Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pytanie do doświadczonych mam odnośnie wózka

Polecane posty

Gość gość

W sierpniu rodzę pierwsze dziecko i mam wózkowy dylemat: kuzynka chce dać mi głęboki wózek, tzn samą gondolę bez możliwości zamontowania fotelika. Wózek jest fajny, niezniszczony, ale nie wiem, czy praktyczny? Potem kupię lepszą spacerówkę. Inna opcja to kupienie jakiegoś taniego wózka 3w1 żeby jednak można było ten fotelik wpiąć w stelaż. Jesteśmy w trakcie budowy i wolałabym nie wydawać zbędnie pieniędzy, więc stąd moje pytanie: Czy często korzystałyście z wpinania fotelika w stelaż, czy może nigdy? Jest to praktyczne i często się z tego korzysta, czy niekoniecznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie ze najlepszy jest wozek 3 w 1.Fotelik i tak musisz miec a potem spacerowke.Wiec lepiej kup sobie taki wozek.Zawsze sie przyda.Ja mam 3 dzieci,wiec wiem ze sama gondola to za malo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobre jest jak sie podróżuje z niemowlakiem, tzn często korzysta z samochodu, czy bedziecie musieli podjechac z dzieckiem do lekarza czy do sklepu? bo jak macie te rzeczy na miejscu to nie bedzie wam potrzebne, jak trzeba jezdzic to wpinany fotelik w stelaż jak najbardziej sie przydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja myslalam ze mi wozek 3w1 nie bedzie potrzebny. ze nie bede miala kiedy wpinac nosidelka. ale teraz corka ma 5 miesiecy na spacerowke jest jeszcze za mala a w gondoli nie chce lezec wiec wpinam nosidlo i idziemy na spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja np w ogole z tej opcji nie korzystalam bo nie jezdzilam z dzieckiem samochodem duzo, moim zdaniem pomysl z gondola od kuzynki i lepsza spacerowka pozniej jest dobry ale musisz pomyslec jak bedzie u Was, czy bedziesz duzo jezdzila, czy masz wszystko w zasiegu reki i bedziesz raczej spacerowala lokalnie, dla malutkich dzieci przebywanie dlugo w foteliku jest niezdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za odpowiedzi, raczej nie będziemy dużo jeździć, przychodnię i sklepy mam w odległości 100 metrów, więc na mniejsze zakupy mogę iść z wózkiem, na większe mąż lub ja możemy jechać sami. Chyba zdecyduję się na gondolkę od kuzynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×