Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość O O ść

cywilny to nie jest prawdziwy slub ?

Polecane posty

Gość O O ść

hej ! za kilka dni bierzemy slub cywilny... i tylko cyilny jednak moj przyszly maz bardzo namawaiamnie na ceremonie koscielna...nie jestem osoba praktykujaca i nie zamierzam brac slubu koscielnego tym bardziej ze on tez nie praktykuje a w kosciele jest tylko z okazji slubu, pogrzebu, chrztu czy komunii... jak mu wytlumaczyc ze koscielny nawet nie wypada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co hipokrycie tłumaczyć? on i tak wie lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne że jest-sama mam cywilny, lepsze to niz udawanie dziewicy w welonie tylko po to zeby zdjecia w kosiele ładnie wyszły:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G O ść
no ciezko bo nawet jego rodzina daje nam do zrozumienia ze to nie prawdziwy slub, od prawie tesciowej dostalismy w prezencie kawe z 2 kubkami , od siostry 50zl :p wiem ze nie powinno sie patrzec na takie rzeczy ale mam wrazenie ze chca mi dac nauczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam podobnie, ale ostatnio usłyszałam że teściowa się z tym pochodziła ze kościelnego nie będzie... Z całym szacunkiem, ale jak widzę to co wyprawia teraz kościół to nie mam najmniejszej ochoty na kościelny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak weźmiesz kościelny - no bo "co ludzie powiedzą"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś jest niewierzący to to jest jedyny prawdziwy ślub, nie wiem, co tu jest do tłumaczenia? Żenujące są osoby, które najpierw biorą cywilny, a potem rok czy dwa później odstawiają cyrk w kościele, a już kompletna hipokryzja kiedy robią to osoby niewierzące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, takie rzeczy mówią tylko ludzie o niskim poziomie samooceny. Dla mnie - jako osoby niewierzącej - ślub kościelny nic nie znaczy, a jednak nie mówię osobom, które pobrały się w kościele, że ich ślub to dla mnie żaden ślub. To kwestia kultury. Z reguły jak ktoś mi mówi, że dla niego cywilny to nie ślub, uśmiecham się i odpowiadam: ok, każdy ma prawo do własnego zdania. Nie ma sensu wdawać się w dyskusję i bronić swojego zdania, bo broniąc się dajesz jednocześnie okazję do ataku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to są ludzkie głupie poglądy! ludzie przywykli do szopki kościelnej i pewnie stąd ten nacisk na kościelny! każdy tylko gadać potrafi ..o innych byle nie o sobie!!!ślub to ślub! a zdanie innych mnie nie interesuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja teściowa nawet chciała mnie przekupić tym że kupi nam obrączki żebyśmy tylko wzięli ślub kościelny! To jest prawdziwa wierzaca?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×