Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lubiękiedy

Ptyś nie smakował?

Polecane posty

Gość gość
Na rozgrywkę. Fotki. ...cipki. ...mokrej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz sie przestraszylam, ze gospodarz lubuje sie w polskiej wersji jestes szalona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha, to tak dla zmyłki ale rzeczywiście, co niektórzy mogli się przestraszyć i w ogóle nie kliknąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
all :) Nie mam siły by przeczytać dokładnie wieczorno-nocne posty ;) ale pobieżnie przeleciałam :D Fotki mokrej cipki? Najpierw trzeba zwilżyć :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogolony h
Zwilzyc, oczywiscie jezykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej by było gdyby doznała naturalnego nawilżenia. Oczywiście sprytny języczek nie powinien temu zaszkodzić a wręcz przeciwnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też padłem wczoraj wcześnie i dopiero rano zobaczyłem że rozmowa toczyła się do późnych godzin wieczornych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z braku dotyku należy zdać się na wyobraźnię ;) Ale może tak to słowo pisane? Dla odmiany :P Ciekawe kto wcześniej pęknie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak pęknie to i tak się nie przyzna pewnie ;) a tak w ogóle to wiesz może jak się nazywa ta pani z wczoraj, która tak fajnie trzyma prącie w ręce i ustach? jakoś mi przypadła do gustu ;) Pewnie piękna bezimienna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem ;) Ale jeśli nie znasz to ją bardziej lubię :D Znaczy się niekoniecznie aktorka scen hard :P Uroczyście oświadczam, że jak pęknę to się przyznam i podzielę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, świńtucha ze mnie robisz i wszystkim się to potem udziela ;) A przecież nie jestem taki ;) Ona miała spierzchnięte usta i tak mi się wydaje, że chciała śmietankę użyć jako naturalny środek pielęgnujący. Wyrachowana sztuka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gospoś, ;) kogo Ty próbujesz oszukać? ;) A mi się wydawała dość niewinna ;) Ale rozumiem, że Ty tak z troski chcesz jej nawilżyć te usteczka? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytując klasyka: "ja tylko niósłbym pomoc" Kobiecie się nie odmawia. Ona tak sugestywnie ogryza wręcz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewinna? e... moim zdaniem wygląda ździrowato... i jeszcze te usta, wyglądające na silikonowe implanty... mi się nie widzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spierzchnięte lecz ładne jakoś tak się jej ułożyły... na pewno pierwszy raz to robiła i dopiero próbowała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A idźcie w cholerę :D Dopisujecie ideologie do robienia loda :D Spokój na sali :D Ona pewnie nawet dobrze nie possała bo by się jej pomadka starła ;) Ale fakt, oczy ma ładne i ujęcie mi się podoba. Nie każdemu oczywiście musi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładna, tak napoczyna go powoli, szykowało się pewnie długie smakowanie, dlatego tak mi to działa na wyobraźnię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez lubisz takie tortury? :D Ja je kocham i nienawidze... to takie irracjonalne, że chcesz już być w niebie i nadal na schodach do niego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba tak jest że gdy przeciągasz to przyjemność jest największa? Przynajmniej tak się wydaje bo czasami tak nie jest, dziwne w sumie;) albo po prostu chcesz aby trwało to jak najdłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybkie numerki są fajne, ale zawsze mam jakis niedosyt że to już, wolę smakować i przedłużać. Nawet jak seks jest codziennie. Nie wiem skąd się to bierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×