Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Inwestowanie FOREX

Polecane posty

Gość gość

Pytanie, czy ktos z was inwestuje pieniedze na forexie lub zna kogos kto regularnie w nim zarabia ? Ja gram od ponad roku, miesiecznie mam ok 500 zl zysku. A moze inwestujecie jeszcze w cos innego ? Podzielcie sie wiedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ten zysk 500zł to z jakich inwestycji - chodzi mi o rząd wielkości? Ja inwestuje na forexie, ale aż tylu nie wyciagam, bo inwestuję ok 1000zł miesięcznie (takie założyłem limity), a jestem na platformie mforex.pl w walutach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dopiero przygotowuję się do gry na forexie, tyle się o tym mówi, więc też chcę spóbować, zaczęłam od demo na mforex.pl, idzie mi całkiem ok, ciekawe jak będzie w rzeczywistości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od dawna gram na forexie. Jako nowicjusz grałem na platformach MM z doradcami. Po czasie stwierdziłem, że chyba sam już mam większe doświadczenie niż nie jeden doradca. Zacząłem więc przygotowania na demo na mforexie.pl w modelu ECN bez doradców. Teraz sam odpowiadam za podjęte decyzje i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony pies
Przy regularnym inwestowaniu dość dużych kwot polecam zainwestować w sygnały forex lub szkolenie inwestycyjne. Takie coś oferuje http://www.debarex.pl. Zbiera bardzo pozytywne opinie. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamb
Wiele zależy co się potrafi - po jakimś czasie samemu można osiągnąć zyski ale trzeba wiele nauki. Na początek, jeśli chce się zarabiać można zaopatrzyć się w jakieś sprawdzone sygnały inwestycyjne, np firma Consilium Invest oferuje takie jeśli tylko ma się konto realne u któregoś z partnerskich brokerów. Wtedy można jednocześnie zarabiać i się uczyć - oczywiście nawet do stosowania sygnałów trzeba minimum wiedzy o zarządzaniu ryzykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest wiele narzędzi, które mogą usprawnić działanie na rynku Forex, dzięki czemu można pracować na powiększenie swoich zysków. Nie zauważyłam żadnego wpisu o Easy Forex, a to jedna z najbardziej konkurencyjnych platform na rynku. Przede wszystkim oferuje gwarantowany stop loss, który zapewnia ochronę przed negatywnym bilansem konta, dostęp do platformy 24h/7 dni w tygodniu oraz analizy rynku i liczne bonusy. Oczywiście wpłaty i wypłaty są bezpłatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz frajera jako dawce kapitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nucero
ja od niedawna inwestuję tylko w trochę inny sposób, sam się na tym w sumie nie znam za dobrze, za dużo kruczków do ogarnięcia. to nie jest prosty rynek, w inwestowaniu trzeba naprawdę być na bieżąco ze wszystkim a na to też nie mam czasu, także zazwyczaj korzystam po prostu z doradztwa w domach maklerskich, ostatnio akurat z https://michaelstrom.pl/ , najlepiej zleca się osobom które znają się jakoś tam na swojej robocie a nie samemu ryzykować. W końcu chodzi nam chyba o pomnażanie pieniędzy a nie o ich tracenie ;) może Ty też powinieneś spróbować współpracy z jakimś doradcą? na początku na niewielkie kwoty, a potem sam zobaczysz czy CI się opłaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adik356
Z tego co widać, wiele osób już inwestuje w takich inwestycjach. Ale dla początkujących polecam w temacie się najpierw dokształcić. Dużo poczytasz o inwestowaniu różnego rodzaju na: https://wealth.pl/ . Teraz każdy z nas ma wiele ciekawych pomysłów na inwestowanie i trzeba wziąć je pod uwagę, bo zawsze możemy zyskać więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Temisa
Ja próbowałam jeszcze w kontaktach terminowych się bawić ale jakoś bardziej forex przypadł mi do gustu. tylko ze ja gram, z systemem transakcyjnym debarex i on ogranicza mis traty a pokazuje kiedy najlepsze zyski. tak więc nie obawiam się o nic. Tylko mało czasu by dużo w to ingerować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbinka1111
Jeśli oczekujesz pewnej inwestycji, a co za tym idzie ZYSKU to powinnaś zainteresować się firmą, która sprzedaje systemy transakcyjne. Chodzi mi o Debarex. Ja skorzystałam z ich usług i zarobiłam na tym, przedłużyłam abonament i liczę na dalsze zyski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie inwestowanie moze przyniesc zaskakująco duzo zysków. Sam gram od paru miesiecy i pluje sobie w brode, ze nie zaczalem wczesniej. Polecam platforme mforex.pl , na pewno najbardziej rzetelna i sprawdzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja jakos nie jestem przekonany do forexa....wole sobie na spokojnie inwestowac w pozyczki pozabankowe w klubie inwestorow, tam mam bezpieczne pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teskaa
Ja sobie z kolei wykupiłam abonament w Debarex.pl i nie narzekam, polegam na nich i jak na razie dobrze na tym wychodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorti
Z debarexem warto grać na giełdzie, bo poleganie na samej intuicji często źle się kończy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała78
