Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lubiękiedy

Ptyś nie smakował?

Polecane posty

mam dzisiaj przepiekny widok za oknem... gola klata, naturalny zarost, naturalne umiesnienie... a osobnik rabie drzewo... normalnie chyba jestem w niebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smof
taaa??? :):) to ja sie zastanowie, czy mi sie chce to jacuzzi robic :D:P 🖐️ marudy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedzialam :D nie naprawisz jacuzzi, nie poczujesz ust wokol ani jezyka pieszczacego zwinnie... juz nie mowiac o tej wysublimowanej finezii dzialania... kiedy zassac mocniej, kiedy poruszac szybciej, kiedy zwolnic... nie mowiac juz o doprowadzania do drzenia ud... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smof
nie wiem, akurat o tych umiejetnosciach nic nie mowil no nie znowu wylogowany??? niedobra kawiarnia, nie lubi misia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak dla przypomnienia i motywacji :P :D Biore go w dlon. druga pieszcze jadra, glaszczac je, biorac w dlon, a palce niby mimochodem muskaja rowek. Napletek powoli zsuwa sie, ukazujac nabrzmiala zoladz i lekko rozchylony otworek na koncu. Opuszkiem palca wodze od gory do dolu, czuje jak drga. Z Twych ust wydobywa sie cichy jek. Za opuszkami palcow podaza jezyk w dol i w gore, jednoczesnie dlon coraz smielej piesci rowek, przesuwajac lekko, glaszczac, jeszcze raz. Odslaniam glowke, caluje w czubek, slonawo slodkawy smak, piescisz ma glowe, palcami odgarniajac wlosy z czola, wrecz zaciskaja sie na nich gdy zdajesz sobie sprawe, ze jednoczesnie pieszcze Cie jezykiem jak i palcami od tylu. Wargami pieszcze go najpierw na zewnatrz, biore go w usta tylko czubek, drazniac sie z Toba. Przez biodra przechodzi fala drzenia, gdy czujesz jak palec naciska na dziurke. Powoli biore calego w usta, jednoczesnie zaglebiajac palec, nie spiesze sie, chce bys oswoil sie z uczuciem, wilgotne wargi, wewnatrz ust musniecia jezyka, powoli zaczynam rowniez poruszac palcem, dochodzi mnie kolejny Twoj jek, poruszajac szybciej ustami, jednoczesnie przyspieszam ruchy palca. Z otworka saczy sie kolejna kropla. Pieszczac cie jezykiem, ustami zaciskam dlon by najpierw powoli, miarowo. Usta zaciskaja sie na nim, a palec porusza sie miarowo masujac od srodka. Nie mozesz uciec, patrzysz jak znika w ustach i znowu sie pojawia, jednoczesnie nabijajac sie na palec. Poruszasz biodrami, czuje jak jeszcze bardziej twardnieje. Wyciagam go z ust by piescic jadra, podkurczone juz gotowe do akcji, caluje je, biore do ust. Znowu jek, palec porusza sie teraz plytko, szybko. Lize od dolu do gory i na okolo, i jeszcze raz. Jezyk krazy po zoledz,. a dlon piesci u nasady naciskajac. Palcem wodze wokol otworu, opuszek jest mokry od sliny i kropli. Masuje po calej dlugosci calujac skore na podbrzuszu. Biore go w usta ale tylko zoladz. dlon pracuje szybciej, rowniez jezyk jak i palec w tylku. Nie wytrzymasz tak dluzej, nabity z dwoch stron. Biodra poruszaja sie w rytm ruchow dloni. Czyje jak kanalikami naplywaja zyciodajne soki. Szybciej poruszam palcem, glebiej. Jak wypelniaja usta wewnatrz, zassysam sie na nim... Aprobujaca mrucze zadowolona z ilosci, mmmmm jak ja lubie ja smakowac i polykac. Zaciskam palce gleboko u nasady i sciskajac sune w gore. czuje jak posladki drza, powoli wyciagam palec macujac juz tylko lekko wokol. Nie chce uronic ani kropli. Podnosze twarz do Ciebie oblizujac sie wymownie, usmiechajac sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gospodarz_222
Kotka skrakowali cie? nie poznaje... :) Wogole czolem;) pozdrawiam urlopowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kotka zsyłam ci burzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to niech bedzie taka porzadna z grzmotami i piorunami :D gospodarz jak mozesz nie poznawac jak juz kiedys ten tekst wklejalam :D i jestem ta jedna jedyna :) kochanie potwierdz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety nie jesteś jedyna jest więcej takich babochłopów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a na szczęście stety jest to forum publicum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacuzzi jest nienaprawione ;) wiec wiesz... chetnie place w naturze ale za dobrze wykonane zlecenie :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdiagnozowac to ja tez zdiagnozowalam :D pompa nr 3 nie dziala i nawet wiedzialam gdzie jest umiejscowiona.... :D :D :D zaliczke juz dostales, mogles laskawie tylek raz wymoczyc ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie poganiasz bo sam chcesz by trwalo jak najdluzej :) a to chinskie badziewie, coz to nasza wina, chcemy jak najtanszych rzeczy wiec placimy rowniez za najtansze rzeczy... luksus kosztuje a teraz gdy jest produkowany w takich krajach jak chiny, koszt produkcji obnizyl sie, jest ogolnie dostepny ale jakosc tez sie obnizyla... niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koci doprowadzisz tutejszych panów do zawału od samego czytania:-D X No ja jestem ciekawa Pusz czy Koci jedyna...czy potwierdzisz:-P czekam z niecierpliwością:classic_cool: (przemysł 51258 razy zanim odpowiesz :-D:-D:-D) X Pomacham łapką, której o mało dziś nie straciłam :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×