Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wkurzajacy facet

Polecane posty

Gość gość

Spotykamy sie z facetem juz jakiś czas ale ze daleko mieszkamy i niezbyt mieliśmy warunki to jeszcze ze sobą nie spalismy. Teraz wyjezdzamy na weekend a wiec seks będzie na bank. Gadamy o tym tak jak o naszych preferencjach w łóżku. Mam ogromny temperament i cenie sobie gdy facet może cala noc i wgl. On niby taki jest wiec super. Ale gdy mu powiedziałam ze mam duże potrzeby i nie będę go wypuszczać z łóżka to o malo co mnie nie wyśmiał. Powiedział ze to nie możliwe i to jego będę mieć dosyć ze wie z doświadczenia ze kobiety to chwila i juz zmęczone a to cos juz je boli. I to jego dziewczyny wyganialy go z łóżka i mam dobie nie skręcać. No super być porównywana do byłych. Może po seksie wstanie i w pisze mnie w tabele wytrzymałości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać obaj jesteście pustaki i siebie warci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pustaki bo co? bo chca uprawiac seks? luuudzie zazdrosc bo ktos dlugo moze albo ma taki a nie inny temperament...chyba w sypialni masz strasznie chlodno...a do autorki...to moze sobie daruj tego faceta jak bedzie cie tak porownywal to sie kobieto zalamiesz a co bedzie jak to sie przelozy na caly wasz zwiazek? masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powaliłbym taką pannę i uciekłbym-wiadomo,że facet szybko się nudzi i jak taka ma wiecznie chcicę to trzeba będzie się ostro nagimnastykować,bez sensu-nie chciałoby mi się codziennie ten sam ryj posuwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×