Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lubiękiedy

Ptyś nie smakował?

Polecane posty

ja dzis żałuje ,że czasami nie uwieczniłem chwil ktore pozostały tylko w pamieci … mialem koleżanke która miala przecudne piersi i uwielbiała abym je zalewał Dla niej była to najwieksza rozkosz … ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie ale kto wie czas zrobi swoje i takie zaczna sie podobac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Wtedy rzadko potrafię się powstrzymać." Doprowadzić kobietę do stanu, żeby zapomniała o swoich zahamowaniach i chciała skończyć z braku sił do dalszej zabawy - bezcenne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gospoś :P Przecież ja bym była tą trzecią osobą do filmowania :D I bez obaw, nie przyłączę się. x Na piersi jest fajnie ;) Podniecająco i odżywczo dla skóry :D Tylko należy wmasować a nie biec do łazienki :P x Tamta fotka naprawdę nie istnieje ;) Aparat się rozsypał i wszystkie urlopowe zdjęcia trafił szlag (edytowany błąd :P ) . Może i lepiej... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielka strata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szlak to może być nad Morskie Oko. ewentualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewielka :) Zresztą i tak bym ją pewnie zniszczyła. Zawsze żegnam ostatecznie wspominania wraz z byłymi :P Tak jest łatwiej ;) x Masz rację. Zostały zniszczone. Lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trafił szlag , durnotko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak delikatnie trafia to "szlak" a porządnie to "szlag" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
durnotka, starał się być miły ;) kobieta filmująca? to nie mogłoby być prawdziwe, prędzej UFO mi przed blokiem wyląduje ;) Sny się nie spełniają niestety ;) Bo taki obserwator to wiadomo... na pewno odłozyłaby kamerę aby zademonstrować jak ona to robi itd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oczywiscie że wmasywała i to tym samym pędzlem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedze wlasnie na poczcie czekajac w kolejce :D facet obok tak fajnie rzuca zurawia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starał się lub starała. W każdym razie zapamiętam :D x Uważaj czego sobie życzysz. Bywa, że marzenia się spełniają. Naprawdę nie przyłączyłabym się. Nie mam też zamiaru nikogo uczyć - przecież nie będę sobie konkurencji robiła :P :D Chociaż tak naprawdę myślę, że nie masz wcale źle ;) x To też bardzo dobry sposób na wstęp do drugiej części harców ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy ja gdzieś pisałem że mam źle? ale wiesz... wariant z dwoma kobietami marzy się pewnie większości facetów, chyba nic dziwnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PO tym zdaniu: "trzecia osoba do kamerowania potrzebna, ale strach że się przyłączy" zaczęłam mieć wątpliwości :D Ale może to strach przed drugim mężczyzną w łóżku? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to było coś w rodzaju kokieterii? sam nie wiem jak to nazwać szczerze mówiąc to jest w ogóle poza moim pojmowaniem, ale z drugiej strony to co pisałaś o pytaniu o zgodę czy możesz z drugą babką - również ;) Ja tam niewiele wiem w sumie... ale gdyby rzeczywiscie kogoś się zapraszało do trzymania kamery, to raczej nie po to aby stał bezczynnie, to byłoby nieludzkie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poes, to może zakryj się czymś, żeby biedny żuraw nie odniósł obrażeń, jak ten facet będzie nim rzucał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2M+K to mój ulubiony gatunek filmowy ;) ale w życiu? trudno powiedzieć chyba powinienem postawić ptaszka w rubryce "nie dotyczy" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie szalej z tym stawianiem "ptaszków" bo życie lubi płatać figle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka poes
moze lepiej bedzie, gdy przestane ogladac co podsylacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
układ 2m+k - to wbrew pozorom naprawdę wyzwanie (mimo tego że wydaje się wymarzonym kąskiem) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to ja już prędzej zgodziłabym się na druga kobietę... Chociaż nieeeee jestem jednak egoistką. Znaczy ja mogę i z nim i z nią ale on nie :P To się nazywa suka ogrodnika? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuzalem0325
...a tak wpadłem przed fajrantem i wpadło mi w oko marzenie o 2 paniach w łóżku ... hmmm na pewno dwie ładne kobiety w łóżku to 2 razy tyle piękna i wrażeń ...ale panowie bądźmy realistami i nie bądźmy egoistami :) ...na co dzień większość ma problemy aby dać szczęście jednej pani (tyle na forum pań skarżących się na brak przyjemności) a co dopiero mówić o 2 jednocześnie ... to panie zazwyczaj zawsze mogą choć nie zawsze chcą ... panom częściej zdarza się że zawsze chcą tylko nie zawsze mogą :) ...myślę ze o wiele bardziej ekonomiczne są układy z 2 panami i jedną panią :) ale który zdrowy i normalny facet się na coś takiego zgodzi jeżeli kocha swoją kobietę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×