Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hajabuza93

Z trasy

Polecane posty

przepraszam.. pomyslalam, ze sie wymieniliscie buziaczkami... dopiero teraz widze, ze luiza zostawila calusy na dzien dobry :) juz nie warcz.. nie warcz.. bo na wieki ci tak zostanie i zamiast z nafta, bedziesz warczyslon ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co... moze faktycznie jest to troszke dziwne, ze nie widze niewidocznych 😴 albo powinnam jak najszybciej wybrac sie do okulisty. dzien dobry :) hoooop hoooop.. oooooop.. odpowiedzialo echo ;) 👄 na dzien dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twoja wina.. oczy mi ciagle wykluwasz luiza i haja, dlatego nie widze. nie kazda kobieta moze byc luiza lub haja. wiem cos o tym. ja napewno nie jestem. wlasnie dlatego pokaz mi traba gdzie one sa... prosze bardzo. data i godz. czekam 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to miales na mysli? xx Słonik z naftą 2015.06.04 Ale cisza spioch.gif usta.gifusta.gifusta.gif usta.gifusta.gif usta.gifusta.gif xx jesli tak, to po pierwsze - nie byly podpisane. to niby mam sie domyslac z ktorego rzedu moge brac.. potem tylko nieporozumienia. po nastepne - sa z czwartego czerwca, a nie z piatego.. i wszystko. pytnie zadalam piatego, a nie czwartego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty jaki leniwy. starocie mi bedziesz dawal w prezencie? :P nie laska codziennie pamietac.. szukaj. juz ci mowilam. ziemia ma ruchy.. twoj toporek juz zamieszkal w australii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koło baru panno lalu, daj buziola Fridziu :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro masz napady sklerozy i zapominasz wpaść do moteliku to pozostają ci starocie 😴 Australia? Może spotkam Nathalie Kelley albo misia koalę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze nie moge.. co? na to nie wpadles.. widocznie glowe masz za mala.. albo jej zawartosc 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje sloniu.. tak lubie. tak mi rob. przynajmniej wiadomo ktore sa dla ktorej :) 👄 ps. od tej chwili calujesz w systemie komunistycznym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wierzę, nie mogło zostać bez tego "ps"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu cos nie tak? czy ja tobie w zaden sposob nie dogodze? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×