Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kulki Gejszy sprawiają przyjemność?

Polecane posty

Gość gość
Wy głupie c**y dlaczego nie chcecie prawdziwych kulek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmimi
Nie. zero. większą frajdę miał mąż jak mi je wkładał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kulki kulkami, ale czy wiecie, że po czesku znaczy bilard? ;) Nie kręci Was to zboczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eee... ani trochę? ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy sprawiają przyjemność? Jestem facetem. Lubię: 1/ wkładać mojej Pani kulki do ci//pki, 2/ posuwać ją, gdy ma kulki w środku; wtedy muszę je "ubić", "przesunąć", "zrobić sobie miejsce", 3/ wyjmować kulki z ci//pki. Moja Pani też uwielbia to wszystko, jednak wkładać i wyjmować kulki pozwala mi tylko, zanim dojdzie do orgazmu ;) wtedy mogę to robić wielokrotnie. Celowo długo "szukam" kulek, wyjmuję jedną, dwie, i znowu wkładam... i znów wyjmuję. Biorę też do ust i wpycham po kolei językiem. Ona to uwielbia! Po orgazmie, kulki wyjmuje już sobie sama i nie pozwala mi tam grzebać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas, jak u poprzednika, używamy kulek do pieszczot, pomagają przy robótkach ręcznych. Lubię posuwać żonkę, kiedy ma je w sobie. Co prawda nie mogę wtedy pchać do oporu, bo mam za dużego, ale za to żona od takich bodźców dochodzi na 100 procent bez względu na pozycję. Normalnie nie jest tak łatwo, a z kulkami możemy mieć oboje orgazm w moich ulubionych pozycjach, czyli na pieska, albo na stojąco, od tylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczególnie te formy "done" o smaku cytryn. Chyba jest nawet promocja, jedyne 4 ziko i są Twoje xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam bez przekonania w internecie, powiem tylko tyle, że jestem zadowolona z zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kulki są bardzo fajnym gadżetem do zabawy we dwoje. Uwielbiam je wkładać do środka i wyjmować, uwielbiam patrzeć jak żona to robi, uwielbiam wyciągać je zębami za sznureczek i wpychać zpowrotem. No i mogę je włożyć żonci do cipki i kazać z nimi w środku spacerować, a później gdzieś na boku je z niej wyjmuję i wkładam kilkukrotnie. No a jeśli do tego ma ten czas kiedy jest w środku szczególnie mokra, to tymi kulkami można naprawdę sporo tego pysznego soku z niej wyjąć i wylizać.

Muszę koniecznie spróbować penetracji z nimi w środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oprócz oczywistych zalet kulek samych w sobie polecam kulki sterowane pilotem(wł-wył, program wibracji) i daj pilot facetowi..., ciekawe doznania tak dla kobiety jak i dla mężczyzny gdy widzi co kobieta robi np. siedząc  w kawiarni gdy mężczyzna zaczyna używać pilota... 😉 albo sterowane przez aplikację na telefon..., z drugiego końca świata można niespodziewanie zrobić przyjemność kobiecie... 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jakis czas temu kupilam kulki bez przekonania, ale dzisiaj nie oddalaby ich juz.

Przyjemne uczucie nosic je w domu i zabawic nimi tez sie mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×