Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TNS CBOS KAFE

SONDAŻ WYBORCZY KAFÉ

Polecane posty

Gość gość
;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15;5 czytaj dalej głupoty i sie pocieszaj ,prezydent komorowski też miał taaaakie poparcie a tu zonk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:55 :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prezydent Duda na nartach, a internauci komentują: „Ustawy nadal nie są podpisane!! Nowy rok i zwolnione tempo?” Duda pisze: "Sezon narciarski otwarty! (dopiero dziś mi się to udało, taka sytuacja... ;-)" >>> Ciekawe co teraz PiSlamisci powiedza na takie sportowe rozpoczęcie Nowego Roku przez Dudusia ? Przeciez na premiera Tuska byli oburzeni, ze śmie kilka dni wolnych spędzac na stokach narciarskich :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duszek cafe
Korwin Piotrowska: Terlikowski ma rację. Tak reaguje na jego apel, by lewicowe media "brały się do roboty" '"Zamiast bawić się w XXI-wieczny styropian i męczennictwo, może czas wykorzystać wolność w dostępie do mediów i zrobić sobie media? Swoje media?" – pisze Karolina Korwin Piotrowska. Takie ma wnioski po przeczytaniu tekstu Tomasza Terlikowskiego. Ten dopiero co wyśmiał protestujących kolegów po fachu i zasugerował im… tworzenie czegoś własnego. Dziennikarka nieco prześmiewczo przyznaje mu rację.'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może SKOKi pomogą ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość 15;00 jak mnie jakaś sasiadka poucza to mam to głęboko w nosie jak mnie kler poucza to też mam to w nosie kieruje sie swoim dobrem i rozumem ale jak mnie pouczają niemcy belgowie włosi amerykanie to nie mam prawa mieć własnego zdania bo jestem głupim polaczkiem i wyborcza napisała że mam wsadzić morde w kubeł i siedzieć cicho bo moje zdanie sie nie liczy i jak się odezwe to będzie wstyd na cały świat więc dalej czytam wyborcza i już jestem cały czerwony ze wstydu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo poszukac takiego Ojdoktora - bis ze swoją firma niekontrolowaną i fanatykami darczyńcami centrowymi ??? 💤 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem cały czerwony ze wstydu > spoko, czerwony ze wstydu jak juz, to powinien byc prezes Zbawpolske

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie zawłaszczanie mediów publicznych to bylo li tylko za czasów rzadów PiSu i teraz mamy powtórke. Dzisiaj ok. 19 % mniejszośc decyduje o większości i wyprasza ja ze wspólnej przestrzeni. I to jest draństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16;45 decydują bo okazało się że ci przegrani mając wszystko jak na tacy są nieudacznikami i do czego się nie dotkną to spierniczą potrafią tylko motać się ze złości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przez przypadek przez lata dziennikarzy dzielono, a i same środowisko się dzieliło na dziennikarzy i „dziennikarzy prawicowych”. Tak jak i historyk jest kimś innym od historyka IPN, a reżyser filmowy od reżysera prawicowego. No i jak teraz jest lepszy sort i gorszy sort ... Przez lata Polaków dzielił zawsze PiS, a robił to mając wlasne niecne cele ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 16;45 decydują bo okazało się że ci przegrani mając wszystko jak na tacy są nieudacznikami i do czego się nie dotkną to spierniczą potrafią tylko motać się ze złości > To co piszesz to nic innego jak zwykłe partyjniactwo. Dlatego mowię NIE ! Guzik mnie obchodzi partia, bo najważniejsza jest Polska i tylko Polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość 16;55 dzisiaj w polsat news ma być film dokumentalny o zbrodni augstowskiej skoro Polska dla ciebie jest taka ważna to dlaczego stoisz obok tych którzy negowali te wydarzenia i bronili zbrodniarzy np urban a może ty nie za bardzo wiesz kto kieruje tym KOD -em i o co tak naprawde gra sie toczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś > A może ty nie bardzo wiesz kto kieruje tym PiSem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sondaż: równie złe oceny prezydenta i rządu PiS jak PO w 2015, pesymizm w 2016 'Badani w sondażu Ariadna równie źle ocenili pierwsze miesiące rządów Beaty Szydło jak te Ewy Kopacz. To zły znak dla obozu PiS, gdyż rozczarowanie władzą PO-PSL dało tej partii wygraną w wyborach. Co więcej, opinie badanych cechuje pesymizm co do działań rządu w 2016 roku, sytuacji politycznej i gospodarczej.'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rydzyk szantażuje PiS 'Wątpliwe, by ojciec Tadeusz Rydzyk dał się zagłaskać pięknymi słowami i pokłonami ze strony rządzących.(...) Związek 66-letniego lidera PiS i 70-letniego redemptorysty od dawna już wydaje się wynikiem politycznej kalkulacji. Wątpliwe, by Jarosław Kaczyński zapomniał ojcu Rydzykowi wyjątkowo złośliwe słowa o swojej ś.p. bratowej, Marii, żonie prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Kto nie pamięta, warto przypomnieć, że w 2007 ...'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cd ' Tadeusz Rydzyk to spotkanie nazwał wówczas „szambem”, a szczególnie szokujące i brutalne słowa skierował przeciwko Marii Kaczyńskiej. Mówił wówczas: "Pani prezydentowa z taką eutanazją? Ty czarownico! Ja ci dam! Jak zabijać ludzi, to sama się podstaw pierwsza". Czy takie słowa można zapomnieć? Zwłaszcza po tragedii, jaka spotkała prezydenta Lecha Kaczyńskiego i jego małżonkę w Smoleńsku?'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 20;49 pis wygrało wybory bo normalni myślący ludzie przestali czytać i oglądac papke dla lemingów i gimbusów zaczeli szukać prawdy w innych zródłach niz onet wp tvp info tvn wyborcza na temat i tym podobne mózgotrzepy więc linki które tu wklejasz nie są miarodajne a artykuły z wyborczej i podobnych to juz nikt powazny pod uwage nie bierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy takie słowa można zapomnieć? > Na pewno NIE i dla mnie to nie byłoby dziwne. Jednak fakty mowią co innego. Kaczynski udaje, że nie wie co Rydzyk wygadywał i jak opluł nasza była Pierwsza Dame a jego bratową. Co najgorsze to Rydzyk nie poniósł żadnych konsekwencji za swoje chamstwo i perfidie. Episkopat oczywiście nie zareagował na slowa bądź co bądź zakonnika Kosciola katolickiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie Kaczyńskiemu więcej chodzi o %% w wyborach , a rodzina dla niego jest mniej warta. Uważajcie jak wszystkie prywatne telewizje będą płacić podatki z wyjątkiem telewizji Rydzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś > Jak na razie nie ma przymusu i każdy czyta oraz ogląda to co chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21;20 to znaczy ze jest ta demokracja :D a ta histeria to na wszelki wypadek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłem dzisiaj w Poznaniu i widzałem stare lamusy z KOD u jak skakały ale mielismy beke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 22:59 mylisz demokracje ze swobodami obywatelskimi :-O to dwie różne kategorie a PIS póki co dopiero się rozpędza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×