Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość polinka1

jak przedzielic jeden pokoj aby mogly w nim mieszkac 4 osoby???

Polecane posty

Gość polinka1

mamy jeden duzy pokoj z mezem i dziecmi 21m niestety nie ma mozliwosci postawienia w nim scianki dzialowej i minusem jest to ze jest przechodni czyli sa drzwi na korytarz i do lazienki z naszego pokoju do tej pory corka spala z nami w lozku, ale ma juz prawie dwa lata i chcemy jakos ulokowac ten pokoj aby mogla spac na osobnym lozku. myslelismy o lozku pietrowym, ale pokoj jest za niski bo ma skosy (jest na poddaszu) a na dwoch scianach bez skosow sa drzwi... mama mi podpowiada zeby wyrzucic tapczan, na ktorym spi syn i zeby kupic jakies wieksze lozko zeby dzieci spaly razem narazie, ale to nie ejst rozwiazanie na dluzsza mete, bo przeciez rosna one i wiecznie spac razem nie beda... macie jakies pomysly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oddać dzieci do domu dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co z reszta domu? nie możecie dzieciom osobnego pokoju zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polinka1
jakbysmy mogli to bym nie tworzyla takiego topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 osoby na 21 metrach? Rozwiazanie? Iść na swoje, a nie cisnac się w pokoiku w dodatku przechodnim. Przecież to jest zero prywatności, niezależności nie mówiąc o tym, że dzieci nie mają swojego kąta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale kto w tym domu mieszka, że tak nie możecie jakoś wygospodarować kącika dla dzieci?? Co to jest za dom? I czemu nie możecie iść na swoje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O masakra, ja mam pokój 20m2 dla siebie a jakbym miała z 4 osobami mieszkać to chyba bym sobie w łeb walnęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedno łóżko dla chlopca i dziewczynki- co wy jeszcze wymyslicie???? Przeciez to chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedno łóżko to beznadziejny pomysł Najlepsze byłoby piętrowe, może na zamówienie u stolarza da sie coś zrobić pod skosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamiast psioczyc na autorkę może by ktoś coś doradził? jest wiele stron gdzie fachowcy doradzaja jak poradzic sobie z małym metrażem. Myślałaś o antresoli, lub takim lozeczku z którego jak szuflada wyciaga sie drugie posłanie?moze takie rozwiazanie dla dzieci. Do tego regał jako scianka działowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgłoś się do Czterech Kątów, tam jest dział "porady architekta". Albo jeszcze lepiej, do programu Nasz Nowy Dom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przedziel pokój jakąś szafa, meblościanką. Sa meblościanki z wysuwanym łóżkiem lub jak ktos pisał takie podwójne lóżka gdzie jedno wysuwa się spod drugiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polinka1
dziekuj***ardzo za rady, zaraz troche poczytam o tym niestety nie mamy mozliwosci zeby miec dwa pokoje mieszkamy w domu moich rodzicow, na dole jeden pokoj zajmuja moi rodzice a drugi dwojka mlodszych braci, na gorze jest osobne mieszkanie tak jakby - kuchnia lazienka i dwa pokoje - w jednym my a w drugim siostra z narzeczonym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkacie w 11 osób na kupie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze kupi 2 narozniki 1 osobowe? ktore rozkladaja sie do do 130/150/180 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OMG! W takich warunkach plodzic dzieci .... Zgroza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko, zaraz cię wyzwą od patologii :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się doliczyłam 10 osób. Masakra. Jeszcze do tego grajdoła siostrunia przyprowadziła przydupasa :/ Świętych macie rodziców, że to wszystko tolerują!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może takie dwie rozkładane sofki co się składają i można na nich siedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przedziel pokój kotarą, jakimś ciężkim eleganckim materiałem w kolorze beżu lub szarości. to co wam pasuje do wnętrza. meblościanka jest mało bezpieczna przy dzieciach zaraz zaczną na nie wchodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o wróciła pani od kotarki,zainstaluj drzwi przesuwne jak w szafach komandora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie ten system drzwi przesuwnych to może być jakieś wyjście też o tym pomyslałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym przedzielila jakas jasna lekka zaslona, ktora mozna w dzien odsunac i masz caly pokoj do normalnego uzytku. Jak walnuesz po srodku drzwi przwsowne, to zrobi sie geaciaenia. Szafe to zrob ale pod najdluzsza sciana. Wy spijcie na rozkladanej kanapie, a dla dzieci kupcie rozkladane fotele. W ten sposob w dzien pokoj bedzie wygladal jak nirnalny giscinny. W szafie mozna tez ukryc kosze z dzieciwcymi zabawjami, zeby nie bylo cyrku, jak kogos zaprosicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boże na jedym pokoju żyją i jeszcze dwa dzieciaki sobie zrobili :O i jeszcze chłopca z dziewczynką chcą położyń na jednym łóżku :O...patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże 4 osoby na 21metrach masakra. To ja mam salon wielkości 25 metrów2. Nie wyobrażam sobie żyć tak na kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×