Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hajabuza93

Z trasy

Polecane posty

zaraz bys chciala byc wszystkowiedzaca ;) duzo rzeczy piertole. w szczegolnosci ludzkie gadanie. jedynie pracy nie piertole. jestem na jej utrzymaniu. taka interesowna jestem :P:D czysto biznesowy zwiazek partnerski :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stop!Stop!Gdzie jesteś?Gps włącz,albo mi nogę podstaw.Gdzie jesteśmy i czy jajka jak mówiłam puściłeś w dół.No bydła nie róbmy z dezorientacją,bo oboje będziemy leżeć i czekać.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe Dobrze,że jajka wiszą,bo mało mam czasu.W sumie wcale nie mam,to na żywca...gardło :-D To działa najszybciej.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pytałam o zgodę,przystępuję z dziką a jak przyjemnością do czynności jak wyżej,czyli nie będę mogła zdawać relacji. :-D:-D:-D PSuju wchodzę.👄 Udanego popołudnia,jakbym zniknęła.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty mnie położenia nie ucz.Znam takie,że stabilność tych ścianek wystawimy na wielką próbę.Zamknij mi wreszcie usta!!!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz chyba Awuś dostaniesz w tyłek 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uważam,że sperma bardzo wygładza skórę wokół ust,choć na piersiach bardziej nawet.Chyba się dogadaliśmy.;-) Jeśli mnie chcesz jeszcze czytać,to muszę kończyć.MUSZĘ.Rozumiesz?👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zaplatany w niteczki
Heeeee heeeeee Ale sobie fajnie gadają. Ciiiii nie przeszkadzac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 to ja tylko na paluszach wejdę i powiem, że się bardzo cieszę, że czarne chmury wiatr rozgonił znad moteliku :) ..i chyba Słonia dostrzegłam nawet w krzakach 👄:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zaplatany w niteczki
Alee gdzieee... gdzie ten slon? W zyciu nie widzialam slonia przyczajonego w krzakach. Tylko hefalumpa... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to dobrze, ze mamy dokumentacje tekstowa wydarzen :classic_cool: tyle mnie ominelo, a moge w nieskonczonosc odtwarzac :classic_cool: :D chyba sobie nagram na.. no nie wiem.. zastanowie sie na jaki nosnik :P:D x no i prosze panstwa, dzisiaj po raz drugi "poczta berdyczowska" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hodowla gesi. ciekawa inicjatywa obywatelska :P :D psuju, wystapiles w naszym imieniu o dofinansowanie z UE? ;) motelik od teraz powinien zaczac przynosic calkiem niezly dochod. bedziemy szukali sekserki? czy zajmiemy sie tym sami.. ja od razu zastrzegam. nie odrozniam plci u malych zwierzatek 😴 nawet z kotami mam problem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry.😘 Czy w tym motelu można zamówić śniadanie do łóżka?😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i teraz możemy się tłumaczyć chorobą popromienną.:-pJakiś powód wreszcie jest. Gąski gąski do domu to jest????Ładne.Kojarzycie serię Było sobie życie?Tam był taki wirus z czerwonym irokezem.Niby taki zły,taki złośliwy,a gdy sobie przypominam to się uśmiecham. Intera mnie by ten róż zemdlił rankiem bez ciąży,choć podane smakowicie. PSuju 👄 Jak spałeś,bo ja krótko.:-p Frida,słoniu goście,co gęgają i się cieszą 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym motelu nie dbają o gości, głodna jak wilk :P idę poszukać innego ;)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ oczywiście Intero.W samej rzeczy.Odmienne zdanie nie wyklucza dla mnie sympatii.Wprost nawet przeciwnie powiem.:-)Gdybyśmy wszyscy tacy sami byli,z gustem,charakterem,temperamentem,poziomem intelektualnym to wiesz jakby było nudno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Intero jak PSuj napisał,my tu nie czatujemy.Stąd może ktoś określił ten temat podupadającym motelem. Rozejrzyj się,znajdziesz tu ludzi,którzy zawsze szybko ci odpiszą. Albo zostań i bądź cierpliwsza.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×