Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lubiękiedy

Ptyś nie smakował?

Polecane posty

pa ja lubie zamknac oczy bo wtedy inne zmysly sie wyostrzaja. a trzymac za wlosy jak najbardziej. mozna przyciskajac zmusic do wiekszego zaangazowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie ;) I zapominam. Bo jaki sens się zamartwiać? Czerpać trzeba pełnymi garściami przyjemność (te włosy też ;) ) z tego aktu miłości. I rozsmakowywać się w nim tak jak liżący w naszych sokach. x Oj Gospoś, ja lubię takie delikatniejsze ujęcia zwyczajnie ;) Za to wiesz co? Pięknie pchasz temat :D a i napisać potrafisz ładnie jak ci się różowatości podobają ;) x Ciasno jest dobrze bo przyjemnie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc może... zainwestujesz w inne ciastko z cukierni? ;) ja ostatnio lubię makaroniki. Chętnie wpadnę na konsumpcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę kotka masz podwójne obywatelstwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobre ;) Wydałam na nie kiedyś majątek za granica :D Wzięłam po 1 z każdego smaku. Zapłaciłam... dramatyczną cenę :D Może dlatego tak mi smakowały? x Wszystkich zainteresowanych fajnymi rozmowami a nie zainteresowanych przepychaniem stron zapraszam do Gosposia na krem ;) Gospoś chyba mi nie ma za złe? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gospodarz kocham cie.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gospoś kocha tylko Lk. nawet żone zdradza męda na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mario348 lepiej naucz się najpierw pisać po polsku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brakuje tylko aby kolejna święta krowa matu wkleil foty nieletnich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CZY INTERNET I KOMPUTER SĄ PROBLEMEM W PANI/PANA ŻYCIU? Problem zaczyna się wówczas, kiedy komputer zaczyna pochłaniać coraz więcej czasu, a jednocześnie jest używany w celu nagradzania siebie, odprężenia się, ”odreagowania" czy ucieczki od codzienności. Do tego dołączają się rosnące koszta połączeń internetowych oraz związane z nimi kłopoty finansowe a także współistniejące problemy rodzinne, zawodowe i inne. Jeżeli chcielibyśmy spojrzeć na ten problem podobnie jak na inne uzależnienia wówczas do objawów przemawiających za uzależnieniem od komputera należałoby zaliczyć: spędzanie przy komputerze coraz większej ilości czasu kosztem innych dotychczasowych zainteresowań; zaniedbywanie obowiązków rodzinnych czy zawodowych (szkolnych) w związku z komputerem; pojawianie się konfliktów rodzinnych w związku z komputerem; kłamanie odnośnie ilości czasu spędzonego przy komputerze; podejmowanie prób kontrolowania czasu spędzanego przy komputerze; przeznaczanie coraz większej ilośc****eniędzy na zakup sprzętu komputerowego, oprogramowania, akcesoriów czy książek i czasopism o tematyce komputerowej; reagowanie rozdrażnieniem czy nawet agresją w sytuacjach, kiedy korzystanie z komputera jest utrudnione bądź niemożliwe. Kimberly Young, psycholog z University of Pittsbourgh (USA) przedstawiła propozycję pytań ułatwiających postawienie diagnozy uzależnienia od internetu (Internet Addiction Disorder). Zdaniem autorki, udzielenie twierdzącej odpowiedzi na pięć spośród ośmiu pytań przemawia za istnieniem patologicznego uzależnienia od internetu. Oto pytania: Czy czuje się Pan/i zaabsorbowana/y internetem do tego stopnia, że ciągle rozmyśla o o***tych sesjach internetowych i/lub nie może doczekać się kolejnych sesji)? Czy odczuwa Pan/i potrzebę zwiększenia ilości czasu spędzanego przy internecie, aby uzyskać większe zadowolenie (mieć więcej satysfakcji)? Czy podejmował/a Pan/i wielokrotnie, nieudane próby kontrolowania, ograniczania lub zaprzestania korzystania z internetu? Czy odczuwał Pan/i wewnętrzny niepokój, miał/a nastrój depresyjny albo był/a rozdrażniona/y wówczas, kiedy próbował Pan/i ograniczać lub przerwać korzystanie z internetu? Czy zdarza się Pani/Panu spędzać przy internecie więcej czasu niż pierwotnie planowałaś/eś? Czy kiedykolwiek ryzykował/a Pan/i utratą bliskiej osoby, ważnych relacji z innymi ludźmi, pracy, nauki albo kariery zawodowej w związku z ze spędzaniem zbyt dużej ilości czasu w internecie? Czy kiedykolwiek skłamał/a Pan/i swoim bliskim, terapeutom albo komuś innemu w celu ukrycia twojego nadmiernego zainteresowania internetem? Czy używa Pan/i internetu w celu ucieczki od problemów, albo w celu uniknięcia nieprzyjemnych uczuć (np. poczucia bezradności, poczucia winy, niepokoju lub depresji)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
święte krówska kto następny do odstrzału ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matu co u słodkiej ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sw też siorbie Matu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gospodarzowi tez :-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapytany wcześniej co u słodziaka nie chcial ujawnić i nie zaprzeczył że nie privuje ze słodka. Pewnie chciałby pobzykać,ale latka już nie te. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×