Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lubiękiedy

Ptyś nie smakował?

Polecane posty

Gość gość
"Może języka po naprężonym prąciu również...?" Nieee no, bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale trzeba lizać uważnie, żeby nie pociekło za wczesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zatonęłam w złości - czasem i mi się zdarza dać się wyprowadzić z równowagi. Długa historia i nie na temat więc pominę. Ale kiedyś coś Ci obiecałam i dlatego wyszłam na brzeg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ujęcie z d**y strony więc nie widać do końca piękna całościowego. Ale rozumiem, że wam wystarcza :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze ze jestes ;) Nie wyobrazam sobie ze mozesz sie zloscic ;) Ale kazdy czasem nie wytrzyma. Ja tez wczoraj mialem nerwowo, jeszcze delegacja mnie czeka na drugi koniec Polski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
One raczej wchodzą. Ja się przedzierałam przez fale. I nie było to tak piękne morze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Hotlinking directly to proxied pages is not permitted. Return to index więc chyba nie :P x Gospoś, ciesz się! Wycieczka :D Odpoczniesz :) Mogę jechać za Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elka chyba lubi duze rozmiary ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż tak źle, że wsiadłabyś do pociągu bylejakiego? no wycieczka, w fajne miejsce, ale piątek wieczór spędzę w intercity, no i w ogóle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozrywkowy Nicole Aniston, moja ulubiona gwiazda :) Zeby pokazac jej piekno musialbys pokazac jej c**eczke bo ma cudowna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To poprawione to już lepiej ;) Wcale bym się nie obraziła za takiego dawce weny :D x Pocieszę Cię. Tez będę w intercity w piątek wieczorem. Oczywiście w 2 stronę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry dzień Nie żebym się czepiała...ale żeby w trakcie pieszczot druga osoba nadal miała ochotę na zaglądanie w monitor...to chyba szału nie robią :-P no chyba, że to "odpowiedni film":-P ale forum...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć eLKa😘 i reszta🖐️ Wpadnij po sasiedzku na odprężający eromasaż, zapomnisz o kłopotach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, no Nicole pewnie czyta coś dla większego podniecenia. Albo może ma po prostu zaległe lektury... xx W drugą? Ja będę wracał czyli może w tę samą? Nigdy nie wiadomo, w każdym razie będę zerkał na mijane perony skoro tak. Może się dosiądziesz? Albo przesiądziesz? Napis na koszulce, pamiętaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×