Ja jednak boje się grać dużymi kwotami choć podpieram się systemem transakcyjnym debarex.pl Regularnie zyskuje ale nie są to wielkie zyski bo jednak mam obawy przed stratami, choć w tym czasie co korzystam z debarex jeszcze nie straciłam.... ale kiedyś może się to zdarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DEBAREX to jedno wielkie OSZUSTWO !!! 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartaaa
jakoś mi sie to wydaje ryzykowne mocno... wole jednak nieruchomosci. zastanawiam się juz dłuższy czas nad kupieniem apartamentu http://www.apartamentyrowy.pl/ razem z mężem. oczywiście w celach inwestycyjnych. wygląda to bardzo atrakcyjnie i jest duże prawdopodobieństwo że na jesień podejmiemy pozytywną decyzje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakorski
Forex to nie jest zabawka, na którą wchodzicie i albo się uda, albo się nie uda. Bez przygotowania, nie mając pojęcia o tym, z jakiego systemu korzystać, możecie tylko stracić. Co radzę na starcie? Przede wszystkim system easymarkets, w sensie - brokera i nie tylko na starcie, ale również później. Chodzi przede wszystkim o bezpieczeństwo inwestowania. Spróbujcie znaleźć system, w którym dostanecie jednocześnie gwarantowany stop loss, stałe spready, brak poślizgów z cenach transakcyjnych i inne - bez gwiazdek. Bo to nie jest tak, że oni wyłączają to, kiedy na rynku może dojść do poważnej zmiany - macie to na stałe. I właśnie to są aspekty, które powinny mieć dla was znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia789
A ja sporo czytam na temat Forexu , bo sama przygotowuję się do takiego inwestowania. Dużo nauki przede mną ale najważniejsze jest wybranie dobrej platformy inwestycyjnej. Powinna nie pobierać opłat za prowadzenie rachunku, jak również umożliwiać swobodny dostęp do transakcji walutowych (musi być po prostu intuicyjna). Wiele na ten temat dowiedziałam się z tego opracowania - https://www.tms.pl/ Polecam poczytać każdemu początkującemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Henio z Renio
W matematyce i statystyce podążanie za trendem to podążanie za średnią. Nie jest to nic autorskiego, chyba, że chłopcy udowodnią, iż jest to coś naprawdę ze Star Trek Enterprise. Kupuje się program statystyczny, ładuje dane i optymalizuje średnią. Wychodzi okres średniej najwłaściwszej dla rynku. Gdyby było tak, jak Debarex piszee i przekonuje, to nie musieliby Panowie tego robić - ani sprzedawać sygnałów, ani organizować szkoleń. Inwestowaliby i zarabiali w ciszy i spokoju w zaciszu Lazurowego Wybrzeża. Najwyraźniej tak nie jest i trzeba ściągac po 990 PLN za miesiąc. Kogo złapią ten ich. Gwarancja zysku? Złotówka to też zysk, ale to o to chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poskero
Pewnie, że z forexa można wyciągnąć konkretną kasę, ale to przede wszystkim musicie mieć odpowiednią wiedzę i pracować na solidnym systemie. Doskonale wiem, jakie to miało znaczenie w naszym przypadku. Z perspektywy czasu tym bardziej doceniam XTB, które dało mi gwarantowany stop loss, ochronę przed ujemnym saldem, czy najlepszą analitykę. W tej branży liczy się ciągłe analizowanie aktualnej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W necie wrzucają mega dane, które pokazują, że tylko mały procent zarabia na forexie. A jaki procent osób prowadzi biznes i jaki procent tych biznesów istnieje przez wiele lat? Forex ma ten problem, że próg wejścia jest prosty - zakładasz konto, wpłacasz kasę i inwestujesz. Trafiają tam nie tylko ludzie rozsądnie. W XTB masz faktycznie wszystkie narzędzia niezbędne do inwestowania. Jest ochrona przed ujemnym saldem, jest gwarantowany stop loss, jest solidna analityka. Ale to wszystko docenia się wraz z nabywaniem znajomości forexa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mekondo
Tak naprawdę wszystko jest na XTB - moim zdaniem najlepszy system z tych, jakie analizowałem i testowałem. I tak działam z nimi z dwa lata. Były wzloty i upadki, kilka razy ratował mnie gwarantowany stop loss, ale ostatecznie całkiem fajnie na tym wyszliśmy. Najbardziej XTB cenię za system - naprawdę komfortowo się na nim pracuje, a narzędzia analityczne dostarczają pełnego info. Na tym nam szczególnie zależało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masmer
To nie jest prosty temat, chyba oczywiste. Jak dla mnie poza wiedzą, czyli oczywistością, niezbędny jest solidny panel zarządzania tym wszystkim. Tzn. system forexowy. Akurat zanim wybrałem platformę XTB to poświęciłem naprawdę wiele czasu na szukanie. Czytałem porównania, analizy, wykorzystałem na maxa okres na wersji demo i po prostu wiem, że xstation, ich system, to po prostu mistrzostwo świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sekoro
Wchodzisz na XTB i tam masz wszystko podane na tacy. W zasadzie pozostaje tylko kwestia taka, jak wykorzystacie pojawiające się okazje. Akurat pod tym względem zaszły naprawdę duże zmiany. Warto wejść w ten temat, potencjał jest duży, możliwości zarabiania ogromne, tylko po prostu trzeba umiejętnie wykorzystywać pojawiające się okazje. To byłoby na tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×