Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość frida6

Perpetuum mobile

Polecane posty

no to pieknie. same niusy. dziecko spi padniete. korona tez padnieta. michail sie samospalil.. a ja przechodze na wczesniejsza emeryture :classic_cool: juz niedlugo :D jeszcze troszke pofikam, potem was osieroce. taki jest moj chytry plan :) o ktorym juz mowie, bo potem moge zapomniec 😴 x dziecko, nie bede wozila dyn swiatami. wierze w dhl. oni zawsze wiedza gdzie jada, ja niekoniecznie. u mnie przewaznie plany sobie, mapy sobie, ja sobie.. wybieram sie nad morze, a laduje w gorach.. i odwrotnie, albo nie w tych gorach w ktore sie wybieralam.. to tez mozliwe. moje wycieczki bywaja nieprzewidywalne, wiec nie licz na zbyt wiele. przy tym wszystkim jestem strachliwa i skoro istnieje grozba zakochania sie.. uuuuuu nie. dziekuje. dosyc jestem zakrecona i bez tego. naprawde dziekuje. zupe podeslij kurierem 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor arczi :) mam nadzieje ze nie czujesz sie ignorowany/a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nosz michaile.. dopiero teraz przeczytalam ostatni post. daj spokoj, bo jeszcze naprawde ktos pomysli ze nad grobem stoisz :P:D a to gowno prawda, bo stoisz zupelnie gdzie indziej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frido, jak tylko mogę, to niczego nie robię sam. No czasami trzeba sobie skręcić wała z kołdry i chociaż z ambony krzyczą że to samogwałt, to tylko taką sobie krzywdę wyrządzam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co, michaile z miasta... w bardzo filozoficznym nastroju dzisiaj jestes. moze faktycznie jestem krotkowidzem i nie stoisz tam, gdzie mi sie wydaje ze widze cie stojacego. ooooo zgrozo!!! michaile! przestan zameczac koldre, bo zastrajkuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęście nastroje się zmieniają Frido :) Może kiedyś będę w takim, który będzie ci się podobał. ;) ...tak bardzo chciałbym zostać kumplem Twym... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Następnym razem pochwal się jeszcze co tam wyprawiasz ze swą suka:classic_cool: Panie Nowy;) Te, Czytacha, królowo dyni, ściągnij na chwilę koronę i przepisem jednak strzel;) żeby pies miał co żreć :-P Witam obcych, stałych, z krótkim:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suka jest już ułożona. Nie ma o czym się rozpisywać. Sąsiadka poleciła bym wziął się za prawdziwą klacz... bo jak spaaaadać, to nie z dywanu na podłogę... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na jeźdźca?:) wyobraź sobie podobno umiem:-P albo nie:-O nie wyobrażaj sobie:-P Tylko wiesz, ze mną to jest jak z dzieckiem któremu jeszcze nie pokazano a już zabrano zabawki, malo tego, dano wp*****l za to ze się nie bawiło:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
https://youtu.be/fwD8d1T2gow Przypomniała mi się ta piosenka i pewien gość na ostatnim weselu:) przyszedł na scenę, usiadł obok mnie i mówi: "pani, zwolnij pani, bo tak posuwasz:-P :-P :-P że ledwo zipię:D przecież nie mogłam dopuścić by skończył przy mnie zawałem;) i powiem Wam w sekrecie że podobno wzięłam go do nieba:-O :-O :-O ;) to tak gdyby Wam przeszło przez myśl pytanie, czy taka nie w moim typie dziewucha zna drogę do tamtad:-P do kiedyś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Pieprzyć wszystko ? No i mamy myśl przewodnią tej jesieni. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Dostałam na dzień dobry temat do przepchnięcia ? Mówiąc szczerze nie wyspałam się, bo załatwiłam się wczoraj klimą. Dobrze, że to był prawdopodobnie ostatni taki dzień. Teraz już temperatury powinny systematycznie opadać. I dobrze. Nie wiem jak Wy, ale ja mam dość trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Do 22 września jeszcze kilka tygodni, ale Czesławowe mimozy mi się w głowie zalęgły dzisiaj https://youtu.be/GiMQgvfYSks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Coś czułam ;) Dzięki Ci królu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doc Pro
Dzień dobry :D🖐️ Właściwie to nigdy nie udało mi się dowiedzieć, co to za mimozy, o których Tuwim pisał a Czesław śpiewa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Arczi ? Cześć na karuzeli. :) Zapytanie o ignorowanie mnie otrzeźwiło. Nie ignoruję nigdy nikogo. Co najwyżej zanudzam ;) Free 👄 dyniowa poleci w piątek. W porządnym termosie. Powinnaś dostać jeszcze gorącą hahah :) Nie zakochania nie obiecuję. ;) Słodka ? Przepis chcesz ? Ok. Wieczorem będzie, ale chcę fotkę jak już ugotujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Gromi :) Też lubię. W sumie całego Czesia lubię. :D Dottore :) Mimozy to nic innego jak polskie nawłocie. W stanie dzikim rosną na łąkach, nieużytkach, w zaniedbanych ogrodach lub wzdłuż kolejowych torów. Nie umiem wklejać obrazków :O ale poszukajcie. Na pewno je kojarzycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×