Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eva od Strauba

Szukam przyjaciela lub przyjaciółki z Wrocławia

Polecane posty

Gość Eva od Strauba

Melancholiczka, chłopczyca, dziwadło przed czterdziestką szuka PRZYJAŹNI INTELEKTUALNEJ. Czy w całym piekielnym Wrocławiu nie znajdzie się ani jeden samotny do bólu, nieśmiały i gotowy na ryzyko wielbiciel szeroko rozumianej kultury? Chętnie poznam (wesprę) osobnika aspołecznego, depresyjnego, zagubionego, więc nie musisz być fajny, cokolwiek to znaczy. Poszukuję outsidera, kogoś, kto sam się wypisał z wyścigu szczurów lub został z niego wyrzucony, kogoś, kto będzie ze mną łaził w deszczu po parku, kto zrobi czasem coś nietypowego, kogoś prawdziwego i lojalnego. Żadnego różu, ploteczek, taniej psychologii. Płeć kompletnie nieistotna, wiek też, proszę wyłącznie o zdolność do samodzielnego myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seksy wchodzą w grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jorge
Nie jestem samotny do bólu, aspołeczny ani depresyjny. Chociaż zagubiony bywałem. Jestem szczęśliwy odkąd poczułem, że szczęście jest rzeczą prostą. I od tej pory staram się upraszczać. Stąd ciągnie mnie w miejsca, gdzie człowieka żadnego. Z wyścigu szczurów ani się nie wypisałem, ani nikt mnie nie wyrzucił. Nigdy nie wsiadałem do tego pociągu. Z szeroko rozumianej kultury mam braki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×