Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hajabuza93

Z trasy

Polecane posty

Gość Olivier
Witajcie 🖐️👄 ...a dla mnie się tu też jakaś komnata znajdzie...? tak tylko cichutko zapytam (po starej dobrej znajomosci) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo dobrze :)... przynajmniej jakas drobna przekaska na dzien dobry 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄👄👄bo tyle zdążę wam zostawić. Zwracacie uwagę na symbol ludka na światłach przy przejściu dla pieszych?Patrzę,a tam pan i pani i serduszko między nimi.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc haja 👄 gdzie ty takie swiatla widzialas?.. serduszko widzialam jedynie wyciete w drzwiach drewnianego kibelka :P .. nie wiem co budowniczy mial na mysli.. hmmmm.. mozeeee.. milosc zawsze w g=owno sie obraca 😴 albo cos w podobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frida,ano u mnie widziałam.:-DSłyszałam coś kiedyś,że feministki protestowały,że na znaku przejścia jest sam chłopek.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na to bym nie wpadla :) moze beda musieli wrocic do starych, bezobrazkowych... i znowu ktos zarobi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) sasha jest niezła,zwłaszcza te jej k***iki.Całkiem jak moje.:-DO swoich nie chciałeś opowiadać,tylko gladiatora raz porównywalnie przywołałeś.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajabuza93
Nie pytałeś kiedyś,czy mi się russell podoba?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mylą się :-D i wiem jak to brzmi.:-D Oj no nie można wyciągnąć z was nic prócz trąby i maczugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedzialam. biznes jest biznes.. nie wazne. swiatla drogowe czy nazwy ulic.. sloniu, jak z nami bedzie? w dalszym ciagu milczysz? nie znudzilo ci sie jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z innej beczki,w ciemności zobaczyłam,że odradzasz pobyt nad polskim morzem.Kilka lat już nie miałam okazji.Mówisz,żeby plany zmienić jednak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za Dalmacją akurat to po trzech latach pod rząd,chcę odczekać sezon,dwa by znów zatęsknić.:-)Trójmiasto zbyt piękne by się nudzić,o tym wiem,szkoda,tylko,że morza nie można jak mówisz wykorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie odzywasz sie jednak.. dobrze. sam wybrales. kocham w milczeniu 😴 👄 -dla ciebie 👄 👄 - dla innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe to się zdecyduj PSuju z tymi radami,bo wychodzi,że trójmiasto w dalmacji leży.:-D frido ja cię kocham,może na chwilę ci wystarczy 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystarczy haju :) 👄 widzisz, do czego prowadza szczere rozmowy z facetem.. wlasnie do tego. do cichych dni. uwierz w to co mowia.. tylko szczera rozmowa moze pomoc w zwiazku.. g=owno prawda. widzisz co robi? nafta mu sie juz uszami wylewa, ale zawziecie milczy. no i dobrze.. jak lubi byc niemowa, to trudno.. przeciez na kolana przed jakas obrazona traba padac nie bede 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki psuju :) 👄 az tyle buziaczkow dla mnie.. teraz dopiero bede miala przesrane.. milczaco, wiec chyba jakos przezyje ;).. albo i nie. gdybym nie przyszla, to znaczy ze zmarlam ze zgryzoty w sloniowym milczeniu 😭 😭 😭 😭 zaplacze sie na smierc 😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSuju ja bym cię wybrała na promotora regionu,gdybym na to wpływ miała.;-)Też znam tam miejsca,których na mapie turystycznej nie znajdziesz.Czuję,że wspólnymi siłami stworzylibyśmy niezły program artystyczny i nad polskim morzem jednak.👄 W razie czego,wiem gdzie wskazówki szukać.;-) frido aż tak cię wzięło?:-D Powiem ci,że niektórzy faceci to zagrywki mają lepsze niż baby.😴 Czymś bym go trzasnęła,ale maczugi nie posiadam.Ani wskazówki.Ani trąby.Nam kobietom nic nie wisi,co by można użyć do pierdolnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frida6
tak prawda haju, tez bym go najchetniej p*****lnela w pusty osiolski leb, ale nie mam takich mozliwosci. troche szkoda. moze kiedys net bedzie dawal wieksze mozliwosci :P naprawde wielce zaluje. za takie zachowanie nalezy mu sie dobre przebudzenie z letargu. nic na drania nie dziala.. nawet lzy kobiece.. widzisz co za traba? wychodze.. i moze juz nigdy mnie nie zobaczy.. i bedzie zalowal, ze milczal.. zycie jest krotkie. za krotkie aby byc takim zawzietym gadem kopalnianym. on jednak tego nei rozumie.. pojde sobie do jakiejs zony co zdradzila meza szkoleniu.. albo obejrze obrzezane penisy.. albo pojde w sina dal.. ;) pa pa 🖐️ koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajabuza93
Jak dzieci,no jeszcze piaskiem w oczy trzeba było sypnąć.frido,ja się nie będę udzielać jako swatka,za fajna dupa jestem,takie skojarzenie by mi zaszkodziło.:-p Powiedz co ja wiem?Nic.Nie chcę komuś bez dowodów coś udowadniać.Liczę,że znajdziecie w motelu jakiś wspólny pokój zwierzeń.:-) PSuju jak Hajuś do mnie jeszcze napiszesz,to ci imię wymyślę najobrzydliwsze z wszystkich i tak będę cię nazywać,aż na pytanie o imię zaczniesz odruchowo nim odpowiadać.Kurwiki mi wyszły aż.:-p A i mnie lepiej się trzymaj,mimo,że plemników nie będziemy solidaryzować.Kobieta włosy drze z głowy,a jak drze-to kto winny?:-D Facet.Niedomyślny jak często w życiu.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×