Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

nie jem slodyczy , pije tylko wode a i tak jestem gruba

Polecane posty

Gość gość

wiec chyba czas sie z tym pogodzic i polubic siebie , nie wszyscy moga byc piekni i szczupli , juz i tak sporo nerwow przez to mialam polecam wszystkim polubic i zaakceptowac siebie ja musialam odrzucic ze swojej glowy poczucie niesprawiedliwosci ze nie lubie slodyczy nie cierpie napoi kolorowych swinstwa jednego nie lubie chleba ale cos jesc trzeba na sniadanie wiec kromka pelnoziarnistego musi byc jem malo bo dwa trzy posilki dziennie taka praca nie ma czasu na obiadkowanie , sniadanie rano pozniej szybko jakies jablko marchewka i tak do 18 godziny do kolacji , po kolacji jestem najedzona wiec juz do dnia nastepnego nie jem pracuje w restauracji dobrze prosperujacej wiec nabiegam sie , nadzwigam sie , tu sie schyle tu sie musze wspiac po cos na palce i tak 8 h w ruchu , po pracy nog nie czuje wiec normalne ze nie bede jeszcze po pracy biegac moja mama powiedziala ze od strony ojca wszystkie kobiety to bomby i ja inna nie bede choc bym sie usrala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy mogą być chudzi i piękni!! Musisz w siebie uwierzyć!! Ja też nie mogłam. Koleżanka poleciła mi African Mango. 100 % Naturalny suplement diety . W 3 tygodnie prawie 8 kilo. Bez zbędnych wyrzeczeń. Sprawdź sama: http://nplink.net/BOxuJOW8 Na prawdę polecam!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przebadaj hormony. TSH jest na nfz a ft3/ ft4 prywatnie ale koszt to okolo 30zl za 2 badania. Zbadaj tez prolaktyne PRL, kosztuje 30zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tarczyce badalam , badalam tez kortyzol , badalam krew na wontrobe i nerki wszystko ok prolaktyny nie robilam na co to ?? pytam bo ja chodze do lekarza raz na 10 lat to nie jestem obeznana w tych wszystkich wynikach a moze moja mama ma racje ze tak musi byc moj maz je non stop , slodycze to masakra siedzi i cala czekolade zje , o 23 wieczorem on potrafi biec do lodowki a przy 190 wazy 76 kg :) ma prace siedzaca 8 godzin na krzesle jakie to niesprawiedliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepraszam - na watrobe oczywiscie sie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy mogą być szczupli, ale tego nie da się osiągnąć w miesiąc. Każdy może znaleźć sposób dla siebie, tylko trzeba chcieć i szukać z głową, a nie "super diety". A potem cierpliwie dążyć do celu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta kolacja Ci może rozwalać wszystko, co jesz na kolację ? Jak ktoś prawidłowo się odżywia, nie mówię o obżeraniu i głodówkach, ale racjonalnym żywieniu i tyje to nie ma siły mogą być dwa rozwiązania - albo coś ze zdrowiem - hormony na przykład, albo jesz coś w zbyt dużych ilościach od czego tyjesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, gruba, to znaczy jaka? Podaj jakieś parametry, masz 5 kg za dużo, czy 20, bo to jest różnica;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem źle sie odzywiasz. małe sniadanie, potem prawie nic i dopiero porządna (tak przypuszczam) kolacja. To nie jest dobry sposób na zrzucenie wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest niesprawiedliwe !:(,pije Cole ,wcinam slodkosci ,jadam buleczki ,bialy chlebek -)) z maselkiem oczywiscie i jestem taka chudziutka:))drobniutka:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo by pisać złotych rad. Każdy ma inna, i swoja o odchudzaniu. Ja próbowałam w ubiegłym roku paru środków, które miały być rewelacyjne. Ok, nie stosowałam diet, wiec latałam do apteki i wypróbowywałam kolejne środki wspomagające spalanie tłuszczyku. Moge smialo polecić http://nplink.net/btkjP7vM . Dzis jestem lzejsza o 12 kg, bez efektu jojo, bez nadmiernego starania sie i bez stresu. Widze roznice po ubraniach, po sobie i po swoim samopoczuciu. Czy warto bylo sie odchudzac? Warto. 2 miesiace kuracji, i jestem z siebie dumna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziska589
Ja mogę polecić African Mango http://szczupla-kobieta.pl wcześniej waga stała lub się podnosiła do góry mimo iż nie jadłam nie wiadomo ile... Teraz stosuję właśnie suplement i jem regularnie i chudnę już 16kg w 2 miesiące!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×