Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kulki Gejszy sprawiają przyjemność?

Polecane posty

Gość PończoszkowaPani
Są super często je mam w sobie nawet w pracy, fajne uczucie. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
e pończochowa! i co z nimi robisz w pracy? grasz w kulki? rzucasz w ludzi? a może wszyscy razem gracie w bilard xDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa... w "bilard", a wyglądało to następująco: dziewczyny przyniosły kulki i otwory na wbijanie, faceci mieli kije... a stoły już były, no bo praca w biurze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczerze? niebardzo, ale moze cos ze mna nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy ma swój własny, idealny sposób ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecasz? Na ile starczy bateria?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według instrukcji na 7-8 godzin ciągłego używania, potem się ładuje indukcyjnie jak niektóre telefony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzi to ktoś? :( Trochę dziwnie z tym ładowaniem indukcyjnym... cena chyba byłaby wyższa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeden wielki kit, jakie ładowanie indukcyjne? przecież takie sprzęty sie łąduje najczęściej na kabel usb...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obstawiałbym bardziej wymienne bateryjki, pewnie się to jakoś rozkręca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super urządzonko dobre jest to że są faktycznie ciche ... moge je bezpiecznie mieć siedząc w biurze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teti
Mam wrażenie że pełno tu trolli... to jak, używa któraś z Was? Możecie polecić? Warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie działają to wszystko reklama :p q:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie no, troche dziala na nietrzymanie moczu/ stolca moze tyz bo wspomaga skurcze m. kegla... jak dla mnie ok, ale nie wiem co na to kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja do tematu zakupu zakupu kulek podeszłam bardzo poważnie, dużo czytałam, rozmawiałam ze znajomymi które używały juz je. Po przewaleniu wielu forum zdecydowałam się na zakup zestawu kulek Je Joue Ami http://www.erotyczny24.pl/je-joue-ami-czarne-p-3059.html Dziewczyny sprawa jest bardzo prosta przy tych kulkach :) Wystarczy, że zaaplikujecie kulkę do pochwy i proszę (zaczynamy od najmniejszej) i już mamy trening. W tych moich wewnątrz znajduje się malutki ciężarek, który wraz z ******** ciała porusza się, wywołując na mięśniach presję. Mięśnie zacieśniają się, nie pozwalając kulkom na wydostanie się. W omawianym zestawie mamy trzy typy kulek o różnym rozmiarze i wadze, tak, by trening był jak najbardziej efektywny. Zaczynasz oczywiście od najlżejszej kulki. Polecam bo moim zdaniem to był bardzo dobry zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile waży najcięższa i na jakim jesteś już etapie "pakowania" Keglem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
300 gramów i mam tam muły jak Pudzian 10-15 lat temu... nie chcę się chwalić, ale myślę, że jest nieźle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UP, UP... UP! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniecha222
Kulki gejszy są świetne! Rewelacyjnie ćwiczą mięśnie kegla dzięki czemu w ogóle doznania potem są o niebo lepsze :) Sama całkiem przypadkiem się o tym przekonałam, bo mój chłopak wykazał się inicjatywą i specjalnie dla mnie je kupił na wstydliwie.pl :) jestem mu baardzo wdzięczna... i on sobie chyba też ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co on sobie z nimi robi, ze tak spytam? wklada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosuje kulki. Nie sprawiaja mi przyjemnosci, cwocze nimi miesnie aby opanowac technike Pompoir. Na mnie nie dzialaja podniecajaco, wrecz przeciwnie ale chce naprawic kondycje miesni. Polecam wtajemniczyc sie kobietom w technike Singapurskiego Pocalunku, nie pozalujecie a wasi partnerzy beda piszczec z rozkoszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cośotymwiem
Jak się je dobrze dobierze te kulki to sprawiają bardzo dużą przyjemność :) najtrudniej dobrać rozmiar ale jak wejdziesz na przykład na http://wstydliwie.pl/ to tam są dobre opisy to może łatwiej będzie ci wybrać. I ogólnie obejrzyj np. na youtube jakieś poradniki jak się ich używa żeby lubej wyjaśnić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w erotyczny24.pl kupowałam zestaw kulek i powiem szczerze że noszenie ich bardzo dobrze wpłynęło na poprawę naszego życia sexulanego ! polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze i tak, ale to zabawka tylko dla bab

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla faceta też spoko, o ile dobrze je włoży i mu nie wypadną, muszą mocno uwierać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie w Krakowie można je kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę nie wiecie? Kraków, odezwij się... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
np Kraków ul . dietla ... nie problem jak sie poszuka ;) ja tam kupowałem , zadowolony jestem z zakupów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×