Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pusta szwagierka niszczy życie mojego brata.

Polecane posty

Gość gość
Ale o co ci chodzi z tym odciąganiem od rodziny, przecież się spotkacie?! To normalne że jak ktoś ma swoją rodzinę to siłą rzeczy z rodzeństwem spotyka się rzadziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko ja też mam taką pustą bratową ale nigdy nie przyszło mi do głowy myśleć że ona marnuje mojemu braciszkowi życie. Bo mój braciszek nie jest upośledzony ani bezwolny. On sam sobie taką kobiete wybrał będąc w pełni władz umysłowych i każdego dnia swojego życia wybiera ją nadal trwając z nią (widać ją uważa w swoim życia za optymalną opcję spośród jakichkolwiek) więc jeśli bratowa jest heterą czy źle sie zachowa to nie jest mi braciszka żal wcale w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedny brat nawet nie mógł sie napić :o to dramat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupia suka zazdrościsz, skąd ja to znam masakra, też mam taką "idealną" szwagierkę, wszystko wie lepirj nawet w co ma się ubrać mój mąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gowno sie martwisz, zazdrosc ci, ze ty masz męża nieudacznika i na swojego fryzjera musisz zapieprzac sama. :-D Dodam, ze ja zaapieprzam na swojego fryzjera sama i na wszystko inne, ale nie wtrącam sie, jak inne laski sobie ułożyły zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O jaka troskliwa siostra ;D ...takie są niedoceniane w rodzinach :D. Myślę że bratu tak dobrze , że się kochają i tak pojmują swoją rolę, brat na zapewnianiu wszystkiego swojej żonie i tylko rodzinka ma z tym problem. Autorko, skoncentruj się na swoim życiu bo zakładam się że jest co w nim poprawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko ale jak to jest że ty piszesz że twoja mama zawsze chciała żeby jej dzieci trzymały się razem ? No i jeszcze do tego dochodzi wasz tata ? Nie. Nie. Nie. To nie jest rodzina. Mąż twojej mamy to nie jest rodzina. A wy jako dzieci to też się nie liczycie. Prawdziwa rodzina twojej mamy to są jej bracia i siostry oraz jej mama i ojciec czyli twoi dziadkowie. To powinna być dla twojej mamy prawdziwa rodzina a nie wy i wasz ojciec. Dziwne że poświęca wam cały swój wolny czas. Powinna go ze swoim rodzeństwem spędzać i z dziadkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autoreczko jak jestes taka za braciszkiem to czemu nie powiesz jego zonie wprost co o niej myslisz? Co? Juz nie tak latwo jak obrobic tylek na kafe, co nie? Bo by braciszek cie zjechal z gory na dol. Zal ci ze ona ma lekkie zycie i pieniadze, meza ktory ja kocha. Nie dziwie sie ze nie chce u tesciow w domu siedziec jak kazdy na nia spod byka patrzy chociaz laska nic nikomu nie zrobila a i tak kazdy jej zazdrosci. Brat powinien sie dowiedziec jaka z ciebie franca i kontakty z toba zerwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Cie rozumiem tez mam bratowa hetere. Obawiam sie ze nic na to nie poradzisz dopoki brat sam sie na niej nie przejedzie i zrozumie albo sam znajdzie kogos innego bo miec jej dosc. Ja nie otrzymuje prawie zadnych kontaktow ze swoim bratem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro za nia leci, to wie ze w domu bedzie mial pieklo dlatego nie podskakuje. skad wiesz ze jest nieszczesliwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko,zle trafiłaś ,tutaj będą ci odpisywać dokładnie takie same suki,pasztety ,lenie,nieroby ...dokładnie jaką ty masz na co dzień. Smutne,ale facet jesli nie umie dać w ryja to jest na poz.straconej. Powinien przyłożyć raz w tygodniu tylko śladu nie zrobić.araz by chodziła jak zegarek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj uważasz ze mozna być szczęsliwym z taką szmatą?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego zaraz niszczy. Jest dorosły wie co robi i z kim. Kocha ją, dba o nią. Was po prostu boli, że nie traci tych pieniędzy na was. Gdyby było mu z nią tak źle to by od niej odszedł. Każdy ma prawo do szczęścia. Nie musi się całe życie na was oglądać. Zajmijcie się swoim życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbym widziała swoje szwagierki, mam gorzej ,bo mam takich az dwie . Zajmij się swoim życiem zazdrośnico :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ja uwielbiam takie tematy.... Sama jestem w podobnej sytuacji i proponuje,aby każdy najpierw spojrzał na siebie. Nie wydaje mi się żeby wasza rodziną nie miała sobie nic do zarzucenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja szwagierka poznała mojego brata w sierpniu, a po 2 miesiącach była już w ciąży.Na szczęście nie wzięli ślubu. Brat niestety uznał dziecko. Gdy mały miał 2 miesiące zrobiłam testy DNA.Miałam rację to nie był jego syn.Tylko nie wiem czy dobrze zrobiłam. Brat prawie oszalał, gdyby nie praca to by chyba zwariował. 2razy był już w szpitalu, a teraz nam oznajmił, że ją kocha i nie może bez niej żyć. I nic nie można zrobić bo jest dorosły. Moi rodzice powiedzieli, że nie chcą jej znać. On jest niestety dorosły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja takie szwagierki jak autorka mam 3 :O Chyba najlepsza rada to olac takie s****wa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda

Co za tępe dzidy tu siedza. Laska ma ie cieszyc ze jej brat zapierdala na jej zachcianki a ona nawet nie pracuje😂 zapewne niw ma czasu nawet zeby jawydupczyc i pewnie ma juz lub szuka kochanka. Facet jak nigdy nie mial powodzenia u kobiet to bardzo sZybko da sie omotac cipka a jak baba to wyyczuje to jest stracony. Niestety ale prawda jest taka ze babe trzeba od czasu di czasu z... nawet jak tego nie chcesz. Nawet doprowadZić do lez po prostu trzeba inaczej bedziesz pracowal na nia az nie zdechniesz . mialem takuego wuja. Dozyl 50 lat. Umarl bo zapierdalal na taka babe od rana do nocy. Duza ilosc postow bab ktore obtazaja autorkę temAtu awiadczy tylko o tym ze większość z z was to materialistki ktore dla wygodnego zycia poswiecily by wszystko. To przykre ze w dzisiejsZym świecie ziarna jest promil a plew cala garść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×