Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hajabuza93

Z trasy

Polecane posty

Gość gość
Niektórzy w motelu mają uczulenie na naftę więc mój pobyt należy ograniczyć do minimum, z kolei w Afryce podobnych przypadków nie doświadczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam,oj tam.:-) To pewno tylko okresowo po prostu nasila się alergia.Zresztą tylko jedną alergiczkę zdiagnozowałam.Do innych możesz zachowywać się normalnie.:-) LG żeby to takie proste było,to człowiek tylko głupstwa by robił.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tak... ale tych w granicach rozsądku przepuszczać nie wolno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tak... ale tych w granicach rozsądku przepuszczać nie wolno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten alergik był tu pierwszy Awa więc to ja powinienem ustąpić :) Będę zerkał z doskoku, znad pokrzywy, może coś uda mi się zobaczyć :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy,drugi,czy któryś.No sorry,jesteśmy już w tym wieku,że czasy dziewidztwa i ciężkich wyborów mamy już za sobą.Nie jęcz tylko weź maczetę i oczywiście z nagim torsem,spoconym i prężnym zrób tu porządek.Pokrzywy na białych specjalnych miejscach tworzą mało przyjemne bąble.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem z Krakowa, to tak a propo tej maczety :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O jakim smaku? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pacz nawet nie wiem jak się to pisze.dz czy c? Kraków i maczeta?Wolniej proszę.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pożegnam się,bo muszę w trasę.Jednak adrenaliny do tego pakowania potrzebuję.;-) Bywajcie i do miłego.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic dziwnego,że nie wiesz jak się pisze ;) Maczeta jest wyposażeniem wielu krakowskich domów :D Truskawka? No ujdzie 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Papa 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepchnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty eldżi lubisz wilgotne urlopy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba idealnie pasujesz do moteliku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W końcu im więcej nas tym lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frida6
dobry wieczor :) .. na wieczor 👄 haja, zycze super urlopu.. 👄 sloniu, nawet nie wiesz jak mnie wkurzasz. jesli robisz to specjalnie, to popelniasz blad.. a jesli nie specjalnie, to blad wcale nie mniejszy niz bys to robil specjalnie. fochasz sie do obrzygania i to wcale nie tecza. ze wszystkiego jestes niezadowolony. chyba termit wszedl ci w d**e... albo nawet kilka termitow. nie trzeba bylo jezdzic do afryki. mozesz sobie pisac do woli. nie bede tu juz zagladala. sprzykrzylo mi sie znosic mine twojej wykrzywionej traby.. nawet fotel i muzyka relaksacyjna nie pomaga. w takim razie siedz w pokrzywach.. mam to gdzies. dobrze wiesz gdzie to jest. wystarczy mi prad powietrza znad sahary, ktory robi 39st w cieniu. dziekuje, ze przez jakis czas byles dla mnie mily.. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze byłem dla ciebie miły,ani jednego obraźliwego słowa nie usłyszałaś z mojej strony, czego zdecydowanie nie mogę powiedzieć w drugą stronę,dlatego wolałem już do ciebie nie pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wolisz. Zostań w motelu,a ja sobie idę, nie będę dziewczynom psuć atmosfery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, to ja sobie pojde. przeciez jestes tu czesciej ode mnie... dlaczego z mojego powodu masz rezygnowac z milych rozmow. tego akurat nie rozumiem. rozmawiaj sobie.. juz nie przeszkadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ech, nie rozumiem tego :O Fajni Jesteście, no :O Nie fochajcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko wam w baniaka przygrzało.Do cholery!Frido muszę przyznać rację Słoniowi,biorąc pod uwagę ten temat i wasze posty.Jeśli te fochy to sposób zabawy,to muszę przyznać,że wybredny i specyficzny masz gust.Prawie jak ja.:-p Znowu :-p Prosiłam raz,proszę drugi.Spotykamy się tu tak rzadko,szanujmy ten kontakt.;-)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×