mam termin na 24 kwietnia..wybrałam 375 okrągłe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liv87
Ja wybralam 330 okragle ultra wysoki profil. Moj lekarz powiedzial ze beda idealne do mojej sylwetki wiec mu zaufalam. Nie widzialam jeszcze ich, dopiero w nast wtorek jade na sciagniecie opatrunku wiec bede mogla ocenic wielkosc. Dzisiaj blizny zaczely mnie bolec. Niewiem czy to normalne czy moze nadwyrezylam? Szwy mam rozpuszczalne a powiedzcie dziewczyny jak dbac o blizny juz po zagojeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liv87
A jak dbac o blizny? Czytalam ze dziewczyny uzywaja jakis plastrow silikonowych i octaniseptu. Jak ja mam szwy rozpuszczalne to kiedy mam zaczac to stosowac? Dopytuje was bo ja sie operowalam w UK i oczywiscie tutaj to mowia ze nic nie stosowac tylko zostawic blizne w spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila19894
Czesc dziewczyny miała któraś z was operacje u dr Światkiewucza w Bydgoszczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila19894
Prosze jakaś dziewczynę i zdjęcia przed i po mam 164 i 46 kg dziubus19894@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila19894
Hej dziewczyny a jak to jest z miesiaczka np mam mieć operacje 24 a okres 28 ma to jakieś znaczenie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela28
nie, w sumie to istotne żeby w trakcie operacji nie było okresu...po to juz spoko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowajahelcia
Ja mam maila od mojego lekarza zr miesiaczka nie jest przeciwskazaniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowajahelcia
A ja mialam moec mmiesiączke w trakcie operacji i gdybu nie zaburzenia mialabym zabieg. Napewno miesiączka nie kest przeciwskazaniem. Chcialam brac lek hormonalny, zeby ja sobie przelozyc i chirurg powiedzi mi, ze lepiej nie brac takich lekow a miesiączka nie jest przeciwskazaniem. I powiedzoal ze proemem moze byc tylko bol brzuch brzucha i zle samopoczucie ktore jest przy miesiączce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila19894
Eolka ja miałam usuwana ósemkę i byłam w drugim dniu miesiączki dzwoniłam do chirurga szczekowego żeby przełożyć wizytę aż okres mi się skończy a lekarz powiedziała ze miesiączka nie jest przeciwwskazaniem do usunięcia zęba wiec się temu poddałam na drugi miałam już wygojone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekuje
Ja tak będę miała...miesiaczke mam 22 a operacje 24...moja dr. Mówi że miesiaczka to nie problem..gorzej jak o tym nie powiem ale jak oni wiedzą to spoko..dadzą mi coś do żyły i będzie ok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze przy operacji piersi jest inaczej a inaczej przy innych zabiegach , ale to z tymi lekami to prawda , lepiej odstawic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowajahelcia i miałaś wtedy faktycznie miesiaczkę czy się przesuneło? goiło się normalnie, bo w sumie nie słyszałam nic na ten temat a to ciekawe co pisze Eolka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy to jest przeciwwskazanie ale przed każdym zabiegiem pytają sie o miesiączkę...chodzi chyba tutaj o krzepliwość i utratę krwi...no i o samą wygodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Heja! co do opuchlizny to normalne ze po dwoch stronach masz inaczej. :) co do przelewu to ja placilam w klinice, na konto kliniki.. BLIZNY ja nie smarowalam niczym, psikalam oscaniseptem.. bo wg lekarza ladnie sie goiły.. blizny mam małe, prawie niewidoczne, w sensie ze za pol roku pewnie juz zbledna całkowicie. KASIA jak sie czujesz? zadowolona?? Ty robilas w Linea w koncu? czy mi sie pokićkało? mwoilam, ze bol nie taki straszny ;) zakwasy, bol kregoslupa i d.. to najgorsze ;) reszta naprawde straszniejsza w opowiesciach niz w rzeczywistosci .. choc oczywiscke to sprawa indywidualna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie - też słyszałam od lekarza, że miesiączka nie jest przeciwskazaniem a chyba lekarz wie najlepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się wydaje, że to jest mega niekomfortowe jak masz miesiączkę podczas zabiegu albo zaraz po. Po zabiegu jesteś obolała. Bol brzucha na pewno nie pomoże. Chyba lepiej po miesiączce mieć zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafciu
Ghost in the Shell 2017 Film w jakości HD dostępny online >http://24filmyonline.pl?u=Ghost_in_the_Shell_2017 Film oparty na kultowej mandze pod tym samym tytułem. Major do zadań specjalnych, jedyna taka na świecie cyborgiczna hybryda człowieka i robota (Scarlett Johansson), stoi na czele elitarnej jednostki Section 9, specjalizującej się w walce z najniebezpieczniejszymi przestępcami. Section 9 czeka największe wyzwanie w historii jednostki. Stanie przed obliczem wroga, którego jedynym celem jest wymazanie postępów technologii wirtualnej Hanka Robotic’s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dawno mnie nie było, ale już wracam :D Ja mam do Was pytanie o strój kąpielowy. Lecę do Hiszpanii na weekend majowy i jeszcze nie mam stroju kąpielowego. Szukam stroju, który podkresli mi biust, ale jednocześnie nie będę się bała, że mi spadnie albo zsunie się w wodzie. Jakie modele są modne w tym roku? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ska ci spadnie? Piz.a bedzie zawsze zakryta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ToJaNina jak możesz zaszalec z finansami to Agent Provocateur, cena powala, ale jak się w nich wygląda! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×