Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lubiękiedy

Ptyś nie smakował?

Polecane posty

Gość skiza
a ja nie lubię tatuaży :) wolę inne formy umartwiania swojego ciała doprowadzające mnie do mega przyjemności :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak gromowladna tylko jezeli juz bym chciala tatuaz to taki wielki na cale plecy, cos ala japonski a to niestety robi sie latami... wiec wole co kilka miesiecy oddac te 0.5l i byc pewnym, ze komus uratowalam zycie. zreszta druga kwestja jest znalezienie naprawde dobrego tatuazysty... tacy sa jednak rzadcy i drodzy, tak wiec pozostaje mi ogladac na fotografiach. :) juz nie mowiac o tym, ze co kilka/kilkanascie lat trzeba poprawiac, bo po prostu zaczyna sie "rozmywac"... zostane przy podziwianiu na fotkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skiza
Bo ja lubię pojęczeć Doktorku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jęczenie to jedno, a umartwianie to co innego. Jak mawiał Rysiek Ochudzki "nie mieszajmy dwóch różnych systemów walutowych" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skiza
żeby mi się nie pomieszało w głowie podczas nieobecności mojego Ryśka w zeszły poniedziałek zostałam przez Niego oznakowana pieczątką z imieniem i nazwiskiem właśnie na dupsku ;) ale już zeszło :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skiza
zdecydowanie wole pasy. swoje pasy czyli kokardki na kostkach i nadgarstkach :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby uzyl pieczeci jak do znakowania bydla (sa takie specjalne dla fanow bdsm) to by nie zeszlo... ale w sumie pomysl fajny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skiza
Kotka :D :D :D aż takim bydlakiem nie jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy ja mowie, ze to bydlackie.... to bardzo wysoki level milosci :) nie tylko a moze przede wszystkim ten level emocjonalny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej dominacja na max ;) ale w sumie na pewno są osoby które się skuszą na takie znakowanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe chyba flaszke wsadził w pory hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wszystkie ale ten Twój jest bardzo ładny ;) Nawet te cętki jej pasują :) natomiast nie uważam (wracając do wątku z wczoraj) by zadawanie bólu na zasadzie wypalania znaku na skórze czy też godzeni się na ból w takim wydaniu miało cokolwiek wspólnego z miłością. To sadyzm dawcy bólu i masochizm biorcy. Oczywiście nikt nie musi się ze mną zgadzać. x Cześć wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×