Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lubiękiedy

Ptyś nie smakował?

Polecane posty

Mniam! taki goły :D I facet w obróżce :D Cieszy mnie bardzo, ze nie dla Ciebie ;) Dla mnie... Miły niewolnik, grzeczny niewolnik :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obróżka wskazuje na jakąś zniewieściałość. I kobietom też nie bardzo pasuje, postarza. A co do owłosienia ;) Miło trafić w czyjś gust wreszcie ;). Ale w takich warunkach to i na plecach kłaki rosną, niestety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi się uległość w niektórych chwilach bardzo podoba :) A i owłosiony mężczyzna może być uległym (na szczęście :D ). Witam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i Gospoś :P Weź mi tu nie czaruj. Przeproś :P Wczoraj były 2 scenki analne przed edytowaniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się że tak pozytywnie podchodzisz do populacji owłosionych ;) Uległość jest fajna. Ten koleś na fotce to jakoś źle wypadł. Ale zazwyczaj wstawiamy tutaj zdjęcia kobiet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty widzisz wszystko ;) Nic się nie ukryje No dobrze, osłabiłem trochę siłe rażenia, nie chciałem eksploatować analnej nuty a poza tym, tak jak pisałem... na szybkiego wstawiałem, to co pod rękę się nawinęło, aby tylko te stronę przepchnąć. Fajniejsze fotki wstawiasz ostatnio, masz jakieś dobre źródła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty gospodaarz_222 nie masz nic do roboty? Jestes na bezrobotnym? Psycholog sie znalazl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gospodarzu celebrycie widze, ze na fali jestes, topic obok :-) i masz zwolenników jak i przeciwników :-) ale cyrk …;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żonaty rencista śliniący się do obrazków 24 h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do mnie to też podoba mi się jeśli kobieta ma owłosienie tam gdzie one powinny rosnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzmy, że włosy czy tez ich brak nie jest tak ważnym elementem urody ale nie lubię ich lizać ;) I tak, nic się nie ukryje :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kotka niezłe ciacho :-) tylko ciekawe czy w głowie poukładane.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba, że kawałkiem delikatnego jedwabiu kwiatuszek przykryć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×