Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hajabuza93

Z trasy

Polecane posty

dlaczego? przeciez tobie ciagle cos nie pasuje i masz skrzywiona mine. w takim razie do poprzedniego caluska doloze jeszcze dwa. dobrze? 👄 👄.. i jeszcze jeden 👄 otrzymales wiecej niz dales. zadowolony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze byc.. moze byc.. no wiesz co.. w takim razie oddaj. widocznie niezbyt ci sie podoba to co dostales. czekam.. no juz.. prosze w tej chwili wszystko odcalowac 😴 albo zaczne krzyczec 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 👄 👄 👄 .. oddaje. przeciez nie znalam twoich wczesniejszych mysli.. teraz czekam na nastepne.. czekam... i nie bede krzyczec. obiecuje :) wiedziales ze dzisiaj jest miedzynarodowy dzien seksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęście zapomniałem znaczka przykleić i listonosz oddał 😴 👄 👄 👄 👄 👄 👄 zamiast komunizmu niech będzie wolny rynek :) Nie mówiłaś nic wcześniej że dzisiaj święto :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmmmmmmm.... sloniu.. jednak umiesz dotrzymac slowa nie moglam mowic, bo przed chwila sie dowiedzialam :) .. myslisz ze pocalunki sa seksem i wystarcza w dzien seksu.. czy to sie nie liczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie chcialbys? .. tylko nie mow ze w czubek glowy.. tak wysoko nie dosiegne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale poprosze konkretnie.. w kiel? czy moze w oko?;) albo lub w inne miejsce? :P slooooooniuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaa ... od calowania? mmmmmmmm. .myslalam, ze od szukania pokarmu :) weszy nia.. weszy... weszy.. az cos dobrego wyweszy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nie moge znalezc.. dlaczego mi kazesz macac po omacku.. wymacalam calkiem fajne dwie nogi.. i nad nimi zadeczek.. a gdzie jest traba? .. no tak.. trzyma w gorze i kaze calowac :P opusc.. przeciez tak wysoko nei dosiegam 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież jak opuszczę trąbę i zaczniesz całować to znowu powędruje w górę, to nie moja wina, słonie już tak mają :( Poza tym mówiłaś że liczy się sztuka a nie rozmiar, to czemu narzekasz,że za wysoko? Na palcach ustań!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram sie przeciez.. nie widzisz 😴 opusc troszke.. nie mam szpilek przy sobie.. ile mozna stac na palcach.. badz sloniem :) mmmm.. calusek... mmmmm calusek.. nastepny.. jeszcze jeden.. no nieee.. prosze opuscic trabe. strajkuje 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za kare bedziesz mi masowal stopy.. bola mnie od dlugiego stania na palcach. trabka zadowolona.. to niech teraz odpracuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×