Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hajabuza93

Z trasy

Polecane posty

oooooo.. jak sie rozhulal! 😴 w naszych dziurkach nie ma kataru.. jest zupelnie cos innego ;) lepiej pokaz trabe. musze sprawdzic, czy przypadlosc minela :P sen to zdrowie.. wyspany jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale święto już się skończyło i trąba poszła spać :p No niewyspany jestem 😴 To ja ci trąbę pokazywałem cały wieczór,dałem ją macać i całować, a ty mi nie chcesz swojej dziurki pokazać? Ale dałem się wykorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak dzieci,a mózg paruje w tym upale...:-D Ja dziś najwyżej na dziurce bym dała zarać utwór Na leniwca,także się nie opłaca wystawiać.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D:-D:-D Jeśli ty o tej samej trąbie co ja myślisz,to jeszcze nie słyszałam,żeby na to drugie ktoś uszy mówił.Ale nie wnikam,nie wnikam.Zadowolenie jest widzę jednoznacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach wy... wy.. nie powiem kto ;) obgadujecie mnie za plecami... no no no.. bo sie zaraz zamkne w sobie na trzy zamki marki yale albo inne i nie zobaczycie mnie juz nigdy ;) .. albo co najmniej dlugo 😴 i bedziecie usychac z tesknoty.. i plakac rzewnymi lzami.. w przerwach na lunch 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uszy? .. no nie wiem. nie powiedzialabym. bylo ciemno. slonie maja chyba uszy w innym ksztalcie.. dziwne.. ostanio unikam sprzeczek, wiec.. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale o co ci chodzi? 😴 .. o ksztalt uszu? czy o zamiar zamkniecia sie w sobie? .. zle zamki wybralam? nie znam sie, a ty w zaden sposob pomocny nie jestes.. skad niby mam wiedziec jak sie zamknac? .. a ty znowu utrudniasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedziela skonczyla sie o polnocy. igraszki troche wczesniej .. przypominam 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dzieci.:-p Czy skomplikowany temat trąby dogłębnie już zbadany?:-DGdzie raport z wnioskami? Ja bym o oczach,o ustach poczytała.Może sobie będę mogła choć to wyobrazić,bez tych waszych szyfrów.:-D Środowo odruchowo.👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) nie bede gorsza. jak wszyscy to wszyscy.. w kupie sila ;) 👄 👄 👄 musi sie obyc bez meldunkow. jestem niepismienna. usta tez mi ostatnio ciagle zamykaja. mysle nad calkowitym przestawieniem sie na pismo obrazkowe.. ale magazyn kawiarni ma pod tym wzgledem powazne niedobory ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladna kociczka.. to z pewnoscia kociczka. i na dodatek lobuz. widac na pierwszy rzut oka. na drugi, juz sie buja na zyrandolu.. . mialam bardzo podobna. byla gorsza od ruskiej mafii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frida,widzę,że pojawiło się na rynku coś niezwykle nakręcającego,ale jak się tym nie odzielisz,to nie dam rady zrozumieć przesłania.:-D Zgadzam się tylko z tym,że nie ma na ero obrazków jak trzeba.Ile mogę,będę przeciwdziałać.Moment.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psu bsg się odezwał przy środzie, brak mu jednak lizania.? Stary cap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeslanie nie jest przeslaniem, tylko wspomnieniem czarnej kociczki lobuziczki z psujowego "moje oczy sa nadal zielone" :) jesli on jest taki sam, jak ta ze zdjec.. to trzeba sie miec na bacznosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmmmm.. dzieki sloniu 👄 moje na bezpiecznej, srodkowej pozycji. niczym papierosy w paczce. jedne powoduja raka, drugie choroby pluc.. srodkowe pali sie w dowolnych ilosciach. sa nieszkodliwe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nieeeee... juz naprawde nie bede sie odzywac :O przepraszam.. dziewczynki 👄 👄 👄 👄 👄 👄 dopiero do mnie dotarlo co napisalam sloniu.. nie zlosc sie.. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz nie bede.. naprawde nie chcialam.. sloniu.. 👄 nie jestes taki wredny..wiesz przeciez.. pozwalam zrobic ci z moim jezykiem co tylko zechcesz.. ;) na przyklad - obciac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za bardzo jestes zgodny.. zaczynam miec niejakie podejrzenia ;) chyba masz cos na sumieniu sloniu. takiej zgodnej zgody miedzy nami dawno nie bylo... az nudno 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×