Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

neairad

czy jestem w ciąży?

Polecane posty

Cześć, mam pewien problem dotyczący ciąży. Zacznę od początku. Miesiączkę mam regularnie co 36 dni, ostatnią dostałam 9 marca, 10 kwietnia zrobiłam test wyszedł pozytywny, ginekolog potwierdził poprawnie rozwijająca się ciąże był to podobno ok 3 tydzień. 21 kwietnia poddałam się farmakologicznemu usunięciu ciąży, od tamtej pory do 8 maja miałam obfite krwawienie a przez ostatnie 4 dni jest co jakiś czas raz leci śluz, raz śluz z krwią. Dodam ze od 10 maja czyli od dwóch dni mam zapalenie pęcherza, leczę go lekiem furaginum teva. Do czego zmierzam to właściwie to, ze w podbrzuszu mam takie samo uczucie jak na początku ciąży czyli uczucie rozpierania macicy i ból w prawym jajniku co prawda piersi mnie nie bolą i nie są nabrzmiałe jak wtedy ale nastrój jest ten sam. Boje się że ponownie mogłam zajść w ciąże tym bardziej, że testu nie mogę zrobić bo jak ginekolog powiedział, że hormon ciąży utrzymuje się nawet ponad miesiąc. Czy to możliwe, że w tym czasie mogłam zajść w ciążę? Dla ciekawych dodam, ze nie zabezpieczam się z chłopakiem bo tego oboje nie lubimy, a tabletki antykoncepcyjne zamierzam brać od początku następnej miesiączki. Tylko proszę bez głupich komentarzy bo to jest forum i tu się rozwiązuje czyjeś problemy a nie obraza ludzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Padłam, nie zabezpieczać sie bo oboje nie lubimy.. Taaaaa, to lepiej usunąć ciąże i to jest wasza metoda. Żałosne i wcale ci nie współczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź do lekarza -on sprawdzi czy wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żałosna jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neairad moglabys sie odezwac do mnie na meila? bo mam pytanie, agal223@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×