Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pieryna forte ,jak schudnac

Polecane posty

Gość gość

Witam. Czy ktos stosował piperyne forte na odchudzanie? Czy efekty są takie jak zapewnia producent? A może znacie jakiś sposób żeby szybko schudnac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zośkaaaaa
Tak, ja np ;) Moge ci powiedziec jakie miałam ja efekty, chociaż u każdego to może być szybciej lub wolniej. Po miesiącu schudłam 3,5 kg, i mam wyraznie syzbsza przemiane materii. Oprócz tego na twoim miejscu dolacz choc minimalny ruch. Chocby jakis rower, basen itd, a na pewno bedziesz miec fajne efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy można ją kupić w aptece czy tylko przez neta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zośkaaaaa
ja kupowalam na stronie oficjalnej. Po forach czytalam ze jak dziewczyny kupowaly gdzie indziej to sie ponacinaly na podroby. Wiec najbezpieczniej u producemta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościófffaa
ja też od producenta ze strony. 2 opakowania jż za mną, jeszcze jedno chce skońćzyć... przez te 2 mc-e schudłam 7,5 kg. Moja waga wyjściowa to było 69 kg. po 1 mies-cu zaczełam pływać 2 razy w tygodniu a jak nie moge pływać to robie jakieś fitnesy z jutuba. Nie wiem co dla cb znaczy szybko, i nie wiem ile chcesz schudnac ale jeśli moge ci coś doradić to daj sobie przynajmniej te 2-3 miesiace czasu. powodzonka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym w miesiąc zgubić około 4 kg. Nie mogę się zmotywować do ćwiczeń.. Mam dziecko, które 3 m-ce temu nauczyło się chodzić i latam całymi dniami za nią;)Myślicie, że np 20 przysiadów i 20 brzuszków dziennie wystarczyłoby przy przyjmowaniu piperyny? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość eulalia
kochana, myśle, że zacznij od jakiekiegolwiek ruchu. Może Zrób do tego jeszcze 30 pajacyków, bo brzuszki i przysiady to bardziej rzezba, a pajacyki kardio. Możesz sobie co pare dni albo co tydzień zwiększać ilosc powtórzeń. Trzymam kciuki, metoda małych kroków jest wg mnie bardzo skuteczna! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie daj się oszukać na ten tzw. specyfik - zacznij trochę ćwiczyć i zmień jadłospis, zacznij stosować dzienniczek diety - sama zmiana jadłospisu i poprawa zbilansowania diety daje efekty. Nie narażasz się na niepotrzebne koszty - narzędzie darmowe można testować na stronie http://dietomat.pl/jadlospis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatrycjaBQ
hej gościófffaa ma racje, daj sobie troche czasu. Jak to gdzieś ładnnie wyczytałam, potrzeba 4 tygodnie bys sama zauwazyla zmiane, 8 by zauwazyli twoi bliscy, a 12 tyg, by zauwazyl caly swiat. U mnie minelo 9 tyg z piperyną i rowerkiem stacjonarnym/zwyklym i powiem, że ja widze sporą różnicę jak patrzę w lustro i w ciuchach. A moja rodzina tez zauwaza ze jest mnie mniej jak spotykamy sie na jakichs spendach, grillu czy urodzinach. Jeszcze 3 tyg i zauwazy caly swiat ;) Troche cierpliwosci, jesli potrebujesz wsparcia, to chetnie wspomogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeti400
Mam 27 lata i moim celem było schudnąć 20kg. Początkowo nie wierzyłam, że się uda, ale eksperymentowałam. Brałam różne środki, spalacze tłuszczu itp. Po niektórych pojawiały mi się krosty na twarzy i dziwny trądzik. W końcu przeczytałam artykuł o Odchudzanie i zaczęłam stosować Afrikan Mango: http://nplink.net/btkjP7vM Przy wadze 87 kg. Po 3 miesiącach moja waga spadła do 67 kg. Zamówienia zawsze docierały na czas, a tutaj liczy się systematyczność. Obsługa klienta - profesjonalizm. Z własnego doświadczenia szczerze polecam Odchudzanie wszystkim znajomym i rodzinie. Mogę przyznać, że te tabletki Afrikan Mango są wielkie! Paaa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeti400 - czy nadal bierzesz te tabletki? stosujeesz dietę, ćwiczenia jakieś? strasznie boję się tabletek, bo każdy mówi, że później efekt jojo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmerykaItaliana
do autorki (?) - nie ma 'szybkiego' sposobu, zeby schudnac. nastaw sie, ze im wiecej masz do zrzucenia tym bedzie to ciut dłuzej trwac. Ale to dobtze, bo jak sie zrzuca po 20 kg naraz to pozniej jojo jak malowane. stosowałam piperyne i efekty na przelomie 2-3 miesiecy byly ok - schdłam łącznie 8.5 kg, mam mniej w pasie i tez w spodniach np zamiast 38 (a czasami nawet 40 juz nakladalam)nosze teraz spodnie 36. Jestem 2,5 tyg po odstawieniu i chodze sobie na basenik. jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pampeluna313
Efekty są dobre. Zdradze Ci swój sposób na odchudzanie (myślę, że już mogę bo zeszłam z 84 do 58 i ciągle walczę !) Rano szklanka cieplej wody z cytryną, 4-5 posilkow dziennie bez podjadania,*******chocby 15 min dziennie, ale lepsze to niż nic, mozesz wybrac swojego konika (moim jest basen) i na tym sie skupic, a mozesz mieszac aktywnosci. Do tego piperyna i z takim polaczeniem nie ma bola, zebys nie schudla! Powodzenia :)) Aha! no i wyznacz sobie jakis cel, tylko realny! I najlepiej nie zwiazany z kilogramami. Np ja ustanowilam sobie, ze po miesiacu przeplyne kraulem 50 dlugosci w 45 min. I wtedy dazysz do swojego celu, a kilogramy spadaja niepostrzezenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pampeluna dobrze gada, polać jej! Ja wody z cytryną nie pijam, ale oprócz tego raczej staram sie wszystko tak robic. Piperyne koncze w tym miesiacu juz 3 opakowanie i moge polecic, na mnie podzialalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×