Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hajabuza93

Z trasy

Polecane posty

Ja z nim rozmawiałam dobrze ponad miesiąc temu,o ile nie dwa,więc ci nie odpowiem.Mnie by się to znudziło już dawno,ale ja taka niecierpliwa już jestem.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frida, nie histeryzuj. Nie jesteś mu obojętna... zobacz jaką pomysłowością się wykazuje, jak bardzo się stara:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz jaki zawziety.. widzisz.. porzuce go w koncu dla innego, to bedzie siedzial i plakal.. i zalowal za sen 😴 ze mu przez niego rzeczywistosc uciekla ;) hej haju 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko żaden stosunek przerywany PSuju.Gdybyśmy częściej się czytali,mniej byśmy wątpliwości mieli. A frida usłyszałaby walenia śpiew.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoniu noooo.Chodź popisz z nami chwilkę głupoty to ci głupoty to chociaż tobie wyjdą z głowy.;-) PSuju no co ja poradzę,że chciałabym taką jak dziś okazję wykorzystać do końca.I nie pisz,że byłoby mi i tak mało.Wiem.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty to masz pomysły!Widać,żeś beztroski w flipflopach do pracy dziś z urlopu wpadł.:-D A tak serio,chcesz spróbować? :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie.Felieton mnie natchnął o szukaniu punktu G,tylko za późno go zobaczyłam.:-D Jak piję alkohol to tylko mocny.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSuju na pożegnanie powiem ci,że te próby synchronizacji które mam w głowie przez ciebie to nawet ci się nie śniły wtedy,gdy c***auka stała jak maszt.Bywaj zdrów i rób mi kumulacje częściej.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Towarzystwo kobiet psuje obyczaje i wyrabia smak - powiedział Monteskiusz:P🖐️😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frido, niestety nie jestem wtajemniczona:O ale jeżeli chodzi o tego wyżej co śpi, to myślę, że to taki jego erotyczny wabik na ciebie i co ciekawe... mam wrażenie, że działa :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 w locie PSuju.Czuję,że urlopy się kończą niestety również w pracy mojej,ale trzymaj dłoń na myszce.Podłożę się pod nią,jak ogarnę tych ludzi.:-p I nie strasz słonia,bo już na pewno miny nie zmieni.Nie działa,to już nie proszę cię o dołączenie do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LG jeśli czytasz :-) Nie będę kolejnym postem u ciebie zainteresowania tematem i ludźmi tam piszącymi podsycać.Nie bujam się po cafe bo nie warto.Wpadaj,na razie mamy tu spokój.Tylko nie dawaj się sprowokować na tyle,by odpowiadać.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boska z awatarem
👄 jeszcze urlopowo Was pozdrowię :) cieszę się, że motelik ocalał :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×